فروشنده RX580 8GB

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
Rating - 100%
6   0   0
سلام به همه .
من تعداد ٢٩ عدد كارت گرافيك از مدل نام برده شده براي ماينينگ خريده بودم كه متاسفانه به دليل خوش شانسي بيش از حد اينجانب ماينينگ درست يك هفته بعد از شروع به كار من سقوط كرد و از اونجايي كه در حال حاضر من ايران نيستم و تركيه هستم با هزينه برق اينجا اصلا به صرفه نيست اينكار . كارتها را همينجا در تركيه بسيار گرانتر از ايران خريدم و همگي بيشتر از يك سال و نيم گارانتي اصلي تركيه رو دارن اما دوستاني كه تجربه گارانتي كارت گرافيك رو دارن ميدونن گارانتي كارت گرافيك در همه جاي دنيا شانسيه و عملا بود و نبودش يكيه .
اينجا نميتونم بفروشمشون به دليل اينكه من موقت اينجا هستم و تركي بلد نيستم و مردم اينجا هم از هر ١٠ نفر يك نفر انگليسي بلده .
كارتها كاملا سالم و نو هستن با جعبه و تميز مثل روز اول و كلا ٣ هفته كار كردن .
هزينه پست از اينجا تا ايران با خودم هست و قيمت هر كارت ١٥٠٠ لير تركيه ميباشد به نرخ روز لير حواله .
قيمت نو اين محصول در فروشگاههاي فيزيكي ٣٠٠٠ لير و در فروشگاههاي اينترنتي ٢٥٠٠ لير مي باشد در ايران هم ديجيكالا در همين لحظه كه من دارم مينويسم ٣٧٠٠ تومن براي فروش گذاشته .
ضمنا كسي اگر به صورت ماينر هم خواست ميتونم بهش بفروشم هر دستگاه داراي ٦ كارت ميباشد .
من آنتاليا تركيه هستم و اگر كسي ميتونست اينجا تحويل بگيره ١٠٠ لير هزينه پست از كل ميلغ براش كم ميشه .
k002213_8FA85337-BE4A-42A3-8475-357AF3A23EF9.jpeg

p135951_9F04D9D2-DAE3-4185-98D7-0CF163B7A39E.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر