Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
Rocket league قراره این هفته سرورهاش رو توی آسیا راه بندازه. شاید مشکلش برای ما هم حل بشه.
چون بازی علاوه بر ایران توی چین هم بلاک هست. (به خاطر اینکه راکت لیگ از سرور های گوگل استفاده میکنه و گوگل ایران و چین رو تحریم کرده)
حالا من توی Subreddit رسمی راکت لیگ یه تاپیک زدم تا شاید مشکل ما به گوش سازنده ها برسه.
https://www.reddit.com/r/RocketLeag...et_league_online_servers_are_blocked_in_iran/

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
Rocket league قراره این هفته سرورهاش رو توی آسیا راه بندازه. شاید مشکلش برای ما هم حل بشه.
چون بازی علاوه بر ایران توی چین هم بلاک هست. (به خاطر اینکه راکت لیگ از سرور های گوگل استفاده میکنه و گوگل ایران و چین رو تحریم کرده)
حالا من توی Subreddit رسمی راکت لیگ یه تاپیک زدم تا شاید مشکل ما به گوش سازنده ها برسه.
https://www.reddit.com/r/RocketLeag...et_league_online_servers_are_blocked_in_iran/
خیلی وقته می‌خوام این بازیو برم به همین خاطر قضیه سرور نشده ...

امیدوارم فکر کنن ... بازخورد تاپیکت هم در اون سایت جالبه!

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
Happy to report that dedicated servers for the Middle-East are coming online later this week (along with East Asia and SE Asia Mainland)
صفحه ی توئیتر rocket league نوشته که به زودی سرور های خاورمیانه راه اندازی میشن. حداقل دیگه مجبور نیستیم با پینگ 200 توی سرور اروپا بازی کنیم.

arashkim1

کاربر سایت
Dec 31, 2015
3
نام
arAsh
آقا من هم مشکل ارور not logged in rocket league serverso دارم رفتم کلی تحقیق کردم و دیدم که خود سایت این بازی چندتا کشورو معرفی کرده که نمیتونن فعلا انلاین بازی کنن کلا 4 5 کشور بود فکر کنم. و ایران متعصفانه جزوشونه . ایران بود سودان . سوریه و دو سه تا دیگه :(( ولی میشه یه کاریش کرد . ایا کسی بلده چجوری ps4 رو با وی پی ان مثلا امریکا یا اروپا کانکت شد یه جا هم خوندم با تغییر آی پی میشه بازی کرد اگر کسی بلده لطفا کمک کنه . خلاصصصه تو اینترنت ستینگ باید بشه یه کاریش کرد

- - -ویرایش - - -

خوندم که بعضیاتون نوشتین با وی پ* ان و کرو سا*ون اینا وصل شدین لطفا بگین چجوری؟ مگه میشه ps4 رو با چیز شکن های کامپوتر به PS4 متصل شد خاهسان کمک کنید چجوری؟؟ یا با کانکشن PC میشه ps4 رو به اینترنت وصل کرد؟ کمک دوستان

- - -ویرایش - - -

من بلاخره وصل شدم :d
ولی فقط با فرندها انلانین بزنی تروفی بده
آقا کسی هست انلاین بزنیم ؟
ادد کنه لطفا
mohammad436
فقط اینم بگم بازیم خوب نیستا:d

تو ایران وصل شدی؟ چجوری کمک کن لطفا مال من همون ارور not logged in rocket league servers رو میده

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
آقا من هم مشکل ارور not logged in rocket league serverso دارم رفتم کلی تحقیق کردم و دیدم که خود سایت این بازی چندتا کشورو معرفی کرده که نمیتونن فعلا انلاین بازی کنن کلا 4 5 کشور بود فکر کنم. و ایران متعصفانه جزوشونه . ایران بود سودان . سوریه و دو سه تا دیگه :(( ولی میشه یه کاریش کرد . ایا کسی بلده چجوری ps4 رو با وی پی ان مثلا امریکا یا اروپا کانکت شد یه جا هم خوندم با تغییر آی پی میشه بازی کرد اگر کسی بلده لطفا کمک کنه . خلاصصصه تو اینترنت ستینگ باید بشه یه کاریش کرد

- - -ویرایش - - -

خوندم که بعضیاتون نوشتین با وی پ* ان و کرو سا*ون اینا وصل شدین لطفا بگین چجوری؟ مگه میشه ps4 رو با چیز شکن های کامپوتر به PS4 متصل شد خاهسان کمک کنید چجوری؟؟ یا با کانکشن PC میشه ps4 رو به اینترنت وصل کرد؟ کمک دوستان

- - -ویرایش - - -

تو ایران وصل شدی؟ چجوری کمک کن لطفا مال من همون ارور not logged in rocket league servers رو میده

دستگاهتو با psx به نت وصل کن اموزشش هست تو یه تاپیک دیگه بعد کریو رو اجرا کن سرورش باز میشه .

arashkim1

کاربر سایت
Dec 31, 2015
3
نام
arAsh
بی زحمت لینکشو میذاری؟ psx که سخت افزار خریدنی نیست ایشالا؟

- - -ویرایش - - -

فهمیدم نرم افزاره ممنون. فقط اینکه فیلت..شک..ن حتما باید کریووو باشه یا با دیگر فیلت.شک.ن ها هم میشه ممنون.

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
سلام می خواستم بازیو از استیم بگیرم . ۱ روزم فرصت هست واسه تخفیفش . می خواستم بپرسم سرور هاش هنوز مشکل دارن؟ اگر مشکل دارن با وی پی ان راحت می شه بازی کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر