Screenshot Center

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
این تاپیک مخصوص قرار دادن Screenshot از هر بازی و از هر جایی که فکرش میکنید هستش . واسه گذاشتن Screenshot تو این تاپیک هیچ محدودیتی ندارید فقط چند تا قانون ساده زیر رو رعایت کنید

1.اسکرین شات ها حتما حتما یا به صورت بند انگشتی یا داخل اسپویلر گذاشته بشن.

2.در صورتی که اسکرین از خود شما نبود حتما حتما لینک پستی که مالک Screenshot تو فضای مجازی گذاشته رو برا دادن Credit بهش اینجا قرار بدید.
با تشکر

Last edited by a moderator:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من با حداکر کیفیت عکس میزارم نمیدونم چرا اینجوریش میشه حالا خودت یک عکس از یه گیم پلی بازی بزار ببینم چجوری میفته!!

در ضمن کیفیت عکس ها 900P است چون من بیشتر از نمیتونم آپلود کنم.b-)

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
با چه برنامه ای؟؟؟
با Fraps Steam, Xfire و ... خیلی راحت میشه اسکرین شات گرفت؛ حتی دیگه بازی های جدید خودشون بعد از اینکه Print Screen رو میزنید یک فولدر برای Screenshotهاش ایجاد میکنه و عکس رو سیو میکنه.

این هم ست آخر واسه امروز:
Aeon ENB - Snapdragon ENB

هر سه عکس با رزولوشن 4k کپچر شدن و شات های پورتره هم کراپ شده هستن.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
این هم ست آخر واسه امروز:
Aeon ENB - Snapdragon ENB

هر سه عکس با رزولوشن 4k کپچر شدن و شات های پورتره هم کراپ شده هستن.
نه واسه خودم نیست ولی صد در صد گیم پلی اسکایریم است
اسم تمام مد های استفاده شده هم تو لینک زیر
لینک

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
من که هرچی مد برای این بازی زدم فقط رنگ های بازی بهتر شد tex pack رسمی هم خیلی بهترش می کنه اما مدها عملا روی گرافیک هنری بازی تاثیر دارن گرافیک تکنیکی تغییری نمی کنه اگه مدی هست که تغییرش می ده مخصوصا تکسچرها لینکش رو بذارید

بیا اینم لینک رسما دهن ویچر رو سرویس کرده
لینک

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
تو این عکسا از GeDoSaTo استفاده کرده بودم، از رزولوشن 2k به 1080 downsample شده بود. با خود برنامه هم عکس گرفتم
جالبه من هم دیگه از این استفاده میکنم،راست میگی در صورتی که عکس 900P سیت نمیدونم چرا کیفیت کمه.
رفتم سایتش بیخی،حوصله میخواد.

آخرین ویرایش:

CS

کاربر سایت
Feb 24, 2008
81
نام
جان تراولتا
تصاویری از شاهکار هنری Ori and the Blind Forest
دوستان به هیچ عنوان این اثر زیبا چشم نواز از دست ندید . داستان فوق العاده زیبا تاثیر گذاری داره .

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
این سایته nexus پولی هست باید regester شد که free هم نداره بعد من مد برای skyrim گفتم

من خودم نزدیک 30 گیگ مد ازش دانلود کردم و قرونی هم پول ندادم؛ Registerـش هم فری هست و برای دانلود کردن مد ها هم لازم نیست چیزی پرداخت کنید. فقط برای استفاده از سرورهای پریمیومش باید پول بدید + یه سری مزایای نچندان به درد بخور...

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
Game: Skyrim
Characters names: Stormlord and Light
ENBs: Aeon ENB - Snapdragon ENB
Downsampling via SRWE

دانلود (4مگ)

دانلود1 (3مگ) - دانلود2 (3مگ)

رزولوشن عکس ها 4096x2304 هست و فقط کراپ شده. واسه دیدن بهتر جزئیات پیشنهاد میکنم عکس ها رو دانلود کنید. حجم اصلی هر عکس هم 36مگ بوده که با کراپ و تغییر فرمت کمترش کردم.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
این شات هایی که میذاری اکثرشون( به خصوص project cars) انگاری از روی ویدئو اسکرین شات شده و کیفیت خوبی نداره! مگه تاپیک اسکرین شات بازی نیست؟ خوب با فرپس و نرم افزارهای مشابه از خود بازی عکس بذارین!
به طور مثال این عکس رو با عکس های پست 24 مقایسه کنید!

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
AC UNITY(بهترین گرافیک تا امروز)

78aaads5tls9cxfz4bzb_thumb.jpg

MGS 5 GS

LEX MORTIS

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
این شات هایی که میذاری اکثرشون( به خصوص project cars) انگاری از روی ویدئو اسکرین شات شده و کیفیت خوبی نداره! مگه تاپیک اسکرین شات بازی نیست؟ خوب با فرپس و نرم افزارهای مشابه از خود بازی عکس بذارین!
به طور مثال این عکس رو با عکس های پست 24 مقایسه کنید!
به پیر و پیغمبر همه عکس ها داخل بازی ها با همون برنامه پست اول گرفته شده! به جز اسکایریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر