شایعه Scalebound به صورت انحصاری برای سویچ در حال ساخت است

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
DzthvlDWsAIB93y.jpg

به گفته یک منبع نزدیک به سایت Nintendo Insider بازی Scalebound که پیش از این توسط ماکروسافت به صورت انحصاری برای برند XBOX در حال ساخت شدن بوده و پس از مدتی کنسل شد حالا برای سویچ انحصارا در حال ساخت شدن هستش ! با این حال هنوز معلوم نیست پروژه ادامه پروژه قبلی خواهد بود یا به کلی ریبوت و از نو در حال ساخته شدن هستش

https://www.nintendo-insider.com/report-scalebound-resurrected-as-a-nintendo-switch-exclusive/

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مشکل پروژه Scalebound بیشتر به رابطه ی کامیا و مایکروسافت بر میگشت
یک بخشیش به کامیا ربط داشت که زمان بندی پروژه براش بی اهمیت بود و روند ساخت پروژه با اون چیزی که مایکرو فکر میکرده مچ نبوده و یک بخشیش هم به مایکرو، که نمی تونست پروژه هایی که داره رو مدیریت کنه مثلا Phantom Dust که دوبار تیمش عوض شد. KIهم وسط کار تیمش عوض شد. شاهکار CD3 هم که 4 بار تیمش عوض شد:D از این دست مثال ها زیاده از شاهکارهای مدیریتی مایکروسافت:D
اما در کل کامیا هم کم بی تقصیر نبوده.
مایکروسافت اگر می خواد تو بازار چین، کره و ژاپن فعالیت کنه باید تیم قوی اونجا تشکیل بده. نسل قبل مایکروسافت ژاپن چندتا پروژه خیلی خوب داشت اما وقتی تیمشون رو تو ژاپن بستن دیگه اتفاق خوبی برای Xbox نیوفتاد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
با مایکرو به تفاهم رسیدن یحتمل :D
یا اگه این نباشه فکر کنم آیپی مال خود پلاتینوم بود... نمیدونم
ولی هولی شعط.... این با شایعه قبلی که می گفت نینتندو یه بازی ای رو میخواد احیا کنه که احدی نمیتونه بهش فکر کنه هم جور در میاد.

به قولی تو این نقطه از قضیه اگه این تایید شه، تنها چیزی که میتونه خفن تر باشه به کل خرید استدیو توسّط نینتندوئه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
پلاتینوم الان Bayonetta 3 و Astral Chains رو داره برای سویچ میسازه :|
یکم عجیبه و غیر قابل باوره که یه پروژه بزرگ انحصاری دیگه هم برای سویچ داشته باشن.
+
Wonderful 101 (و ادامش ) هم ممکنه که بزودی برای سویچ معرفی یا ساخته بشن :| :| :|
+
اینو تا الان زیاد گفتم ولی دوباره میگم :D
خاک بر سر مایکروسافت :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
یکم عجیبه و غیر قابل باوره که یه پروژه بزرگ انحصاری دیگه هم برای سویچ داشته بشن.
+
Wonderful 101 (و ادامش ) هم ممکنه که بزوری برای سویچ معرفی یا ساخته بشن :| :| :|
+
اگه توی مراحل اولیه اش باشه بعید میدونم تا قبل لانچ اون دوتا بازی هیچ خبری ازش بشه!
و حس میکنم اگه راست باشه تغییرات زیادی باید با ورژنی که برای مایکرو ساخته بودن قراره داشته باشه.
یکی بخاطر محدودیت های سوییچ و دیگری هم بخاطر اینکه نینتندو احتمال زیاد ازادی عمل هایی بهشون بده که مایکرو ممکن بوده نده چون مخاطب هایی که اونموقع در نظرشون بود بازار مایکروسافت توی غرب بوده تا شرق:-"
در هر صورت چه راست باشه چه نباشه... واقعا خاک بر سر مایکروسافت:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یکم عجیبه و غیر قابل باوره که یه پروژه بزرگ انحصاری دیگه هم برای سویچ داشته باشن.
+
Wonderful 101 (و ادامش ) هم ممکنه که بزودی برای سویچ معرفی یا ساخته بشن :| :| :|
+

تازه اگه کسی فراموش نکرده باشه اینا Babylon Fall هم Tease کردن پارسال :-"
چه خبره پلاتینوم؟ :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
تا جایی که اطلاع دارم پارسال ماکروسافت حق استفاده از ip رو تمدید کرد
اما با این اتفاقاتی که برای ip های فرست پارتی داره میوفته ک fable legend کنسل میشه و C3 به این روز میوفته بعد چهار سال توسعه و scalebound کنسل میشه بعد کلی مانور و تبلیغات اسپنسر لعنتی باید یا هرچه سریعتر مدیریت داخلی و ارتباطی استدیو ها رو تغییر بده و یکی مثل خودشو جایگزین کنه که سروسامون بگیره واس نسل بعد یا مثل نسل هفت کلا چارتا ip شاخ رو پول بدن مثل GEARS براشون انحصاری ساخته بشه و مثل sc:conviction لقمه برو تو گلو اماده بدون دخالت تو روند ساخت فقط پول بدن انحصاری کنن
والا وضعیت نرم افزاری x360 با انحصاری کردن زمانی bioshock و از این دست بازیا خعلی بهتر از افتضاح الانیه ک داره با مدریت واقعا ضعیف و سیاست تولید محتوا افتضاح پیش میره

• Like
Reactions: reach usa

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
به نظر من به هر صورت کنسل شدن این بازی توسط مایکروسافت حرکت مثبتی بود. همون باید روی خرید استدیو و خلق IP های انحصاری فرست پارتی تمرکز کنه. به نظر من CD آشغال می ارزه به یه انحصاری ترد پارتی که دو روز بعد مولتی میشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
به نظر من به هر صورت کنسل شدن این بازی توسط مایکروسافت حرکت مثبتی بود. همون باید روی خرید استدیو و خلق IP های انحصاری فرست پارتی تمرکز کنه. به نظر من CD آشغال می ارزه به یه انحصاری ترد پارتی که دو روز بعد مولتی میشه.
الان روی PC میتونی CD رو بازی کنی . انحصاری !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر