Ryujinx | Switch Emulator

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
ممنونم از راهنماییت ماکان جان 🙏 فقط دوتا سوالم باقی موند، یکی در مورد پسوندهای فایل بازی و یکی هم در مورد وبسایت یا کانال تورنت برای دانلود نسخه کامل بازیها.
مخلصم.
هر دوی اینها رو توضیح دادم ، داخل اسپویلرها رو نخوندی؟

• Like
Reactions: 1mohsen

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
من با این ماد TOTKYuzuFix الان FPS دوبرابر شد و بعد 1 هفته بازی روان تر شد بعد این ماد نمیدونم چطوری دیگه گرافیک ام در حین بازی پایین تر از 50 درصد کار نمیکنه واسه همین مشکل کند بودن بازی بهتر شد ولی الان مشکل تاریک بودن دور بر کارکتر بازی یعنی توی بازی افتاب و نور هست ولی همین جلوی پا لینک و زمین جلوش کم نوره اگر دوستان راهی به نظرش میرسه راهنمایی کنند

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
میشه یکی توضیح بده اینو چیکار باید کرد و اینکه چجوری دسته رو باید تنظیم کرد؟ مال من حرکت به جلو و عقب رو کار نمیکنه

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
496
نام
علی
دوستان من mk نسخه kaos رو نصب کردم (خداوند مرا ببخشاید که حاضر شدم با این گرافیک تحمل کنم :D ) با ryujinx خیلی کند هست گفتم با yuzu امتحان کنم اما به نظر این نسخه ریپک شده رو نیمشه با یوزو اجرا کرد ... کسی نصب کرده !؟ راه حلی داره؟

• Smile
Reactions: NHM

jojerangi

کاربر سایت
Dec 3, 2023
18
دوستان بازی سنتری سلام

من این نسخه از بازی
Super Mario Bros. Wonder NSWEMU for PC-FitGirl Repack

دانلود کردم سیستم سخت افزاریم هم پایین نیست نسبتا خوبه ولی خیلی بازی لگ میزنه راهی داره بازی روانتر اجرا بشه ؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دیشب من کلی بازی رو این شبیه ساز نصب کردم
بایونتا 3 و 2 رو نصب کردم عین هلو اجرا میشن 4k با کلی اپشن 100 فریم فقط رو 100 فریم خیلی سریع میشن بازی ها ....
قبلا بایونتا 3 رو یوزو داشتم 20 فریم میداد خیلی خوب پیشرفت کرده رو این شبیه ساز
Xenoblade Chronicles 2 هم فوق العادست رو این شبیه ساز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر