Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
View attachment 104224
براي اين npc گل قرمز اوردم كه بفرستمش بره اما وقتي گزينه دوم كه تو عكس هستش و ميزنم ميگه no destination to introduce ولي تو ويديو هاي يوتيوب گزينش tell him about Anayama the Peddler هستش چي كار كنم كه peddler بياد ؟
يكي اينو بگه

• Like
Reactions: J. Constantine

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
توی بازی میشه Skill و حرکات جدید خرید ؟ من خسته شدم از مبارزات، خیلی تکراری و خنک شده برام

چجوری میشه خرید و ایتم های بازی رو کسی توضیحی چیزی ... اولین بازیم هست از این کارگردان کمی راهنمایی کنید به ما تازه کارها : دی

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
توی بازی میشه Skill و حرکات جدید خرید ؟ من خسته شدم از مبارزات، خیلی تکراری و خنک شده برام

چجوری میشه خرید و ایتم های بازی رو کسی توضیحی چیزی ... اولین بازیم هست از این کارگردان کمی راهنمایی کنید به ما تازه کارها : دی
ببین فقط عجله نکن. عجله کنی خودتو به فنا میدی من چهار شبه با یه باس درگیرم. شب اول خیلی جوش آوردم بعد رفتم سراغ بازی‌های دیگه. شب های بعد یه نیم ساعت بازی می‌کردم می اومدم بیرون. الان همه ی حرکات باس رو حفظ کردم. ولی هنوز نزدمش. فقط آرام برو جلو.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
از حرفت میشه اینو برداشت کرد که بر ماها(نه شماها) سری سولزبورن به این خاطر اسون بوده چون میتونستیم از بقیه کمک بگیریم ولی این بازی چون نمیشده نه:|
چقدر جالب:|
کلا تاپیک اینجو بازیا رو دوس دارم خیلیا حرفا جالبی میزنن
منظور من بقیه گیمرا هست. نه امثال شما‌که حرفه ای هستی :D چون حتی بعضی از منتقدا نمره ی پایین دادن به بازی چون بازی خیلی سختشون بود. از طرفی نداشتن قابلیت کمک گرفتن انلاین طبیعتا هر گونه راه میانبری رو میبنده . من هم روی تک تکه ادما از جمله شما شناخت ندارم که کدوم بازی برات اسون بوده و کدوم سخت بوده. اما عقل و منطق حکم میکنه وقتی یه بازی سازندش میازاکیه و اون بازی گیملی سرسعی داره و از طرفی قابلیت انلاین نداره، پس سخت تر از بقیه ی بازیها باید باشه (صرفا برای کسایی که سری سولز بورن رو از کمک انلاین استفاده میکردن البته). قطعا کسی که سولز بورن رو با کمک تموم‌کرده، سکیرو براش سخته. حالا شما اکه سولز بورن‌رو خودت solo رفتی، پس طبیعتا با سکیرو هم‌مشکلی نداری. دیگه اونشو من‌ نه شناختی ازت دارم و نه علاقه ای به شناخت ازت دارم :D
موفق باشی

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
منظور من بقیه گیمرا هست. نه امثال شما‌که حرفه ای هستی :D چون حتی بعضی از منتقدا نمره ی پایین دادن به بازی چون بازی خیلی سختشون بود. از طرفی نداشتن قابلیت کمک گرفتن انلاین طبیعتا هر گونه راه میانبری رو میبنده . من هم روی تک تکه ادما از جمله شما شناخت ندارم که کدوم بازی برات اسون بوده و کدوم سخت بوده. اما عقل و منطق حکم میکنه وقتی یه بازی سازندش میازاکیه و اون بازی گیملی سرسعی داره و از طرفی قابلیت انلاین نداره، پس سخت تر از بقیه ی بازیها باید باشه (صرفا برای کسایی که سری سولز بورن رو از کمک انلاین استفاده میکردن البته). قطعا کسی که سولز بورن رو با کمک تموم‌کرده، سکیرو براش سخته. حالا شما اکه سولز بورن‌رو خودت solo رفتی، پس طبیعتا با سکیرو هم‌مشکلی نداری. دیگه اونشو من‌ نه شناختی ازت دارم و نه علاقه ای به شناخت ازت دارم :D
موفق باشی
من خودم بلادبورن و دارک سولز رو به خاطر قسمت انلاینش تا الان دارم بازی می کنم. ولی سکیرو رو نمیدونم چکارش کنم. خدا خودش رحم کنه. فکر کنم بعضی باس ها رو چند ماهی وقت بزارم پاش

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دیگه نمیگم کجا گیر کردم خیلی مشخصه
فقط بگید ساز و کار این برق چجوریه، سریع هم یه ضربه میخوری نوار Shock پر میشه
چجوری میشه دفعش کرد(مخصوصاً ضرباتی که برد شون زیاده و نمیشه جاخالی داد)

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین

وقتی یکی میخواد برق بزنه، یه اخطار قرمز میده. اخطار رو که داد، به محضی که پرید و رنگ زرد برق رو توی دست طرف دیدی پرش کن. باید جوری بپری که وقتی پریدی برق بهت بوخوره، حالا که برق رو توی هوا دریافت کردی، قبل از رسیدنت به زمین‌هی r1 رو اسپم کن. هی r1 بزن تا برق رو به خودش برگردونی. طرف اخطار قرمز میده بهت. تو اماده ی پرش باش. وقتی رنگ برقو دیدی پرش کن. برقو دریافت کن. همینجکر r1 بزن )تا قبل برخوردت به زمین( تا برق بهش برخورد کنه‌و بعد سریع با تبر اپگرید شده دوتا ضربه ی شارژ شده بزن بهش و مادرشو به عزاش بشون :D تمرین میخواد. یه چند بار فقط برو به قصد یاد گرفتن این حرکت پیش این باس. قصدت کشتنش‌ نباسه اصا. فقط برو که این حرکت رو‌یاد بگیری. وقتی یاد گرفتی برو دیگه که مبارزه اصلیو شرو کنی.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خب farm اش کن ....
بعد اینکه اژدها اخری رو کشتی .. برو تو قلعه که گنیچیرو رو زدی اونجا یک نینجا بنفش اسپان میشه جای اوی لباس ابیا اونو هی بکش رست کن .ایدل اپر تور انتی چمبر
منم همینجا فارم کردم فقط صرفا برای کسایی که میخوان از این مکان استفاده کنن یه توضیح کامل‌تر میدم:
اول راش کنبد تمام درایی که خراب میشنو از بین ببرید بعد رست کنید شینوبی آبی و بنفشی که تکی هستنو راحت میتونید از پشت بزنید سمت راست دوتا شینوبی آبی و یه بنفش هستن اگه درارو خراب کرده باشید میتونید از پشت deathblow بزنید و اگه نینجوتسو اولیو فعال داشته باشید میتونید اون دوتای دیگه هم با مخفی کاری راحت بزنید. اینجوری خیلی سریعتر فارمش تموم میشه
من حتی با توضیح دوستمون هم نفهمیدم کدوم رو میگین :(
یه تروفی برای گرفتن تمام اسکیلای بازی هست که بیشتر از همه رو مخه و حتی اگه بخواید فارم کنید هم کلی وقت میگیره
يكي اينو بگه
این npc سه تا اتفاق میتونه براش بیوفته هرکدومم یه چیزی بهتون میده من بهترین موردی که میتونست براش اتفاق بیوفته رو انتخاب کردم بقیه رو نرفتم ولی این گزینه که شما میگیدو یادم نمیاد درموردش چیزی شنیده یا خونده باشم اینجارو بخونید تمام مواردو توضیح داده
Sekiro - The Crying Monk Kotaro Full Guide And Where To Find The White Flower

یه سری مواردو با اسکیل پوینت میتونید بخرید اگه تا اولین باس فایت اصلی بازی جلو رفتید احتمالا دیدیدش یه سری لیست آپگرید دیگه هم هست که از جاهای مختلف بدست میارید ولی درکل چیز خیلی خاصی نیست. تعداد نسبتا زیادی کمبت آرت هست ولی به شخصه کلا از هیچکدومشون استفاده نکردم سه تا هم نینجوتسو هست. همین سیستم مبارزات بازی هم انقدری پیچیده هست که نحوه مبارزه کردنتون توی دور اول با دور دوم زمین تا آسمون فرق میکنه خودتونم کاملا متوجهش میشید رو deflect کردن تمرکز کنید و سعی کنید بیشتر باهاش آشنا بشید وگرنه سر باس فایتا شدید به مشکل میخورید
دوستمون کامل توضیح دادن فقط اینو اضافه کنم که خیلی راحت میتونید dodge کنید.
موقع پرش هم اگه تمرکز و کنترل کافی دارید سعی کنید به سمت خاصی نپرید مستقیم بپرید بالا بیاید پایین دفع کردنش رو به نسبت راحت‌تر میکنه
این مورد واقعا یکی از جالب ترین نکاتی هست که به خوبی تفاوت ادما رو نشون میده :D این نظری که شما دادی رو 180 درجه برعکسش رو خیلیا دیگه هم میدن. من به شخصه بازی برام سخت نبود. برا من دارک سولز 1 اسون ترین بازی سولز بود, بعدش سکیرو, بعدم بلاد بورن, بعدم دارک 3 و در نهایت سخت ترینشون دارک 2 و در انتها هم رسما سخت ترین بازی ای که در این سبک بازی کردم , NIOH بود :D تنها چیزی که شاید SEKIRO رو برای 90 درصد مردم سخت ترین بازی کنه, اینه که قابلیت کمک گرفتن انلاین نداره. اما کسی که اینکاره باشه و از سیستم تمرکز و اعصاب خوبی برخوردار باشه, میفهمه بازی خیلی اسونه. برعکس NIOH که واقعا عذاب الهی بود بازیش و همچنین دارک سولز 2 که رسما چندتا از باس های فرعیشو هرگز موفق نشدم بزنم :D
nioh فوق العاده سخت بود منتها سختیش بیشتر بخاطر بالانس نبودن بازی بود با یکم لول‌آپ و آیتمای بهتر هر باسش شدیدا راحت‌تر میشد و تو بازی خیلی تاثیر داشت تنها خوبی این مورد بالاتر بردن ارزش تکرار بازی بود وگرنه بالانسو از بین برده بود هیچوقت یادم نمیره برا گرفتن تروفیای باقی مونده یکیو summon کردم کمک کنه زودتر تروفیو بگیرم باسو تک کرد:o
منتظرم ببینم با نسخه دومش چکار میکنن اگه سخت‌تر و بالانس‌ترش کنن خیلی عالی میشه من با نسخه اول شدید حال کردم چون خیلی از باساش برام آشنا بودن و فکر کنم همشون از افسانه‌های ژاپنی الهام گرفته شده بودن

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,132
نام
حامد
dragon's blood droplet
من الان اینو دارم
پس یعنی با خیال راحت استفاده کنم؟
منظورم از خیال راحت این که بازم به دستش میارم یا نه ؟ آدم نگران میشه یکی استفاده کنه بعد تا آخر بازی گیرش نیاد :D

• Like

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خب farm اش کن ....
بعد اینکه اژدها اخری رو کشتی .. برو تو قلعه که گنیچیرو رو زدی اونجا یک نینجا بنفش اسپان میشه جای اوی لباس ابیا اونو هی بکش رست کن .ایدل اپر تور انتی چمبر

حال نمیده حوصله آدم سر میره همینجوری رفتم گرفتم :D

• Like

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
من الان اینو دارم
پس یعنی با خیال راحت استفاده کنم؟
منظورم از خیال راحت این که بازم به دستش میارم یا نه ؟ آدم نگران میشه یکی استفاده کنه بعد تا آخر بازی گیرش نیاد :D

آره استفاده کن
خودم هم اول میترسیدم ولی هرچی تو بازی میری جلوتر هم راحت تر دراپ میشه و هم اینکه میشه خرید (قیمتش هم کمه ١٨٠ تا ٢۴٠)
بیشتر فروشنده ها هم دارن اینو

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
موفق باشی
دادا ما هم علاقه ای به معرفی خودمون به شما نداریم و نه علاقه ای داریم بیایم خودمون رو حرفه ای جا بزنیم و نه علاقه ای داریم بیایی اینجا برا ما فکت صادر کنی
شما وقتی میایی فکت میبندی میگی 90 درصد افراد سولزبورن رو انلاین رفتن خب من کلا هنگ میکنم اصلا بر کدوم اساسی میگی من توش موندم
بعدشم من اینجا نیومدم اولش کسی رو جمع ببندم و بگم کسی که اینکارس و تمرکز اعصاب داره میفهمه این بازی اسونه بر چه اساسی اینو میگی دقیقا؟ اینجور سبکا برا هر کسی متفاوته مثل باس های سولزبورن که یکی دهنش صاف میشه اون باس رو بزنه یکی خیلی راحت میزنش و برعکس کاملا مربوط به سبک بازیکنه این دلیل نمیشه بیایی بگی نه اون سخته این اسونه

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
دادا ما هم علاقه ای به معرفی خودمون به شما نداریم و نه علاقه ای داریم بیایم خودمون رو حرفه ای جا بزنیم و نه علاقه ای داریم بیایی اینجا برا ما فکت صادر کنی
شما وقتی میایی فکت میبندی میگی 90 درصد افراد سولزبورن رو انلاین رفتن خب من کلا هنگ میکنم اصلا بر کدوم اساسی میگی من توش موندم
بعدشم من اینجا نیومدم اولش کسی رو جمع ببندم و بگم کسی که اینکارس و تمرکز اعصاب داره میفهمه این بازی اسونه بر چه اساسی اینو میگی دقیقا؟ اینجور سبکا برا هر کسی متفاوته مثل باس های سولزبورن که یکی دهنش صاف میشه اون باس رو بزنه یکی خیلی راحت میزنش و برعکس کاملا مربوط به سبک بازیکنه این دلیل نمیشه بیایی بگی نه اون سخته این اسونه
اونقد بیکار نشدم که بیام برا تو یا کسی دیگه فکت صادر کنم:) نمیدونم کی این لفط فکت رو راه انداخت توی این فروم که چپ میری راس میری فکت‌ فکت‌میکنن ملت.
من کجا و کی گفتم ۹۰ درصد افراد، بلاد رو با انلاین‌ رفتن؟:/ نقل قول کن حرفمو :/ من‌ اول پستم گفتم که این مورد که یکی nioh براش اسونه و یکی سکیرو براش سخته (یا برعکس)، این جالب ترین ویژگی ادماس. چون تفاوت ادما و سلیقه ی ادما رو نشون میده:/ چون خودم nioh برام سخت بود ولی سکیرو اسون. یکی دیگه برعکسه شاید.
در ادامه گفتم سکیرو چون انلاین نداره برا ۹۰ درصد کسایی که بلاد یا هرچیزه دیگه رو با انلاین رفتن جلو سخت‌ میکنه. طبیعتا کسی که سولز بورن ها رو با انلاین نرفته شاید کمتر با این بازی هم‌ به مشکل بوخوره. منطور من از ۹۰ درصد، ۹۰ درصد گیمرا نبود:/ منطورم ۹۰ درصد افرادی بود که قبلا با گاید و کمک‌ انلاین رفتن جلو. طبیعتا چنین افرادی توی سکیرو به مشکل میخورن. نمونش هم زیاده.‌یه سر به user score بازی توی متا بزن خودت میفهمی.
هرجا من‌ فکتتتتت صادر کردم و گفتم که ۹۰ درصد گیمر های جهان با سکیرو مشکل دارن چون اون ۹۰ درصد کسایی هستن که تمام سولز بورن هارو با کمک‌ انلاین رفتن، سریع نقل قولش کن و بعد ریپورتش کن به ادمین و به خاطر اهانتم‌ منو بن کنن:/
کاملا واضحه که بازی برای کسایی که سولز بورن رو با انلاین رفتن، سخت خواهد بود. ینی برا ۹۰ درصدشون. حالا ۱۰ درصد از افرادی که قبلیا رو با انلاین رفتن ممکنه با بازی اوکی باشن واقعا. حالا اگه گیرت سره عدده ۹۰ هست، شما به جای نود بگیر x درصد.
فکر‌ هم نکنم بحث بزرگی باشه که اینجوری داغ کردی و میخوای طرفو بزنی. وقتی سو تفاهم میشه برات اول بیا از حرف طرف اطمینان پیدا کن بعد اگه فهمیدی اشتباه متوجه نشدی، اینجوری بپر به یکی.
یا علی

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
دوستانی که بهترین نقطه برای فارم کردن xp میخوان. یه جا پیدا کردم که توی یوتیوبی جایی ندیدم اشاره کنه بهش. قطعااا از تمام نقاط بازی بهتره. شدیدا ریت فارمش بالاس:
برید توی fountainhead palace. برید توی sakura idol .جلوتون ۴ تا سرباز هستن که نشستن و دارن حرکات رزمی یه دشمنه دیگه رو توی رینگ شبیه رینگ بوکس نگاه میکنن. سریع برید سمتشون تا همه ببیننتون. اون‌یارویی که داره حرکات نمایشی و رزمی انجام میده ، قابلیت پرتاب برق داره. همینجور بدویید اینور اونور تا اینکه اون‌یارو برقیه بپره بالا و برق بزنه. همین که برق زد بپرید هوا و برق رو بگیرید و بزنید به هر ۵ تا دشمن. ۲ بار که برق بزنید همشون میمیرن. توی دفعه اول که بازی میکردم جمعا ۷۰۰۰ ایکس پی‌ میداد. زمان کشتنشون هم ۳۰ ثانیس. توی ۱ ساعت میتونید نابود کنید بازیو:D
یه مزیت دیگه هم داره اینجا:
اینکه روش گرفتن برق رو استاد میشید و میتونید توی نیو گیم‌پلاس سره genichiro و باس اخر استفاده کنین ازش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر