Section 8 زمینه های جدیدی را در X360 ایجاد خواهد کرد.

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
SouthPeak و TimeGate اعلام کردند که بخش مولتی پلیر بازی سطوح جدیدی را در X360 به وجود خواهد آورد که یکی از دلایل آن پشتیبانی از قابلیت X سرور میباشد. بازیکن میتواند در یک سرور اختصاصی و با استفاده از Windows-based به باز بپردازد.

section8-mar3.jpg

سرور X میتواند در یک لحظه میزبان 32 نفر باشد که این بزرگترین بازی در این زمینه برای X360 خواهد بود. این نرم افزار X سرور هنگام عرضه ی بازی پخش خواهد شد. در نسخه ی PC همچنین میتوانید در یک سرور اختصاصی همزمان با 40 نفر به بازی بپردازید.
برای اطمینان این بازی با یک سرور خوب که توسط SouthPeak پشتیبانی خواهد شد در سراسر جهان عرضه میشود. اما زمانی که این سرور ها مورد توجه قرار نگیرند تعداد کم میشود و برای PC ممکن است تا 32 الی 8 نفر کاهش پیدا کند و برای X360 شاید در حدود 16 نفر.
Richard Iggo:" فن های FPS به دنبال یک بازی خوب در زمینه ی مولتی پلیر و همچنین یک سرور قابل اعتماد هستند برای زمانی که آنلاین بازی می کنند. یک تیم باور نکردنی بر روی مبارزات کار میکنند و همچنین ما از cutting-edge server technology ایده گرفتیم و آن را فراهم کرده ایم و با اعتماد به نفس میگوییم که این تجربه بر خلاف هر چیزی است که تا به حال تجربه کرده اید."
Section8 برای 8 سپتامبر امسال برای PC و X360 عرضه خواهد شد.
ممنون.
منبع

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نمی دونم چرا اینا از بقیه عبرت نمی گیرن!!
اگه اشتباه نکنم همین چند روز پیش یکی از مدیرای Ubi گفته بود کلاً نزدیک به تعطیلات عرضه کردن یک IP جدید یعنی خودکشی...
هرچند که سپتامبر به تعطیلات نزدیک نیست ولی از اون طرف به Halo 3:ODST نزدیکه و از اونجایی که معمولاً فروش بازی ها رو کنسول پیشتازه پس مثلاً طرف باید از بین Section 8 و Halo 3:ODST یکی رو انتخاب کنه و قاعدتاً کاربرای X360 که فن FPS هستن اصلاً دلیلشون برای خرید 360 همون Halo بوده!!
چندتا تریلر از بازی دیدم خیلی خوشم اومد ازش امیدوارم حروم نشه...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اگر این شرکت با این روش موفق بشه همه هم دنبال کار اون رو میگیرن و شاید مشکلات لایو کمتر بشه..

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
از اولین بازی که یه عکس از این بازی دیدم بدجوری به بازی امیدوار شدم و بد جور هم منتظرش هستم. یکم فقط گرافکش پایینه. گیم پلی که خوب به نظر می رسه. تا 18 روز دیگه باید برای این بازی صبر کنید.
ممنون

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
دوستان ما چرا تو ایران حرص می خوریم:-" 2 تومن بیشتر میدین اینم امتحان می کنید حال نکردین سطل اشغال:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من که نمیدونم از چی این عنوان خوشتون اومده طبق تریلر های که من دیدم گرافیک بازی که اصلا چیزی برای گفتن نداره و اینجور که من دیدم single این بازی میتونه خیلی خسته کننده باشه اما بر عکس میتونه در مالتی پلیر خیلی جذاب باشه!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
البته گرافیک که ملاک اصلی نیست. ولی single اش رو وقتی دیدم خیلی خوشم اومد. فکر می کردم گرافیکش بیشتر از این حرفا باشه ولی حالا اینم بد نیست. داستانشم که نسبتا خوبه.
بازم هر کس یه سلیقه ای داره.
ممنون

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
کی گفته ME نابود شد ؟ اگه نابود شد پس ME 2 رو برای چی دارن میسازن ؟ فقط کمبود داستان داشتو بس !!!
چه ربطی داره؟
خب مثلاً Killzone برای PS2 موفق بود که قسمت جدیدش رو ساختن؟
ME با زمان بندی بهتر میتونست بیشتر از این حرفها فروش کنه چون 100% پتانسیلش رو داشت...
Section 8 هم به نظر من بازی خوبی اومد و امیدوارم به درد ME دچار نشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر