Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
مگه این تایپیک برای کمک و راهنمایی بقیه نیست. چرا هیچ کی جوابمو نمیده. چند بار پرسیدم. تا الان. باس گینچیرو فاز سومش چکار کنیم دقیق؟ پدرمون درومد

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مگه این تایپیک برای کمک و راهنمایی بقیه نیست. چرا هیچ کی جوابمو نمیده. چند بار پرسیدم. تا الان. باس گینچیرو فاز سومش چکار کنیم دقیق؟ پدرمون درومد

فاز سوم دقیقا مثل فاز اول و دوم هست و فقط هر وقت دیدی میخواد از آذرخش استفاده کنه، بپر روی هوا تا آذرخش رو بگیری و بعدش به سمت خودش پرتش کن. فاز سوم خیلی راحت تر از 2تا فاز اوله در واقع.

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304

فاز سوم دقیقا مثل فاز اول و دوم هست و فقط هر وقت دیدی میخواد از آذرخش استفاده کنه، بپر روی هوا تا آذرخش رو بگیری و بعدش به سمت خودش پرتش کن. فاز سوم خیلی راحت تر از 2تا فاز اوله در واقع.
ممنون. آذرخش با r1 بگیرم. یعنی بپرم هوا هی ار یک بزنم؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ممنون. آذرخش با r1 بگیرم. یعنی بپرم هوا هی ار یک بزنم؟

شما بپری رو هوا، خودش به صورت اتوماتیک آذرخش رو میگیره. وقتی گرفتش، با R1 پرتابش کنید به سمتش.

گیمپلی بازی قلق خاصی داره من الان سرتنزن یامائوچی 5 بار مردم یه ضربه که دفاع کردی باید همون موقع حمله کرد؟

شما ریتم ضرباتش رو یاد بگیرید اول و به موقع پری کنید و بعدش از هر فرصت خالی بعد از ضرباتش برای ضربه زدن بهش استفاده کنید. همینجوری حمله کردن فایده ای نداره. باید صبور باشید و دقت کنید به تک تک حرکاتی که میزنه و متناسب باهاش واکنش نشون بدید.

• Like
Reactions: J. Constantine

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام
به من گفتید که dragon's blood droplet به وفور یافت میشه و با خیال راحت استفاده کنم.
الان هیچ کجا ازش نمیفروشن و منم حالم تو بازی خرابه :D

شما در کل باری نزدیک به 20 تا dragon's blood میتونی بدست بیاری. بعضی‌هاش از NPC های داخل بازی میگیری، برخیش هم از میتونی بخری. شما دقیقا کجایی بازی هستی

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
آقایون من والا اون زمان که دیمون سولز گرفتم کلا کنسولم و PS3 اینا به اینترنت وصل نکرده بودم. یعنی کلا نت نداشتم در حد قدرت و اینا و اون دیمن سولز رو کلا تنها رفتم.
بعد که روی 360 دارک سولز بازی کردم به خاطر این جریانات سه چراغ و LT این چیزها کلا کنسول رو به اینترنت وصل نمی کردم و اونارو هم کلا تنهایی رفتم

بعد رو 4 هم که بلادبورن گرفتم و چون پلاس نداشتم و کلا همونو هم تنهایی تا ته رفتم
ولی نمی دونم جریان این سکیرو چیه آقا تو هیچ کدوم ا زعناوین فوق به این صورت که در سکیرو اسفالتم کردن نشده بودم. اقا دهنم سرویس شده اخه مینی باس هم انقدر سخت جون :D

شما در کل باری نزدیک به 20 تا dragon's blood میتونی بدست بیاری. بعضی‌هاش از NPC های داخل بازی میگیری، برخیش هم از میتونی بخری. شما دقیقا کجایی بازی هستی
من الان رسیدم به این مینی باس Snake Eyes Shirahagi که در زیرزمین هستش فکر کنم اسم منطقه abandoned dungeon باشه اسمش.
والا از فروشنده ها میخردیم اون ایتم رو و الان دیگه ندارن

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
آقایون من والا اون زمان که دیمون سولز گرفتم کلا کنسولم و PS3 اینا به اینترنت وصل نکرده بودم. یعنی کلا نت نداشتم در حد قدرت و اینا و اون دیمن سولز رو کلا تنها رفتم.
بعد که روی 360 دارک سولز بازی کردم به خاطر این جریانات سه چراغ و LT این چیزها کلا کنسول رو به اینترنت وصل نمی کردم و اونارو هم کلا تنهایی رفتم

بعد رو 4 هم که بلادبورن گرفتم و چون پلاس نداشتم و کلا همونو هم تنهایی تا ته رفتم
ولی نمی دونم جریان این سکیرو چیه آقا تو هیچ کدوم ا زعناوین فوق به این صورت که در سکیرو اسفالتم کردن نشده بودم. اقا دهنم سرویس شده اخه مینی باس هم انقدر سخت جون :D

من الان رسیدم به این مینی باس Snake Eyes Shirahagi که در زیرزمین هستش فکر کنم اسم منطقه abandoned dungeon باشه اسمش.
والا از فروشنده ها میخردیم اون ایتم رو و الان دیگه ندارن
ببین این مینی باس راحته. میری کنارش تا بیاد دنبالت بعد با طناب میری بالا صخره اون هم میاد تو آب‌های سمی سبز از اونجا بهت شلیک میکنه تو هم خودتو قایم میکنی بعد از سه دقیقه سمی میشه از خونش کم میشه تا آخر برو بکشش فاز دوم هم دقیق همین کارو بکن.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
ببین این مینی باس راحته. میری کنارش تا بیاد دنبالت بعد با طناب میری بالا صخره اون هم میاد تو آب‌های سمی سبز از اونجا بهت شلیک میکنه تو هم خودتو قایم میکنی بعد از سه دقیقه سمی میشه از خونش کم میشه تا آخر برو بکشش فاز دوم هم دقیق همین کارو بکن.

فاز اول که مخفی کاری میرم از پشت سر خفتش می کنم.
فقط فاز دومش گیجم کرده بود که اره همین کارو می کنم.

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان ممنون genichiro گینچیرو رو زدم بالاخره بعد از نزدیک شصت ساعت بازی. اگه کسی تو باس گینچیرو به بن بست رسیده بیاد تلگرام من به این شماره 09214636504.فقط یه راهنمایی جامع بکنم. ببینید دوستان این باس فاز اول و دومش با یه اسکیل کشته میشه همون اسکیل که از دور شمشیر رو تیز فرو میکنه تو بدنش. فاز سوم باید دو چیز یاد بگیرید. یکی یه اسکیل هست که با فشردن دکمه b هنگام حمله طرف نیزه یا شمشیرشو میکشه پایین باید اونو یاد بگیرید آسون هم هست. هر وقت از دور پرید دکمه b رو بزنید می‌کشیدش برای چند لحظه استان میشه یه دو سه ضربه بهش بزنید بعد دور بشید. دقیق نگاش کنید ببینید چکار میخواد بکنه. ببینید وقتی میخواد برق و بزنه اولش شمشیر رو یه جوری میکنه که متوجه میشید میخواد برق بزنه همین که زد بپرید بالا از اونجا هنگام پایین اومدن r1 رو بزنید بهش برمیگرده بیست درصد خونش میره با همین کار اگه دوبار برق رو دفع کنید پنجاه درصد یا بیشتر خونش میره بعد که دیدید پوستر ش هم قرمز شده برید تن به تن تا قرمزتر بشه هر وقت اتک سنگین پرشی زد دکمه ب رو بزنید پوستر ش قرمز تر میشه بعد ضربه و بلاک و بلاک تا به فنا میره. فقط یادتون نره ازش فرار کنید کشته میشید. حتما فاز سه باید اون دو تا مهارت که گفتم یاد بگیرید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر