Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

arashkim1

کاربر سایت
Dec 31, 2015
3
نام
arAsh
کمک کن چجوری ps4 رو با psx به اینترنت وصل کنم تورو قران کمک کنین . لینک اموزشش رو بزارین یا همینجا بگین لطفا

- - -ویرایش - - -

دستگاهتو با psx به نت وصل کن اموزشش هست تو یه تاپیک دیگه بعد کریو رو اجرا کن سرورش باز میشه .
لینک آموزش psx لطفا . چجوری با ps4 psx رو به اینترنت وصل کنم تو رو قرراان کمک کن لینک اموزشی پیدا نمیکنم. حداقل لینک اموزششو لطفا بزار ممنون خدا خیرت بده کمک کن

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
کمک کن چجوری ps4 رو با psx به اینترنت وصل کنم تورو قران کمک کنین . لینک اموزشش رو بزارین یا همینجا بگین لطفا

- - -ویرایش - - -

لینک آموزش psx لطفا . چجوری با ps4 psx رو به اینترنت وصل کنم تو رو قرراان کمک کن لینک اموزشی پیدا نمیکنم. حداقل لینک اموزششو لطفا بزار ممنون خدا خیرت بده کمک کن

بیا این تاپیکشه
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

تو پست اولش هم لینکه دانلود نرم افزاره هم اموزششه دیگه هر چی سوال برات پیش اومد همونجا بپرس به این تاپیک ربطی نداره .

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
حالا که تحریم ها رو برداشتن سرورهاش باز نشده بدون کریو بریم بازی کنیم؟؟؟
نه هنوز بلاک هست. هر وقت این سایت با IP ایران قابل دسترسی باشه سرورای راکت لیگ هم باز میشن: https://appengine.google.com
به نظر من اگه به جای کریو از ساکس استفاده کنین خیلی بهتره. ساکس رو جوری تنظیم کنین که فقط سایت appspot.com رو از پروک*سی عبور بده و به بقیه ی ترافیک شما کاری نداشته باشه. اینجوری راحت میتونین توی سرورای اروپا بازی کنین.

ویرایش: یه عکس از تنظیمات خودم واسه تون میزارم :
2368114531569435644_Untitledddddddd.png

آخرین ویرایش:

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
آقا من با کریو هم که وصل میشم بازم میگه not logged in ...
دوستان شما مشکل ندارید با کریو؟ چیکار کنم من؟
هر وقت اون Error رو میده بازی رو ببندین و دوباره اجرا کنین تا درست بشه. (بعضی وقتا باید پنج شش بار این کار رو تکرار کرد)

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
سلام خدمت همكى.جند روز بيش اين بازيو دانلود كردم,ولى رو اين حساب كه سروراش واسه ما در دسترس نيست حتى مالتيشو تستم نكردم.امروز صبح از سر بيكارى امتحان كردم ديدم خيلى راحت بازى بيدا كرد و خيلى روون بازيو تا آخر بازى كردم.سرى بعد خواستم بازى كنم ديدم به سرور لاكين نميشه اصلا,خارج شدم از نتورك ستينك ipمو ديدم با ١٠٩ شروع شده,اينترنتو از همون نتورك ستينك قطع و وصل كردم كه ipم با ٨١ شروع شه و تونستم بازى كنم.امشبم امتحان كردم كه مطمئن شدم مشكل همينه.وقتى ipم با ١٠٩ شروع ميشه كلا لاكين نميشه,وقتى با ٨١ شروع ميشه درست ميشه.سيستم مج ميكينكشم فوق العاده خوبه.اجازه ميده با هر ريجنى كه ميخواى بازى كنى.ببخشيد طولانى شد .يا على.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر