RPCS3 | PS3 Emulator

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
2,170
فقط سری متالگیر مونده و آنچارتدها و دوتا گاد آف وار وگرنه دیگه این شبیه ساز با این وضعیتش دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره
avx512 ای هم که قولشو داده بودند من تست کردم فریم رو 7-8 افزایش میده اما کرش میکنه و سیستم رو آن استیبل میکنه که کلا قیدشو زدم
خیلی از بازی ها رو خوب اجرا می کنه اما هنوز اصل کاری ها مشکل دارن
بدترین چیز این شبیه ساز تنظیمات زیادش در کنار کرش ها متعددش هست

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
917
با درود به صاحب تاپیک
جواب اس ام اس بده
مشخصات سیستم جدید
Cpu 12600
Ram 16 g ddr4
Main asus b 660 prim
Ssd m2 500 g

برای تست متالگر ۵ فانتوم پین تست گردم جواب داد حدودا ۳۰ تا ۳۵ فریم میداد
فردا کاملش میکنم

Omidw_11228

عضو جدید
Jan 9, 2023
1
سلام دوستان کسی میدونه که علت ارور rpcs3 has been stop working روی حالت vulkan چیه؟ خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه حاضرم وجه پرداخت کنم تا اجرا شه روی حالت vulkan

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
573
سلام دوستان کسی میدونه که علت ارور rpcs3 has been stop working روی حالت vulkan چیه؟ خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه حاضرم وجه پرداخت کنم تا اجرا شه روی حالت vulkan
مشخصات سی پی یو
کارت گرافیک
و رم سیستمت چیه
روی چه بازی این خطا میده

XPgame.net

⛩ XPgame ⛩ فروشگاه دیجیتال
فروشنده
Mar 28, 2021
154
نام
XPgame
در 30/4/2020 بروزرسانی شد این راهنما

اپدیت شماره 7 انجام شد
اضافه شدن راهنمای منوها و ایکون ها

*************************************************************************************************

توضیحات اجرای سریع شبیه ساز

ابتدا شبیه ساز رو دانلود کنید از ادرس زیر

یا از اینجا دانلود کنید هم نسخه ویندوز داره هم نسخه لینوکس

این شبیه ساز تقریبا شش سال در حال توسعه بوده از سال 2011 تا حالا
و از اواخر 2015 و اوایل 2016 تازه تونسته تعدادی از بازی های کوچیک پلی استیشن 3 رو اجرا کنه قبلش دمو و کدهای Homebrew (کد های شخصی نوشته شده)
خوب این یعنی چی یعنی وقتی شبیه سازی به این مرحله برسه یعنی 50 درصد راه رو رفته و بیشتر قسمت های اصلی و زیربنایی شبیه ساز نوشته شده
خوشبختانه تو سال 2016 تلاش خوبی برای کامل کردن شبیه ساز برداشته شد و تا به الان 51 بازی به طور کامل بدون مشکل یا کمی بهم ریختگی تصویر از ابتدا تا اخر بازی اجرا میشن البته همه اینها بازی های سبک نیستند و بازی های بدرد بخوری هم توش اونها پیدا میشن
و با کاملتر شدن شبیه ساز امکان اجرای بازی های سنگینتر و انحصاری هم بیشتر میشه

الان شبیه ساز دقیقا در مرحله جهش انفجاری در اجرای بازها رسیده دقیقا خاطرم هست شبیه ساز پلی استیشن 2 هم وقتی به این مرحله رسید دو سال بعدش توانای اجرای 40-50 درصد بازی های پلی استیشن 2 رو پیدا کرد و طبق تجربه اگر این شبیه ساز با همین سرعت پیش بره میتونه در 2 سال دیگه حداقل 30 در صد بازی های پلی استیشن 3 رو اجرا کنه بدون مشکل

خب بریم سراغ راهنما نصب و اجرای بازی

وسایل مورد نیاز
1 - لیست بازی های قابل اجرا (حتما به این مرحله برید و اسم یا ایدی بازیتون رو وارد کنید و ببینید وضعیت اجرای بازی به چه صورتی هست اصلا اجرا میشه یا نه)

2 - دانلود اخرین ویرایش شبیه ساز

3 - دانلود نرم افزار psnstuff برای دانلود بازی ها و فایل اکتیوشون (الان اخرین ویرایش psnstuff_ver_03.07.08 هست در انتهای این پست براتون قرار دادم)

4 - ابتدا باید فریمر اصلی پلی استشین 3 رو دانلود کنید که برای اجرای بازی ها لازم و ضروری هست به سایت سونی برید و اخرین فریمور پلی 3 که 4.86 هست رو دانلود کنید

5 - شبیه ساز RPCS3 رو اجرا کنید و از منوی بالا FILE رو بزنید از منوی باز شده بر روی Install Frimware کلیک کنید حالا فریموری که دانلود کردید (PS3UPDAT.PUP) انتخاب کنید و تا نصب بشه یکی دو دقیقه زمان میبره

حالا شبیه ساز اماده اجرای بازی ها هست و نیازی نیست به تنظیمات شبیه ساز دست بزنید

البته قبل از اجرا بازی میتونید از ایکون های بالای شبیه ساز بر روی ایکون PADS کلیک کنید و دسته بازی رو تنظیم کنید که از کیبرد استفاده میخواهید کنید یا دسته و دکمه ها رو تنظیم کنید

از منوی بالای شبیه ساز بر روی File کلیک کنید و از منوی باز شده بر روی Boot Game کلیک کنید و داخل فولدر بازی مورد نظرتون بشید و داخل PS3_GAME بازیتون حالا بر روی Select Folder کلیک کنید تا بازی اجرا بشه

تمام

View attachment 138773

********************************************************************************************

دانلود بازی ها پلی 3 به همراه فایل های RAP انها مستقیم از سرور سونی
برای اینکار من نرم افزار PSnstuff رو براتون قرار میدم که هم لینک اکثریت بازیهای پلی3 رو داخلش داره و میتونید مستیقم دانلود کنیم با دانلود منیجر و هم فایل ها RAP بازی ها که یک سری از بازیها پلی 3 که باید اکتیو میشدن تا کامل اجرا بشن به این RAP نیاز دارند

با ترتیب شماره گذاری اجرا کنید

1 - ابتدا نرم افزار PSnstuff رو از انتها همین پست دانلود کنید اخرین ویرایش هست

View attachment 78584

2 - حالا psnstuff رو که دانلود کردیم از قسمت بالا رو Update Database کلیک میکنیم تا نرم افزار اپدیت بشه حالا بازی مورد نظرمون رو بر اساس ID جستجو میکنیم حالا میتونید رو بازی که پیدا کردیم راست کلیک کنید و Copy PSN Link رو بزنید و لینک رو به نرم افزار IDM بدید تا با سرعت بسیار بالا دانلود کنه هر چند با خود نرم افزار هم میشه دانلود کرد ولی سرعت پایین هست

نکته مهم : میتونید بازی رو بر اساس ID اش جستجو کنید

3 - حالا از منوی اصلی نرم افزار Boot رو انتخاب و از زیر منو Install PKG رو انتخاب میکنید و بازی دانلود شده رو نصب میکنید

4- حالا رو بازی دوبار کلیک میکنید تا بازی اجرا بشه

هر سوال داشتید مطرح کنید کم کم پاسخ میدم و به پست اول اضافه میکنم

سایت اصلی شبیه ساز

لینک فروم اصلی شبیه ساز
من شنیده بودم اکثر شبیه ساز های پلی استیشن 3 به درستی کار نمی‌کنن بخاطر نوعی که کنسول پلی استیشن 3 ساخته شده و معیاری که داشته الان این شبیه ساز تو بازی های سنگین قراره فریم خوبی بده آیا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر