Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
دوستان دعوا نکنید اینجا مدیر نداره اگه به این امید نشستید که مدیرا میان پاک میکنن از این خبرا نی!:D فقط تاپیک به فنا میره! منم امروز بازیو گرفتم یکم بازی کردم فقط میتونم بگم مردم همین!:D اولین برداشتم از بازی اینه که مردم!:D تا بیام قلقشو بگیرم فک کنم 3 4 باری باید از اول برم تا دراگون راتو از بین ببرم یا لولم به حدی برسه که بتونم اولین باسو بزنم!:D بازی عالی به نظر میاد. گرافیکش خیلی خوبه! رنگایه شاد و اصن پیچشه بازی خیلی زیاده نسبت به سولزبورن! همچنان از نظر جو بلادبورن سرتره! حجم بازی عجیبا غریبا! هی برا جاخالی قاطی میزدم دکمه هارو 2بار دخلم اومد ول کردم چون انقد اسسن بازی کردم فعلا دکمه های اون رو مخمه تا تموم شه بیام سراغ این چون کار یکی دور روز نی بازی برا من! منم که مستعد اصن بیا و ببین!:D

من خودم هنوز بازی نکردم ولی تو یوتوب ویدئو زیاد دیدم نظر کلیم به بلاد بورن نزدیکتره به نظرم بازی کامل تری هستش از هر لحاظ ولی اینم بازی خیلی خوبی هستش که مطمئنم دوستش دارم

• Like
Reactions: J. Constantine

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
دوستان یه سوال اون آیتم قرمز رنگ که بازی رو سخت تر میکنه چقدر تو سختی بازی تاثیر داره؟

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
منظورت اون شیطونی هست که با زدن زنگ ها بدست میاری؟ اون مثل این میمونه که بازی رو روی NG+ انجام بدی، یعنی مخفی کاری خیلی سخت میشه و دشمن ها سریعتر متوجه ات میشن و موقع مبارزه هم دیگه رحم نمیکنن و بی وقفه حمله میکنن و اگه چند نفر باشن قشنگ درو میکنن:D تنها مزیتی که نوشته داره اینه که loot ای که میندازن بهتر میشه که من چک نکردم و فکر نکنم هم ارزششو داشته باشه.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
یه سوال راجع به dragonrot
من وقتی میخوام برم پیش اون merchant که تو ashina outskirt هستش هیچ blood sample بهم نمیده که ببرم پیش اما (منظورم اون merchant ای هستش که بعد از اولین مینی باس هستش ) از کجا دیگه میشه blood sample جمع کرد ؟
والا پیشه merchant خاصی لازم نیست برید، برین پیشه همون مادر پیری که به شما زنگوله رو میده، همونی که پسر کورش خونی مالی همون دور بر افتاده

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بعد از دو قرن بلاخره رسیدم باس اخر!:D
خدایی خیلی سخت بود ولی چسبید ، نزدیک به ۵۰ تا باس و مینی باس زدم #:-S
نیوگیم دیگه حتما جر میدن :-"

پ.ن:میگم این چیه زیر خط ویتالیتیم (؟) چند سری خواستم بپرسم فراموش کردم
تقریبا از اوایل بازی اومده و دیگه نرفت که نرفت

104318

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716

اون ایتم بازی رو برای شما سختر میکنه و ایتم های کمیاب بیشتر میده بعد از کشتن دشمن ها

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

وقتی اون زنگ رو تو معبد به صدا در اوردی هارد مود رو فعال کردی x_xخدا قوت :D
تو ایتم هات یه ایتم هست به اسم bell demon ازش استفاده کن تا غیر فعال بشه

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اون ایتم بازی رو برای شما سختر میکنه و ایتم های کمیاب بیشتر میده بعد از کشتن دشمن ها
وقتی اون زنگ رو تو معبد به صدا در اوردی هارد مود رو فعال کردی x_xخدا قوت :D
تو ایتم هات یه ایتم هست به اسم bell demon ازش استفاده کن تا غیر فعال بشه
:|:|:|:|:|:|:|:|:|
#:-S#:-S#:-S#:-S#:-S
یه ردیف هم :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

یعنی من از باس Armored Warrior به بعد ، همش رو هارد مود بودم؟؟؟!!!!!
طبق چیزی که رو برگه نوشتم از زمان زدن زنگوله ۳۳تا باس رو این مدلی زدم:))!!!!!!
هی میگم سخته من چرا به مشکل میخورم!:D :-"
نه دیگه همین اخری ایشین مونده اینم میزنم بره پی کارش ، اونوقت رو نیو گیم دیگه زنگ رو نمیزنم:D:-s

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
:|:|:|:|:|:|:|:|:|
#:-S#:-S#:-S#:-S#:-S
یه ردیف هم :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

یعنی من از باس Armored Warrior به بعد ، همش رو هارد مود بودم؟؟؟!!!!!
طبق چیزی که رو برگه نوشتم از زمان زدن زنگوله ۳۳تا باس رو این مدلی زدم:))!!!!!!
هی میگم سخته من چرا به مشکل میخورم!:D :-"
نه دیگه همین اخری ایشین مونده اینم میزنم بره پی کارش ، اونوقت رو نیو گیم دیگه زنگ رو نمیزنم:D:-s
آفرین پسر. ولی ای کاش میدونستی اون آیتم چیه بعد بازی رو میرفتی ادامه میدادی. من اون آیتم رو گرفتم تو نت سرچ کردم فهمیدم چه خبره

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان یه سوال بی ربط مجبورم اینجا بپرسم چون تایپیک ش رو پیدا نکردم اگه کسی آدرسشو داره همین جا برام بزاره. درباره ی بازی نیوه. اون وقت که بازی می‌کردم مثلا یکی میومد کمکم تنهایی میرفت جلو همه ی دشمنها و باس ها رو برام درو می‌کرد در حالی که بلادبورن یا دارک سولز اگه یکی می اومد کمکم لولش مثل من می اومد پایین. ولی نیوه اونجوری نبود من هم شکنجه میشدم. ولی بلاد نه. حالا سوال من اینه این مشکل تو نیوه بعدا حل شد یا همونطور موند؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان من فکر کنم بازیم دچار باگ شده بعد از زدن اون باس میمون بزرگ باید بری از زیر اب که به باس اخر برسی برای من اصلا زیر اب نمیره هر چی دکمه میزنم تا اینجا اصلا زیر ابی نرفتم تازه میخاستیم مرحله اخر را بریم دیگه اینهمه زحمت به باد رفته دوستان راه حلی دارن ایتمی باید بگیرم برای زیر ابی یا راه حلی داره اون بادبادک هم هر چی میزنم اهرمش را بره بالا باز بر میگرده پایین چه بازی پیچیده ای هست اینهم زحمت برای یه زیر ابی رفتن کلا به باد رفته

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان یه سوال بی ربط مجبورم اینجا بپرسم چون تایپیک ش رو پیدا نکردم اگه کسی آدرسشو داره همین جا برام بزاره. درباره ی بازی نیوه. اون وقت که بازی می‌کردم مثلا یکی میومد کمکم تنهایی میرفت جلو همه ی دشمنها و باس ها رو برام درو می‌کرد در حالی که بلادبورن یا دارک سولز اگه یکی می اومد کمکم لولش مثل من می اومد پایین. ولی نیوه اونجوری نبود من هم شکنجه میشدم. ولی بلاد نه. حالا سوال من اینه این مشکل تو نیوه بعدا حل شد یا همونطور موند؟

تا جایی که من میدونم رفع نشده
دوستان من فکر کنم بازیم دچار باگ شده بعد از زدن اون باس میمون بزرگ باید بری از زیر اب که به باس اخر برسی برای من اصلا زیر اب نمیره هر چی دکمه میزنم تا اینجا اصلا زیر ابی نرفتم تازه میخاستیم مرحله اخر را بریم دیگه اینهمه زحمت به باد رفته دوستان راه حلی دارن ایتمی باید بگیرم برای زیر ابی یا راه حلی داره اون بادبادک هم هر چی میزنم اهرمش را بره بالا باز بر میگرده پایین چه بازی پیچیده ای هست اینهم زحمت برای یه زیر ابی رفتن کلا به باد رفته
باید باس corrupted monk رو بزنید تا قابلیت رفتن زیر آبو بدست بیارید
اون باسم اگه اشتباه نکنم باید از old grave تو ashina castle برگردید به جایی که بازیو شروع کردید یه npc میبینید که اونجاس همون راهو ادامه بدید اخرش میرسه به اون باس

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
برای بادبادک
به یه نینجوتسو احتیاج دارید که از طریقش میتونید دشمنانتون رو کنترل کنید. این نینجوتسو رو روی اون بابایی که دم اهرم بادبادک وایستاده میزنید و ادامه کار. از یکی از باسهای اصلی بدست میاریدش

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
درود.
اقایون من owl ر کشتم و یادم رفت از بازی بک‌آپ بگیرم قبلش، الان سیو بک‌آپم تو Fountainhead Palace هست (باسی نزدم اینجا) خب گویا باس ایشین میمونه برای +NG ما بقی تروفی ها و پایانارو که 3تای دیگه هست رو میتونم تو همین بار اول بگیرم؟ فک کنم تروفی کشتن همه باس‌ها هم میمونه برای نیو پلاس.

سوال دیگم اینه که تو +NG باید باز همه باس‌هارو از ول زد یا همون دور اول حساب میشه؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
درود.
اقایون من owl ر کشتم و یادم رفت از بازی بک‌آپ بگیرم قبلش، الان سیو بک‌آپم تو Fountainhead Palace هست (باسی نزدم اینجا) خب گویا باس ایشین میمونه برای +NG ما بقی تروفی ها و پایانارو که 3تای دیگه هست رو میتونم تو همین بار اول بگیرم؟ فک کنم تروفی کشتن همه باس‌ها هم میمونه برای نیو پلاس.

سوال دیگم اینه که تو +NG باید باز همه باس‌هارو از ول زد یا همون دور اول حساب میشه؟
نیازی نیست بار اول سر owl بک آپ بگیرید به هیچ کاری نمیاد
شما الان باید کارای دوتا اندینگو انجام بدید یکی دیگش دیفالته حتما قبل تموم کردن اون منطقه جدید انجامشون بدید وگرنه لاک میشن برای اندینگ purification سایت powerpyx گفته (حداقل اون موقع که من رفتم گفته بود) باید حرفای امما و ایشینو گوش کنید ولی اون مورد برا اندینگ لازم نیست بقیه کارارو انجام بدید بعدیش فک کنم گوش کردن به حرفای kuro از پشت دیوار هست
بقیه کارا تو تروفی گاید کامل توضیح داده شده ۶ تا lazuli هست حتما بگیریدشون کارارو انجام دادید باسارو بزنید برید نیو گیم پلاس به owl که رسیدید اینبار باید بک آپ بگیرید. اول طرف owl رو بگیرید و دوتا باس اونجارو بزنید تروفی تمام باسارو بگیرید بعدم ریستور کنید دوباره owl رو بزنید برید اون مکانی که باز میشه 4 تا lazuli دیگه هم لازم دارید اونارو بگیرید تموم میشه فقط تروفی گرفتن تمام اسکیلا مبمونه که باید فارم کنید
تو نیو گیم پلاسم لازم نیست باسایی که زدیدو دوباره بزنید درواقع اصلا نمیشه همه باسارو تو یه دور زد چون باسای اندینگ shura فرق دارن با بک آپ و ریستورشم اطلاعات پاک میشن و عملا انگار اونارو نزدید بنابراین یه بار باید تمام باسارو بزنید بار دوم باسای اندینگ shura رو که تروفی زدن باسارو بگیرید
ادیت: یادم رفت بگم تو این دوری که هستید "بعد" از زدن باس آخر بک آپ بگیرید برای دیدن و گرفتن تروفی سه تا اندینگ. اسم باسو نمیگم چون اسپویل میشه ولی خودتون متوجه میشید باس آخره بعد از زدنش با kuro صحبت نکنید و بیاید بیرون بک آپ بگیرید اینجوری مجبور نیستید سه بار باس اخرو بزنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر