Rockstar: بازی Grand Thedt Auto V در 17 ماه سپتامبر عرضه می شود.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
Rockstar: بازی Grand Theft Auto V در 17 ماه سپتامبر عرضه می شود.

p6awa5W9tr3cra9UWUsw.jpg

شرکت Rockstar، پس از شایعاتی که ساعاتی قبل منتشر شد مبنی بر مشخص شدن تاریخ عرضه ی بازی در چند روز آینده، بالاخره تاریخ عرضه ی نهایی بازی Grand Thedt Auto V را مشخص کرد.

این بازی که قرار بود در Spring 2013 عرضه شود، در تاریخ 17 سپتامبر عرضه می شود.

این شرکت درباره ی این تاریخ عرضه می گوید:

"ما می دانیم این تاریخ حدود 4 ماه دیرتر از تاریخی است که گفته بودیم و می دانیم این تاخیر، باعث ناامیدی بسیار از شما می شود. اما به ما اعتماد داشته باشید،

زیرا این تاخیر، بی نتیجه نخواهد ماند. GTA V یک بازی بلند بسیار جاه طلبانه و پیچیده را در بر خواهید داشت ولی ما نیاز به وقت بیشتری برای تکمیل آن داریم،

تا به استاندار های ما و استاندارد های لازم برای شما نزدیک باشد".

" شرکت Rockstar بابت این تاخیر از تمامی Fan های سری GTA، پوزش می طلبد. همانطور که وعده داده بودیم، همه ی تیم ما سخت بر روی این پروژه ی عظیم کار می کنیم.

شما کافی است فقط تا ماه سپتامبرصبر کنید".

" و در آخر، از حمایت های شما سپاس گذاری می کنیم".

بنابراین، بازی Grand Theft Auto V در تاریخ 17 September امسال مصادف با 26 شهریور ماه 1392 عرضه خواهد شد.

62vwypngu1eto6iadr.jpg

سلام به همه، ما درک می کنیم بسیاری از شما بچه ها با این خبر نا امید شدید. متاسفانه، گاهی اوقات تاخیر لازم برای رفع تمام اشکال های موجود در بازی،
به خصوص تجربه بازی به گستردگی و پیچیدگی GTAV لازم است.

شما می توانید نظرات خود را در زیر اعلام بفرمایید، اما کسی که ارسال نظرات توهین آمیز انجام دهد، امتیازات او به حالت تعلیق در می آید.
همچنین برای کسانی که از ما درباره Box Art رسمی می پرسند، در چند روز آینده منتشر خواهد شد. از همه ی شما به خاطر درک کردنتون ممنونیم.

منبع

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
شرکت Rockstar بابت این تاخید از تمامی Fan های سری GTA، پوزش می طلبد.

بعضی شرکت ها واقعا یاد بگیرن یعنی راکستار بهترینه

با این جمله پوزش طلبید من یکی را که خراب کرد:">

ولی اوووووووووووووووووووو تا 17 سبتامر:(

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
داشتم تو Fb میگشتم یهو این خبرو دیدم. بعد از 10 دقیقه شوک (و خوندن نظرات کاربران اونجا) اومدم اینجا اعلام کنم که دیدم زده شده.
این Delay باعث نا امیدی بسیاری از شما خواهد شد
نابودی درست تره. =((
3-4 ماه به مقدار انتظار اضافه شد. :(

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تاریخش از یه نظر خوبه چون وسط امتحانات می شد و مشکلاتی ایجاد می شد :D ولی خب باز خیلی دیره این تاریخ :|
ولی یه احساسی میگه که با نسل بعد مشترک عرضه میشه نمیدونم چرا این حس بعد شنیدن این تاریخ بهم دست داده
ولی خب همین که تاریخ رسمی دادن خوبه باز :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
داشتم تو Fb میگشتم یهو این خبرو دیدم. بعد از 10 دقیقه شوک (و خوندن نظرات کاربران اونجا) اومدم اینجا اعلام کنم که دیدم زده شده.

نابودی درست تره. =((
3-4 ماه به مقدار انتظار اضافه شد. :(

BC از FB سریع تر هست داش :d

نامرد اصلا خوشم نیومد، هیچی راجب PC نگفت، اگر تاریخ عرضه ی PC رو زیاد بندازه ناراحت میشم از Rockstar

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
تاریخش از یه نظر خوبه چون وسط امتحانات می شد و مشکلاتی ایجاد می شد :D ولی خب باز خیلی دیره این تاریخ :|
ولی یه احساسی میگه که با نسل بعد مشترک عرضه میشه نمیدونم چرا این حس بعد شنیدن این تاریخ بهم دست داده
ولی خب همین که تاریخ رسمی دادن خوبه باز :D
آقا وسط امتحانات چیه دیگه ، حالا من خودم هیچی اکثر بروبکس گیمر بازی رو میخرن بعد میرن تلویزیون رو باز میکنن بازی کنن میبینن داره میگه "باز آمد بوی ماه مدرسه ..." همه دانشجو ها میشن مشروط همه مدرسه ای ها میشن تجدید :))

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
یعنی از خودم خرشانس تر نیست فکر کنم. ترم آخر دانشگاهم.
حالا از شانسم ممکنه اصل همین ترم مشروط شم:))
بحث تاخیر و انتظار نیست. بحث تاریخ بدشه باو

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
نسخه PC هنوز تایید نشده؟!؟!؟!:(
آقا دارم نگران میشما...

شاید میخواسته تاریخ رو بندازه عقب به دلایل زیر ( البته امیدوارم)

1- عرضه برای PC

2- عرضه برای نسل بعد

چون توی این خبر نگفت برای چه پلتفرم هایی ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر