Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
دوستان من تازه بازی راشروع کردم رسیدم به مینی باس جنرال تانزن ،یه جونش را بامخفی کاری میگیرم ولی سرجون دومش اصلا هرکاری میکنم نمیشه،بنظرتون اول برم سراغ باس اول بعد بیام ایناراحت تر میتونم بزنم؟
کدوم رو میگی؟ همونی که یه شمشیر بلند داره و دور و ورش رو چند نفر گرفتن که با تفنگ و تیرکمون حمله میکنن یا اونی که خودش تنها یه جا ایستاده؟ (راستش من به اسم هاشون دقت نکردم:D) به هر حال من هر دو تاشون رو خیلی آماتوری زدم یعنی میرفتم جلو و ضربه میزدم و وقتی میخواست حمله کنه deflect میکردم مگه اینکه علامت مرگ رو صفحه ظاهر بشه که اونجور مواقع بهترین کار پریدن بود چون شمشیر طرف خیلی بلنده و با dodge کردن نمیشه از محدوده اش خارج شد. بعضی وقت ها هم طرف دست از حمله کردن برمیداره و یه جا میاسته تا Posture خودش رو خالی کنه که اینجور مواقع باید سریع بری جلو بهش یه ضربه بزنی وگرنه همه تلاشت به هدر میره. خلاصه اینکه نه زیاد ازش دور باش و نه زیاد نزدیک بشو. یه حرکتی هم هست به اسم Mikiri Counter که جزو اسکیل های بازکردنی هست و برای مقابله با ضربه های از نوع Thrust خیلی مفیده و جلوتر هم خیلی به کارت میاد (مخصوصاً سر مینی باس هایی که از نیزه استفاده میکنن) البته اگه اونی باشه که تنهاست احتمالاً هنوز به اون قسمتی از بازی که اسکیل باز میکنی نرسیدی.
اگه هم همونی باشه که چند نفر کمکی داره بهتره اول از شر همراهانش راحت بشی چون خیلی روی مخت میرن.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
یه حالت هیستریک به این O'Rin of the Water گرفتم. مرحله دوم مبارزه کلا از دستم خارج میشه. مجبور شدم ولش کنم. رفتم دوتا باس اصلی کشتم. ایشون مینی باس هست، بعضیاشون از باس اصلی سخترن.

• Like
Reactions: J. Constantine

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
یه حالت هیستریک به این O'Rin of the Water گرفتم. مرحله دوم مبارزه کلا از دستم خارج میشه. مجبور شدم ولش کنم. رفتم دوتا باس اصلی کشتم. ایشون مینی باس هست، بعضیاشون از باس اصلی سخترن.
اینو بدون این که اصلا بهت ضربه بزنه میتونی بصورت خیلی چیپی بزنی ... ببرش سمت یک جایی از اون منطقه که یک خورده سطهش بالاتره (یک شیب بالا)خودت بالاش وایستا اورین اروم اروم میاد سمتت ولی بالا نمیاد مگر اینکه اون حرکت سریع اشو بزنه بعدش با mortal bladeبزنش با زاویه وایسا که مستقیم نیاد بالا

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
هزارتا ويديو تو يوتيوب ديدم ولي هنوز نتونستم genichiro ashina بكشم

گنیچیرو باس خسته کننده‌ای هستش، ولی بعد از یه مدت تمام حرکاتش قابل پیش‌بینی میشن و میشه راحت زدش. باید با حوصله بازی کنی. بهترین شیوه اینه که به موقع ضرباتش رو deflect کنی تا Postureش پر بشه و بعد deathblow رو بزنی.
همیشه بعد از اینکه دو ضرب بهش میزنی از یه شمشیر بهت میزنه، وقتی دیفلکت کنیش، سریع میپره! اینجا دو حرکت میزنه، بعد از پرش با شمشیر پایین میاد، یه جا خالی به عقب بده و هیچ دکمه ای نزن وقتی حرکت دوم که همون علامت قرمز روش میاد، سریع حرکت mikiri counter بزن روش. این حرکت برای مرحله دوم نمیشه چون شمشیر و از بقل میاره،. مرحله دوم همین شکل هست فقط پیشش با زدن تیرکمان هست که اونم با چن بار رفتن راحت می فهمی کی میخواد بزنه. اگه نزدیک بودی و اون موقع که میخواست جامپ بزنه، و بهش اتو بدی، نمیتونه بپره، و اگه بازم این کارو ادامه بدی، هی میخواد بپره و شما بهش اتو بدی، جون زیادی ازش میره.
مرحله سوم. به هیچ وجه نزدیکش نشو. اولین حرکتش که با شمشیر میاد سمتت رو میتونی mikiri روش بزنی. فاصله‌ات رو باهاش زیاد کن. و وقتی علامت قرمز اومد بالا سرش و پرید سمتت، با جانم بر بقل برو، و یه کاتانا بهش بزن. سریع باز برگرد ته صفحه، و دوبار همین کار. طولانی هست ولی میتونی بزنی. ولی اگه نزدیک فایت کنی سریعتر میگیره. اگه بتونی از دست اون لایتنینگی که میزنه فرار یا جا خالی بدی.

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
بکشونش سمت اخر اون پل چوبی ظرف یه دقیقه کشتیش:D

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE

[اصلا لازم نیست بزنیش سعی کن ضرباتش رو فقط دیفلکت کنی posture اش سریع پر میشه وقتی که با حالت اسلش میخواد بزنه بپر ۲ تا اتک بده اچ پیش که یکم کم شد posture اش دیرتر پر میشهR

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
سلام. وقتی بازیو رو استیم بازی میکنم به صورت متعدد بازی کرش میکنه! الان تو 10 دقیقه به جرئت بالای 6 بار بازی کرش کرد و کلا اشکمو درآورده!
دوس دارم بازی کنم ولی با این روند ممکن نیست :(
مشخصات PC:
مادربرد Asus H61
گرافیک GTX 970
رم 8 گیگ
CPU: اینتل i5 3570
بازی نکن صفا :D بدرد نمیخوره :D

• Like
Reactions: LeonSM and kamyy

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
یه سوال راجع به dragonrot
من وقتی میخوام برم پیش اون merchant که تو ashina outskirt هستش هیچ blood sample بهم نمیده که ببرم پیش اما (منظورم اون merchant ای هستش که بعد از اولین مینی باس هستش ) از کجا دیگه میشه blood sample جمع کرد ؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
یه سوال راجع به dragonrot
من وقتی میخوام برم پیش اون merchant که تو ashina outskirt هستش هیچ blood sample بهم نمیده که ببرم پیش اما (منظورم اون merchant ای هستش که بعد از اولین مینی باس هستش ) از کجا دیگه میشه blood sample جمع کرد ؟
باید از کسی که dragonrot داره نمونه خون بگیرید اون فروشنده چون جزو اولین ان پی سی هاییه که تو بازی میبینید احتمال dragonrot داشتنش بیشتره اگه نداره چند بار بمیرید تا بازی بهتون بگه چند نفر dragonrot دارن از روی نوشته‌ای که میاد هم تقریبا میشه تشخیص داد کی dragonrot گرفته. بعدش برید نمونه خونشو ازش بگیرید بدید به emma

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام. وقتی بازیو رو استیم بازی میکنم به صورت متعدد بازی کرش میکنه! الان تو 10 دقیقه به جرئت بالای 6 بار بازی کرش کرد و کلا اشکمو درآورده!
دوس دارم بازی کنم ولی با این روند ممکن نیست :(
مشخصات PC:
مادربرد Asus H61
گرافیک GTX 970
رم 8 گیگ
CPU: اینتل i5 3570
به تاپیک مشکلات بازی سر بزنید. باید تنظیمات گرافیکی nvidia رو یه مقدار دستکاری کنید. من با نصف این سیستم رفتم بازیو. برید کنترل پنل nvidia و بازی رو به لیست برنامه هایی که از کارت گرافیک پردازش میشن اضافه کنید.

• Like
Reactions: kamyy

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
دوستان بعد از باس genichiro کجا باید بری هر چی گشتم راهی پیدا نکردم پدرم در امد هزار تا ویدیو دیدم ولی باز نتونستم راهو پیدا کنم اون بادبادک اهرمش هر چی میزنم باز بر میگرده سرجاش ولی تو یوتویوب دیدم بادبادک بالا بود طرف میپرید اونور کلا یه توضیحی میشه کسی بده ممنون

• Like

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان بعد از باس genichiro کجا باید بری هر چی گشتم راهی پیدا نکردم پدرم در امد هزار تا ویدیو دیدم ولی باز نتونستم راهو پیدا کنم اون بادبادک اهرمش هر چی میزنم باز بر میگرده سرجاش ولی تو یوتویوب دیدم بادبادک بالا بود طرف میپرید اونور کلا یه توضیحی میشه کسی بده ممنون
من راهنماییت میکنم ولی تو هم بگو ببینم گینچیرو رو چجوری زدی. ببین دو تا کار باید انجام بدی یکی بعد زدن گینچیرو باید همونجا با npc ها صحبت کنی چند تا آیتم بهت میده بازی. اصلا ببین تو یوتیوب انگلیسی بنویس speedrun راهو بهت نشون میده ببین اون اسپید رانی رو نگاه کن که مدتش یک. و نیم ساعته. اونی که مدتش پنجاه دقیقه هست یا نیم ساعت نه اونی که بیشتر از یک ساعته اون قشنگ یادت میده. فقط یادت نره بهم بگی گینچیرو رو چجوری زدی

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
من راهنماییت میکنم ولی تو هم بگو ببینم گینچیرو رو چجوری زدی. ببین دو تا کار باید انجام بدی یکی بعد زدن گینچیرو باید همونجا با npc ها صحبت کنی چند تا آیتم بهت میده بازی. اصلا ببین تو یوتیوب انگلیسی بنویس speedrun راهو بهت نشون میده ببین اون اسپید رانی رو نگاه کن که مدتش یک. و نیم ساعته. اونی که مدتش پنجاه دقیقه هست یا نیم ساعت نه اونی که بیشتر از یک ساعته اون قشنگ یادت میده. فقط یادت نره بهم بگی گینچیرو رو چجوری زدی

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk
گنچیرو را با بدبختی زدم شانسی دو روز تمام کارم بود انقدر فیلم از یوتوبی دیدم خودم فکر کنم برای بار هزارم زدم دیگه سوال کردن نداره خودم شاخ در اوردم زدمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر