Rockstar: ما به آسانی می توانستیم هر سال نسخه جدیدی از GTA را عرضه کنیم

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
عناوین زیادی هستند که هر سال عرضه می شود و در این حیطه می توان به سری های Asssassin's Creed, FIFA و Call of Duty اشاره کرد، ولی راکستار این کار را با GTA انجام نداد. حال در همین راستا آقای Leslie Benzies از راکستار با IGN مصاحبه ای را انجام داده است و در مورد این قضیه توضیحاتی را می دهد.

وی می گوید:" ما به راحتی می توانستیم هر سال یک نسخه جدید از GTA را عرضه کنیم ولی ترس از دست دادن طرفداران این سری باعث شد که ما این کار را نکنیم."
Leslie Benzies افزود:" هنگامی که با در حال کار بر روی GTA III بودیم، تیم بسیار کوچکتری داشتیم و علاوه بر آن قصد داشتیم که یک چیز جدید را برای هواداران به ارمغان بیاوریم."
او تصریح کرد:" ما هیچ ایده ای مبنی بر ساخت یک بازی مورد قبول نداشتیم و فقط بر این باور بودیم که GTA III یک عنوان مخصوص خواهد بود؛ بعد از این اتفاق تیم ما بسیار رشد کرد و از سوی دیگر انتظارات هواداران از ما بالاتر رفت."
Leslie Benzies می گوید:" ما به راحتی می توانستیم هر سال یک نسخه از این سری را بدون هیچ تغییر و پیشرفتی عرضه کنیم، ولی با خود فکر کردیم که اگر این کار را انجام دهیم مطمئناً علاقه بازیکنان به GTA کمتر می شود."
وی در آخر می گوید:" راکستار نمی خواهد پاسخگوی خوبی برای GTA باشد و با این کار می خواهد طرفداران را برای انتشار اطلاعات این سری تشنه نگه دارد."

در گوشه ای از مصاحبه Leslie Benzies، در مورد بخش تک نفره و چند نفره GTA V صحبت هایی انجام شده بود که به نظر می رسد ما شاهد یکی از بزرگترین نسخه از سری GTA باشیم.
گفتنی است که GTA V در بهار سال 2013 بر روی Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
وی در آخر می گوید:" راکستار نمی خواهد پاسخگوی خوبی برای GTA باشد و با این کار می خواهد طرفداران را برای انتشار اطلاعات این سری تشنه نگه دارد."
بله همین بلا رو سرمون اودرند ! :|

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
واسه همین هست که تا الان بازیاش همه تاپ بودن. بالاخره باید یه فرقی بین راک استار مشتری مدار با EA یا کپکام پول مدار!!!باشه؟!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کار بسیار درستی میکنن. ارزش کارشون اینجوری همیشه بالاست و در نهایت کار بسیار با کیفیتی ارائه میدن

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عاشق راك استارم چون علاوه بر اينكه كارش درسته و كارشو به نحوه احسنت انجام ميده ولي پول پرست نيست>:d

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
آقا هرقدر پول دربیاره حقشه!‌ قبلا هم گفتم واقعا حقشه بازیاش رو نه ۶۰ دلار بلکه ۱۲۰ قیمت گذاری کنه!‌
کدوم شرکت بازی سازی ۵ سال وقت صرف یه عنوان می کنه؟
هرچند اساس کار این شرکت ها اینه که پول سازی کنن اما راک استار از معدود شرکت هایی هست که پول واسش همه چیز نیست

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
واقعا راکستار کارش درسته

من حاضرم بازیرو با قیمت 300دلار بخاطر زحمتی که میکشن بخرم خداییش

یادش بخییر ... !! رفتم Red Dead رو خریدم کپیشو ... چند بار تا اخر رفتم
اینقدر خوشم اومد که رفتم برای قدردانی راکستار یه اوریجینالشو خریدم گذاشتم گوشه خونه

GtA رو هم 100 درصد اوریجشو میخرم ...!!

پیشنهاد میکنم حتما شما هم اوریجشو بخریین

Send from HtC One X using tapatalk 2

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
کاملا درسته شرکت هایی که معروف ترین عنوان هاشون معرفی شده همیشه در پی سود هستند و در این راه حتی نام های خودشون و بازی هاشون
رو هم خراب میکنند ولی راکستار اینطور نیست و شرکت بی نظیریه نه صرفا جهت عناوین فوق العاده اش بلکه برای احترامی که به طرفدارانش میذاره.
برای مثال بازیی مثل RDR فقط با دو هزار تومن (:">) حدوده دو سال من رو سرگرم کرد ! (سینگل و مالتی )
در هر حال همین چیزهاست که یک شرکت رو محبوب میکنه و یک شرکت رو منفور !

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اون فیفا هر سال باید بیاد ینی جزء بازیهای هرسالی هست
اساسین هم داره به این سمت میره سالی یکی
اما کال اف را باید جزء دسته ی سالی 2 تا میزاشت :d
دمشون گرم برای بازی وقت میزارن تا مثل بازیهای بلد نشه :))

king xbox

کاربر سایت
Nov 13, 2012
38
همین درسته بازی دیر به دیر بیاد (حالا نه خیلی دیر) ولی عوضش روش کار کرده باشن خیلی بهتر از آپگرید خفیف و فرت و فرت اومدنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر