Xbox S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

سازنده
GSC Game World
تاریخ انتشار
2023
ناشر
GSC Game World
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S
https___vignette.wikia.nocookie.net_stalker_images_d_d0_Stalker2_art_uhd.jpg_revision_latest_s...jpg

Developer GSC Game World
Publisher GSC World Publishing
Genre Sci-Fi/Survival/First Person Shooter
Platforms PC/Xbox X|S
Release Date April 28, 2022
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.

زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده.

Stalker 2 -1

به گفته استودیوی GSC هر بازیکن ماجرایی بی‌نظیر را در این بازی تجربه خواهد کرد و تصمیم‌هایی که شما می‌گیرید نه تنها به عواقبی کوتاه مدت منجر می‌شود بلکه دنیایی را که در آن حضور را دارید تحت تاثیر قرار می‌دهد ی ، شبیه‌سازی دسته‌ها و موجودات در این بازی از طریق هوش مصنوعی A-Life 2.0 انجام می‌شود، یک نسخه‌ی تازه از سیستم A-Life که در سری بازی‌های قبلی از آن استفاده شده است. حوادث و اتفاقاتی بی‌شمار در محیط این بازی در هر لحظه رخ می‌دهد حتی اگر شما شاهد آن نباشید. این بازی توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده.

تاریخ دقیق انتشار Stalker 2 هنوز مشخص نیست اما این بازی در زمان لانچ اول بصورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

4cpNPr2bVVebwEzb3DmsWn-1200-80-1024x576.jpg

[Trailers]

[Screenshot]

======================

F.A.Q

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
خوبه! من فکر کردم سازنده ها دیگه قید این بازی رو زدن.
با این که بازیه عجیب و بد غلقیه اما من خوشم میاد ازش.
من عاشق جو وا تمسفر خفن این بازیم.

• Like
Reactions: kamyy

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,455
نام
Nimo
یکی از بهترین بازی های عمرم بود جدا فوق العاده بود.:d

این قسمت هم 100% خوب میشه چون کلا اگرم باگ داشت ولی هیچ وقت نا امید کننده نبود;)

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
بچه ها تو E3 خبری از این بازی نشد؟
خیلی دوست دارم گرافیکش شاخ بشه نسبت به call of pripyat‏ ؛ واقعا نسخه ای قشنگتر و بدون باگو و ترسناکتری بود !
‏(یه دفعه تو شب زد به کلم رفتم مأموریت دو بارشم 7 بار از پشت سیستم پریدم؛ خداییش دل شیر می خواست شباش.)
ممنون میشم اگه اطلاعاتی جدید دادن خبر بدید.

HAMED FIRE

کاربر سایت
Feb 9, 2012
27
نام
Hamed
یکی از بهترین بازی های عمرم بود جدا فوق العاده بود.:d

این قسمت هم 100% خوب میشه چون کلا اگرم باگ داشت ولی هیچ وقت نا امید کننده نبود;)

اگه بهترین بازی شما بود برای من فراموش نشدنی بود از هر نظر زیبا بود یادمه اون سالا که هنوز من و بچه ها تو کف اومدن بازی بودیم یکی توی بازی سنتر نوشته بود من شبا خواب این بازی رو می بینم واقعا هم حق داشت شب و روز شدن و تم خاکستری و غمیگین موسیقی عالی که کاملا مناسب حال اون محیط بود گیتار زدن پای آتیش همش برام خاطره هست وقعا فوق العاده بود
بی شک بعدیش هم برای من بهترین هست چه خوب چه بد :x

• Like

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
اگه بهترین بازی شما بود برای من فراموش نشدنی بود از هر نظر زیبا بود یادمه اون سالا که هنوز من و بچه ها تو کف اومدن بازی بودیم یکی توی بازی سنتر نوشته بود من شبا خواب این بازی رو می بینم واقعا هم حق داشت شب و روز شدن و تم خاکستری و غمیگین موسیقی عالی که کاملا مناسب حال اون محیط بود گیتار زدن پای آتیش همش برام خاطره هست وقعا فوق العاده بود
بی شک بعدیش هم برای من بهترین هست چه خوب چه بد :x
برادر چه قدر گشتی تا این تاپیک رو پیدا کردی؟!
در ضمن ساخت نسخه دوم بازی لغو شد!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آخرین ویرایش:
  • Like

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
نه - هنوز دارن بازی رو میسازین ولی تاریخ براش تعیین نکردن (خبرنگاران بازیسنتر این روزها خیلی از خبرها رو رد میکنن)

GSC: S.T.A.L.K.E.R. 2 still on track, no date yet | VG247
درسته! مرسی.خبر ماله چند روز پیشه..
ولیVG247 به نقل از GSC گفته! منتهی تو خود سایت GSC چیزی راجع به ادامه ی ساخت بازی ننوشته!
میشه گفت به صورت ضمنی تو توئیتر تاییدش کردن و ممکنه رسمی نباشه...!

HAMED FIRE

کاربر سایت
Feb 9, 2012
27
نام
Hamed
نه - هنوز دارن بازی رو میسازین ولی تاریخ براش تعیین نکردن (خبرنگاران بازیسنتر این روزها خیلی از خبرها رو رد میکنن)

GSC: S.T.A.L.K.E.R. 2 still on track, no date yet | VG247

معلوم نیست تا کی باید صبر کرد ولی شکی نیست پیداش میشه
http://forum.bazicenter.com/thread53824/#post1915463
اینم مصاحبه جی اس سی با یکی از نویسندگان استالکر خانوم کلودیا کرن
سال نو رو به تمام دوستان تبریک میگم>:d

• Like

HAMED FIRE

کاربر سایت
Feb 9, 2012
27
نام
Hamed
[FONT=&amp]نقد از گیم اسپات

استدیوی استالکر نیاز به پول نقد دارد

[/FONT]
0001.jpg
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]سال گذشته با غم و اندوه جان افزای طرفداران استالکر به پایان رسید . موسس و مدیر عامل شرکت جی اس سی سرگی گریگورویچ خبر بستن این استدیو رو داده است و با این احتساب سرنوشت استالکر 2 فعلا روی هواست .[/FONT]​
[FONT=&amp]پس از روزها سکوت در مورد این موضوع یک نماینده که در این تیم بود گفت ما به تلاش خود برای به ثمر رساندن استالکر ادامه می دهیم ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست.
[/FONT]
stalker-campfire1-600x375.jpg
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]امسال با توجه به خبرهای جدیدی که در فیس بوک این بازی زده شد می توان خوش بینانه تر به این بازی نگاه کرد در فیس بوک این بازی تیم سازنده اضهار خوشحالی بسیار می کنند به این خاطر که کار بر روی استالکر 2 بعد از تعطیلات ادامه پیدا خواهد کرد [/FONT]
[FONT=&amp]با وجود آن شرکت جی اس سی به نقد مجله اجد که به سازندگان این بازی می گوید : به نظر نمی رسد از جنگل خارج شده باشند.[/FONT]​
[FONT=&amp]همچنین استدیو ی ساخت این بازی خاص می گوید هنوز به دنبال کمک های مالی یاورسکی نماینده شرکت الگ – جی اس سی برای پروژه می باشیم
[/FONT]
STALKER-2-is-still-in-development-GSC-seeking-funding-1080844.jpg
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]بازیهای استالکر متمرکز شده است بر ناحیه ای از چرنوبیل در سال 1986 که راکتورها ذوب و باعث پخش تشعشعات و رادیواکتیو در منطقه و شهر آلوده به ذرات هسته ای شده و باعث جهش ژنی در جاندارن و به علت آن هیولاها پدید آمده اند.[/FONT]​

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر