Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بازی نیو گیم پلاس خیلی سخت میشه، یا من اشتباه میکنم؟!
.
اول اش به ایتمی هست کورو بهت میده اگر فعال اش کنی بازی سختر میشه و اگر اشتباه نکنم ایکس پی بیشتری بهت میده که البته میتونی کنسل اش کنی، برای من خیلی آسون تر شده با توجه به قدرت خودم و شناخت دشمن ها ، ممکنه برای شما اون ایتم فعال باشه !

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
.
اول اش به ایتمی هست کورو بهت میده اگر فعال اش کنی بازی سختر میشه و اگر اشتباه نکنم ایکس پی بیشتری بهت میده که البته میتونی کنسل اش کنی، برای من خیلی آسون تر شده با توجه به قدرت خودم و شناخت دشمن ها ، ممکنه برای شما اون ایتم فعال باشه !
اره مشکل همون بود:D اوووف بازی با این ایتم از خود بازی برای اولین بار هم سخت تر بود ولی چه کنیم نیو گیم پلاس رو هم باهاش تموم کردیم! سر هر باس فایت هم بین 4000 تا 18000 تا 30000 هزار XP میداد:|
تصحیح میکنم سر هر باس فایت 3 ساعت و نیم مبارزه بود، عین شط رنج یک قدم من میومدم عقب، یک قدم باس یک ضربه من میزدم، یک ضربه اون میزد تا من بلوکه میکردم تا نوارشون پر بشه :|:D، HP هم تا انتها علیه زیاد میشه و خیلی کم ازشون کم میکنه ضربات تو این حالت با این ایتم!

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
اره مشکل همون بود:D اوووف بازی با این ایتم از خود بازی برای اولین بار هم سخت تر بود ولی چه کنیم نیو گیم پلاس رو هم باهاش تموم کردیم! سر هر باس فایت هم بین 4000 تا 18000 تا 30000 هزار XP میداد:|
تصحیح میکنم سر هر باس فایت 3 ساعت و نیم مبارزه بود، عین شط رنج یک قدم من میومدم عقب، یک قدم باس یک ضربه من میزدم، یک ضربه اون میزد تا من بلوکه میکردم تا نوارشون پر بشه :|:D، HP هم تا انتها علیه زیاد میشه و خیلی کم ازشون کم میکنه ضربات تو این حالت با این ایتم!
.
واقعا سخت تر میشد با این ایتم :D ، من اواسط نیوگیم پلاس کنسل اش کردم ، داشت نابود میکرد ! باریکلا با همون نیوگیم پلاس رو رفتی :-bd ، یه سری باس هاش که ذاتا وحشی هستن ! این ایتم هم فعال باشه غیر قابل تصوره !

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
.
واقعا سخت تر میشد با این ایتم :D ، من اواسط نیوگیم پلاس کنسل اش کردم ، داشت نابود میکرد ! باریکلا با همون نیوگیم پلاس رو رفتی :-bd ، یه سری باس هاش که ذاتا وحشی هستن ! این ایتم هم فعال باشه غیر قابل تصوره !
تو این حالت دیگه هیچ شانس، هیچ حرکت اضافه ای، هیچ موقعیت خطرناکی رو باید تا حد مرگ جدی گرفت، کامنت قبلی گفتم باید شطرنجی رفت جلو، اینجا دیگه ضربات باس فایت های خون زیادی از ما میگیرن، و ضربات ما اگر اتک پاور زیر 18 باشه تاثیر انچنانی رو انها نداره، تنها را حل این اون خط بالای سرشون رو سریع قرمز کرد و تمام کننده رو زد، فقط برای باس اخری بشدت منو لخت و اتشی کرد :d

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان چند تا سوال. 1 وقتی سه تا ماسک رو خریدم برای یک عدد لول آپ قدرت ضربه چند تا اسکیل لازمم میشه؟ 2 من به فکر خودم همه ی ماهی ها رو کشتم الان اسکال هام تموم شده چجوری فارم کنم اسکال رو؟ 3 یکی روش پایان صحیح بازی رو توضیح بده. ممنون

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دوستان چند تا سوال. 1 وقتی سه تا ماسک رو خریدم برای یک عدد لول آپ قدرت ضربه چند تا اسکیل لازمم میشه؟ 2 من به فکر خودم همه ی ماهی ها رو کشتم الان اسکال هام تموم شده چجوری فارم کنم اسکال رو؟ 3 یکی روش پایان صحیح بازی رو توضیح بده. ممنون

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
.
درود رفیق عزیز
.
هر 4 عدد اسکیل پوینت شما میتونی یه پاور اتک اضافه کنی...
تو هر نیوگیم اشتباه نکنم 40 تا باید باشه ، ببین کمتر داری ، یه ویدیو ببین برای تمام اسکال ها...
تو صفحه 63 همین فروم ، یکی از دوستان کامل توضیح داده ...

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
یه سوال من 4 ساعت میشه بازی کردم و خیلی زیاد مردم این مردنهای من ضرری هم میرسونه به قدرت من یا چیزایی که میگیرم ؟ من احساس میکنم اصلا قویتر نشدم نکنه میمیری xp که جمع کردی از بین میره ؟ اسکیل پوینت من لول 0 هست

• Like
Reactions: kamyy and Aperture

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه سوال من 4 ساعت میشه بازی کردم و خیلی زیاد مردم این مردنهای من ضرری هم میرسونه به قدرت من یا چیزایی که میگیرم ؟ من احساس میکنم اصلا قویتر نشدم نکنه میمیری xp که جمع کردی از بین میره ؟ اسکیل پوینت من لول 0 هست

بله مگه بازی های این سازنده رو بازی نکردین از بین که می ره هیچی کلا پانیش هم می شید یعنی مجازات هم در انتظار شماست می تونید به جایی که مردید برید xp از دست رفته رو مجدد بازیابی کنید الان با شانس 30 درصدی که مدام در هر بار مرگ کمتر می شه. کلا در این بازی دهنتون صافه:D

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
بله مگه بازی های این سازنده رو بازی نکردین از بین که می ره هیچی کلا پانیش هم می شید یعنی مجازات هم در انتظار شماست می تونید به جایی که مردید برید xp از دست رفته رو مجدد بازیابی کنید الان با شانس 30 درصدی که مدام در هر بار مرگ کمتر می شه. کلا در این بازی دهنتون صافه:D

چرا ولی من میمیرم اصلا مثلا مثل بازی های دیگه چیزی درخشانی رو زمین نیست بفهمیم روحمونه الان من 100 بار مردم سر باس دوم پیر زنه- مجازات چیه :( این گوی قرمز میده بعد از چند بار مردن نکنه مجازات اینه ~X( بعدش شمشیرش قویتر نمیشه عوض نمیشه ؟

واقعا هر راهی بود رفتم دسته ps4 کار کنه نشد مجبورم با کیبورد موس بازی میکنم که خیلی سخته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دسته ps4 با 1 برنامه جای دسته 360 می شه جا زد. اره اگر از زنده شدن مجدد استفاده کنید مجازات می شید بر فرض دشمنا مریض می شن بیماری عجیب می گیرن یا چیزی شبیه این

نه شمشیرش تا اخر همونه فقط اتک هاش اپگرید می شن با اسپشیال اتک هاش

• Like

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دسته نمیشه راه اندازی کرد با برنامه input mapper نمیدونم ds4 هم امتحان کردم نشده

الان به خاطر اینه که دشمنام خیلی قوی شدن ؟ کلا سیستم قوی کردن شخصیتش فقط اسکیلش هست ؟ چیز دیگه نیست ؟ شما با این حساب میگین اگه میمیرم خودمو دوباره زنده نکنم ؟

• Like

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
من اسکیل هامو اپدیت کردم ولی نمیتونم اسکیلمو عوض کنم فقط رو همون اولی هست گزینه دیگه به من نمیده چیکار کنم ؟(r1&b1)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر