Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تا جایی که میدونم "بلی" :D:D

به پوسیدن اژدهایی دچار میشه دنیات
فکر کنم فقط در صورتی که احیا بشی، بیماری شیوع پیدا میکنه:D
====
من رسیدم باس اول ولی واقعا جر خوردم تا بدین جای کار:D مینی باس ها خیلی سختن و واقعا باید حواستون به تک تک حرکاتشون باشه و واکنش مناسب رو نشون بدین. Mikiri رو حتما بخرین و از کشتن های مجلسی لذت ببرید:D واقعا سخته بازیش. سختیش جدا از اینکه دشمنا همه چیز رو بلاک میکنن، اینه که با دو سه ضربه توسط هر دشمن میمیری. اصن یه وضی:D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم ۴ ساعتی بازی کردم البته بیشتر از اینکه بازی کنم مردم در حال restart کردن بازی بودم .بازی وحشتناک سخته نمیدونم یه جوررایی ناممکنه.هنوز دستم نیومده سولزبورن پیشش آبکیه از نظر سختی

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بازی روایتش متفاوت شده یا شبیه بلادبورن همه چیز تو لفافه است؟
هم توی کاتسین ها و هم با صحبت با کرکترهایی که طی بازی باهاشون رو به رو میشید داستان و هدف شینوبی رو متوجه میشید
چیزی که از یکی دو ساعت اول بازی متوجه شدم و اسپویل انچنانی نداره ولی حالت مه میزارم خواستین رو میگم خواستین بخونین:
اول اینکه زمان سانگوکوعه و گویا ژاپن دچار جنگ های داخلیه ، ما رو wolf صدا میکنن ، همون ابتدا با دونفر روبه رو شدم یکیش یه مجسمه ساز به نام Busshi که بعدا سر یه قضیه ایی یه کمک خفنی بهم کرد و دیگری یه شاهزاده خانمی هستش که فرمانده ی اون شهر(آشینا اسم شهر یا منطقشه)دنبالشه! حالا چرا ؟ هنوز مشخص نیست تا بیشتر جلو برم
در کل یه حرکت جالب دیگه ایی که اضافه شده ، صحبت های npc هاس که حتما گوش بدین اطلاعات جالبی رو میدن
و مهم ترین چیزی که فهمیدم اینه که توی دفاع و جاخالی باید خیلی خبره باشین یعنی فراتر از سولزبورن(یا با تمرین بشین!!)
دشمن های ابتدایی که هیچ ولی یکم جلوتر که رفتم بد میجنگن بددددددد!!!!
گیم پلی نسبت به بلابورن سریع تره و طراحی انیمی ها مثل همیشه دیدنیه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
فکر کنم فقط در صورتی که احیا بشی، بیماری شیوع پیدا میکنه:D
====
من رسیدم باس اول ولی واقعا جر خوردم تا بدین جای کار:D مینی باس ها خیلی سختن و واقعا باید حواستون به تک تک حرکاتشون باشه و واکنش مناسب رو نشون بدین. Mikiri رو حتما بخرین و از کشتن های مجلسی لذت ببرید:D واقعا سخته بازیش. سختیش جدا از اینکه دشمنا همه چیز رو بلاک میکنن، اینه که با دو سه ضربه توسط هر دشمن میمیری. اصن یه وضی:D

مطمعنی علی ؟ :D:D
باز خیال آدم اینطوری راحت تر میمونه...
تست کن - خبر بده... >:)

=====

جوووووون...
نگو علی- نگووووو...

استاد چه میکنه... :D:D:D

• Like
Reactions: J. Constantine

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
چرا اینقد سخته اخه خیلی غیر منطقیه یه جاییش دوتا دشمن کوچولو دیدم رو سرشون کلاه بود گفتم راحت میمیرن برم بکشمشون چنان پدرمو دراوردن که دیگه از نزدیکشون هم رد نشدم حتی یه ضربه هم نشد بهشون بزنم :))

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,117
نام
Melkor
چرا اینقد سخته اخه خیلی غیر منطقیه یه جاییش دوتا دشمن کوچولو دیدم رو سرشون کلاه بود گفتم راحت میمیرن برم بکشمشون چنان پدرمو دراوردن که دیگه از نزدیکشون هم رد نشدم حتی یه ضربه هم نشد بهشون بزنم :))
حکایت خودمم هست لعنتی ...گول ظاهرشونو نباید خورد واقعا :D

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
دوستان تاوانه مردن تو این بازی چیه؟؟؟
بعد اینکه مردی اسکیلایی که جمع کرده بودی چی میشن؟
بعد اینکه میمیری بهتره خودتو احیا کنی یا اینکه دوباره بمیری و از چک پوینت شروع کنی؟؟
بعد از مردن و احیا شدن دوباره تو منوی بازی یه درصدی بهت نشون میده به رنگ آبی اون پایین اون چیه؟؟
و در آخر اینکه چجوری جونتو پر کنی؟
اون ظرفی که خودش بهت میده فقط یکبار مصرفه! نمیشه پرش کرد؟؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
باس اول بازی چقدر سخته~X(
هنوز نتونستم lady butterfly بزنمش فقط یه بار با خوشانسی رفتم phase 2 که اونم بعد دیدن اون کپی ها و جونش که پر شد صحنه گفتم fuck this shit i am out ~X(:)) هیچ وقت پیرزن هارو دست کم نگیرید:D

آخرین ویرایش:
  • Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
:(:(:((:((:((:(بچهاکسی باس اولو تونسته بزنه یه راهنمایی بکنه ناجوانمردانه سخته حتی نزدیک به کشتنشم نتونستم بشه .ادم احساس پوچی ضعف و نا امیدی میکنه تو این بازی:(:((

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر