Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Developer:Ubisoft Romania
Publisher:Ubisoft
Genre:Submarine Sim
Platform: PC Exclusive
Release Date:Mar 2, 2010 ESRB:Teen​
E

971406_137968_front.jpg

شعبه رومانی یوبی سافت رو با بازی هایی مثل Silent Hunter: Wolves of the Pacific, Tom Clancy's HAWX, Blazing Angels: Squadrons of WWII می شناسیم.این دفعه هم اونها با یک شبیه ساز زیر دریایی در زمان جنگ جهانی برگشتند.
از نظر گرافیکی بازی بسیار پیشرفت داشته و افکتهای انفجار و اتش سوزی بسیار عالی کار شده.افکتهای اب و هوا نیز به بازی اضافه شده و شما حالا میتونین قطره های بارون رو روی پریسکوپ زیردریایی ببینین!
تیم سازنده تمام تلاش خودشو برای بهبود گیم پلی بازی انجام داده.سعی شده هدف گیری و شلیک اژدر به اهداف متحرک به سختی قبل نباشه و با کمی تمرین کاملا بر ان مسلط بشید.بعد یه شلیک موفقیت امیز حالا 2 راه پیش روتون هست.اولی این که کل کشتی رو به نابودی بکشید و یا به محل های استراتژیک اون مثل موتور شلیک کنین و به منظره زیبای غرق شدن کشتی بخت برگشته نگاه کنین.این دیگه بستگی به میزان تنفرتون از جناح متفقین داره!!!!
به نظر میرسه Silent Hunter 5 جنگهای دریایی رو با گرافیک عالی پیوند و یک پیشرفت خوب برای این سری رقم زده.به همه علاقه مندان سبک شبیه ساز توصیه میکنم جلو بیان و دستاشونو پشت پریسکوپ ها بزارن.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان کسی این گیم را بازی کرده؟چون شنیدم یه عده مشکل داشتند که نمیشه رفت مرحله بعد یا 2 مرحله بیشتر نمیشه رفت و ....
راستی فروشگاهی اینا را اورده؟

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من همین الان دارم بازی میکنم .واقعا ادم حس میکنه کاپیتانه زیردریاییه.;)(ولی فعلا مرحله رد نکردم)
البته من نسخه های قبلیش رو هم بازی کردم.و البته بگم که بازی خیلی پیچیده هست چون شبیه ساز زیر دریایی هست.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
من همین الان دارم بازی میکنم .واقعا ادم حس میکنه کاپیتانه زیردریاییه.;)(ولی فعلا مرحله رد نکردم)
البته من نسخه های قبلیش رو هم بازی کردم.و البته بگم که بازی خیلی پیچیده هست چون شبیه ساز زیر دریایی هست.
منظورت اینه که کرک کارنمیکنه یا هنوز فرصت نکردی؟

salaryy

کاربر سایت
Mar 19, 2008
6
من بازیو دان کردم، خدای سمیلاتور ه زیر دریایی ! با سریهای قبلیش کلی فرق داره هم FP , و هم ADV توش گذاشتن اگر خره ی بازی زیر دریایی و جنگی منگی هستی بگیر که خداست و لی واقعا سخته!
من با کرکش مشکلی نداشتم اگه خواستی بگو تا برات آپ کنم

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
من بازیو دان کردم، خدای سمیلاتور ه زیر دریایی ! با سریهای قبلیش کلی فرق داره هم FP , و هم ADV توش گذاشتن اگر خره ی بازی زیر دریایی و جنگی منگی هستی بگیر که خداست و لی واقعا سخته!
من با کرکش مشکلی نداشتم اگه خواستی بگو تا برات آپ کنم

اول پس حتما میگیرمش! در مورد کرکم خبرت می کنم1 راستی چند تا dvd هستش؟!

F.B

کاربر سایت
Sep 14, 2011
13
نام
فرید
سلام
من عضو جدید هستم.من هم با این بازی مشکل دارم:نمی تونم مرحله ی invasion of poland در آموزش رو تمام کنم.آموزش تمام میشه ولی ماموریت invasion of poland تمام نمیشه و بعد از آموزش هیچ مرحله ای رو نقشه نیست.
اگر کرک اونو دارید آپلود کنید.(همراه با وب سایت).
thanks

F.B

کاربر سایت
Sep 14, 2011
13
نام
فرید
سلام
من هنوز با این بازی مشکل دارم.ماموریت مرحله ی british coastal waters غرق کردن 50.000 تن محموله ی باری است.ولی متاسفانه بازی من این مرحله را تمام نمی کند.خواهشنا" یکی کرک سالم این بازی رو آپلود کنه.
THX

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

این بازی بسیار زیبایی است.ولی متاسفانه من قادر به ادامه ی بازی نیستم.از عزیزانی که کرک سالم این بازی را در اختیار دارند خواهش میکنم آن را آپلود نمایند(همراه با ذکر وب سایت)
با تشکر

F.B

کاربر سایت
Sep 14, 2011
13
نام
فرید
سلامی دوباره به همه
از عزیزانی که این بازی را در اختیار دارند خواهش می شود که کرک سالم این بازی را همراه با ذکر وب سایت آپلود نمایند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر