Xbox S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

سازنده
GSC Game World
تاریخ انتشار
2023
ناشر
GSC Game World
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S
https___vignette.wikia.nocookie.net_stalker_images_d_d0_Stalker2_art_uhd.jpg_revision_latest_s...jpg

Developer GSC Game World
Publisher GSC World Publishing
Genre Sci-Fi/Survival/First Person Shooter
Platforms PC/Xbox X|S
Release Date April 28, 2022
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.

زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده.

Stalker 2 -1

به گفته استودیوی GSC هر بازیکن ماجرایی بی‌نظیر را در این بازی تجربه خواهد کرد و تصمیم‌هایی که شما می‌گیرید نه تنها به عواقبی کوتاه مدت منجر می‌شود بلکه دنیایی را که در آن حضور را دارید تحت تاثیر قرار می‌دهد ی ، شبیه‌سازی دسته‌ها و موجودات در این بازی از طریق هوش مصنوعی A-Life 2.0 انجام می‌شود، یک نسخه‌ی تازه از سیستم A-Life که در سری بازی‌های قبلی از آن استفاده شده است. حوادث و اتفاقاتی بی‌شمار در محیط این بازی در هر لحظه رخ می‌دهد حتی اگر شما شاهد آن نباشید. این بازی توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده.

تاریخ دقیق انتشار Stalker 2 هنوز مشخص نیست اما این بازی در زمان لانچ اول بصورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

4cpNPr2bVVebwEzb3DmsWn-1200-80-1024x576.jpg

[Trailers]

[Screenshot]

======================

F.A.Q

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان من کلا این سری رو بازی نکردم الانم S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky-GOG دانلود کردم
خواستم ببینم فقط همین یه بازی هست یا نسخه دیگه ای هم وجود داره؟ نسخه اصلی یا فرعی؟ چون یادمه قدیما دو سه تا دیده بودم :-?

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
دوستان من کلا این سری رو بازی نکردم الانم S.T.A.L.K.E.R.Clear.Sky-GOG دانلود کردم
خواستم ببینم فقط همین یه بازی هست یا نسخه دیگه ای هم وجود داره؟ نسخه اصلی یا فرعی؟ چون یادمه قدیما دو سه تا دیده بودم :-?
سری استاکر سه نسخه اصلی داره که به ترتیب زیر ان:
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat​
توصیه می کنم که به همین ترتیب برید.
همینطور من یه تاپیک هم در مورد این بازی باز کرده بودم که می تونید برای سوالات یا اطلاعات بیشتر بهش مراجعه کنید.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من این مد ریمستر نسخه اول دانلود کردم، خیلی خوبه.
STALKER SoC Remaster mod for S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
ازاین مدهائی که کل بازیو زیرورو میکنه اصلا خوشم نمیاد، با این مد کمترین تغییر داره و خروجی با کیفیتی هم داره.
تکسچرهای باکیفیت، دایرکت ایکس 11 و کلی ویژگیهای دیگه.
حجمش هم 30گیگ هست.

اولین ماموریت بازی که انجام دادم، داشتم لوت میکردم و تو اینوتوری مدیریت میکردم، رفتم تو این فکر که چرا بعد این همه سال ، یک بازی دیگه تو این ژانر نباید ساخته میشد؟ (البته با این کیفیت).

مغز متفکرهای بازی که رفتن تو 4A گیمز و جاهای دیگه، امیدوارم نسخه دوم به بهترین شکل ممکن ادامه نسخه های قبلی باشه مخصوصا گیم پلی و اتمسفر.

آقا چجوری دانلود کردی؟
سروراش پیر میکنه آدم رو چرا

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
آقا چجوری دانلود کردی؟
سروراش پیر میکنه آدم رو چرا
یه گزینه داره که می تونی باهاش سرور دانلودت رو مشخص کنی. فک کنم اسم گزینه اش Mirrors بود.
بعد به دنبال سرور های EU یا همون اروپا باش.
حالا گاهی اوقات سرورهای اروپا رو به خاطر پایین اومدن هزینه یا تموم شدن بندویچشون و... می بندن. دقیقا یادم نیست ولی اگه بسته بود، اوایل یا اواخر هر ماه بازش می کنن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
پیام سازنده بازی :

https___pbs.twimg.com_media_ETzGnNaWsAIM9g6_format=jpg&name=large.jpg

محیط های خفنی این بازی داره اما گیم پلی نداره.

مشابه مترو هم بنچمارک گرافیکی بوده همیشه
Metro و Stalker گیم پلی ندارن ؟ مطمعنی شما اون چیزی رو بازی کردی که ما هم بازی کردیم ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پیام سازنده بازی :

View attachment 133506

مترو و این بازی بازی گیم پلی ندارن ؟ مطمعنی شما اون چیزی رو بازی کردی که ما هم بازی کردیم ؟

چند سالته عمو جون کی گفتم مترو گیم پلی نداره گفتم شبیه مترو بنچمارک گرافیکی بوده همیشه یعنی گرافیک خفنی داشته برای زمان خودش مترو از لحاظ گرافیک هم گیم پلی همیشه ازش سرتر بوده خوب معروف ترم هست.

از نظر منی که تمومش کردم اره گیم خیلی معمولی داشت الان که دیگه اصلا فکر نکنم حال بده اما خوب سلیقه ایه من با خیلی های دیگه حال نکردیم با بازیش خیلی ها هم فنش شدن درکش اینقدر سخته؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
چند سالته عمو جون کی گفتم مترو گیم پلی نداره گفتم شبیه مترو بنچمارک گرافیکی بوده همیشه یعنی گرافیک خفنی داشته برای زمان خودش مترو از لحاظ گرافیک هم گیم پلی همیشه ازش سرتر بوده خوب معروف ترم هست.

از نظر منی که تمومش کردم اره گیم خیلی معمولی داشت الان که دیگه اصلا فکر نکنم حال بده اما خوب سلیقه ایه من با خیلی های دیگه حال نکردیم با بازیش خیلی ها هم فنش شدن درکش اینقدر سخته؟
stalker اتمسفر وحشتناکی داشت. انقد قوی که موتور داغونش از لحاظ پرفرمنس و بحث تکنیکیش زیر سایه این اتمسفر گم شده بود.

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
تصاویر جدید در حال ساخت و تایید شده جدید !
اینطور که مشخصه انجین بازی دیگه x-ray نیست و احتمال زیاد Unreal جدید هست ...
شاهد گرافیک بالا خواهیم بود در کنارش جو و اتمسفر از نوع چرنوبیل ! بخاطر تعویض موتور گرافیک بازی شاهد باگ کمتری هم در موقع انتشار خواهیم بود برعکس سری قبل .

Attachments

• 7jZiKGEK6q3pMfQ3Ut35kQ.jpg
    7jZiKGEK6q3pMfQ3Ut35kQ.jpg
    347 KB · مشاهده: 25
  • a.jpg
    a.jpg
    573.4 KB · مشاهده: 34
  • a2.jpg
    a2.jpg
    535 KB · مشاهده: 30
  • a3.jpg
    a3.jpg
    385.9 KB · مشاهده: 22
  • a4.jpg
    a4.jpg
    338.3 KB · مشاهده: 19
  • a5.jpg
    a5.jpg
    276.7 KB · مشاهده: 19
  • a6.jpg
    a6.jpg
    407.4 KB · مشاهده: 23

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
بهترین سال گیمینگ من سالی بود که stalker و oblivion رو با هم بازی کردم 2 تا شاهکار که نظیرشون رو دیگه ندیدم

امیدوارم

1 - ایندفعه به سرنوشت دفعات قبل دچار نشه و کنسلش نکنن
2 - با آپدیت کردن گرافیک اون استایل هنری خاصش از بین نره ... دوست ندارم شبیه مترو بشه نصف جزابیت بازی به طراحی خاص محیط های بازی بود
3 - به همون محیط های نسخه 1و3 بچسبن و مثل کلیر اسکای نبرنش تو مرداب و نی زار .. اصلا اون حس رو نداشت
4 - جنبه های rpg بازی رو گسترش بدن مخصوص در ارتباط با فکشن های

یه توضیح هم بدم به دوستانی که میخان بیشتر راجب تاریخچه استالکر بودنن

همه چیز ار کتاب "roadside picnic" شروع شد کتاب در باره موجودات فضایی هست که میان روی زمین برای مدتی کوتاهی و میرن ... چیزایی که از خودشون باقی میزارن (یجورایی میشه گفت آشغال هایی که به جا میزارن ) باعث بوجود اومدن zone میشه
بعدش یه فیلم ساخته شد از روی کتاب با نام stalker که آواتار من مربوط به همین فیلم هستش که توی فیلم اشاره چندانی به نحوه بوجود اومدن زون نمیکنه و در مورد چند نفر هست که یه استالکر رو استخدام میکنن که ببرتشون توی زون
نهایتا بازی رو ساختن که مرکز زون و علت بوجود اومدنش رو چرنوبیل گزاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر