Revolution Controller

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
فکر کنم یکی از طرفداران اصلی این کنسول عماد بود.(حالا خودش کجاست :neutral: )
خوب یکی می تونه بگه کاراین ریموت چی هست و در جریان بازی چه تاثیری داره
اصلا به چه دلیلی این ریموت رو گذاشتن.

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
بهزاد جان اين دسته ي Revolution هست ديگه.کاراييش هم اينه که باهاش بازي ميکنن. :lol:

e16l4p.jpg

e16l4z.jpg

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
به بهزاد که این تاپیکو زدی!!من منتظربودم که بی بی کدها درست شه یه تاپیک بزنم!(اگهدرست شده بگین!)
اگه تو گیم تریلرز روولوشن رو سرج کنین یه دمو میاره واسه کنترلر که تو اون همه چی مشخصه که حالا بعدا لینکشم میذارم!این دسته بر خلاف چیزی که مغمولا فکر می کنن بسی عالیه!!در واقع نینتندو نشون داد که واقعا قصد انقلاب داره،مهمترین چیزی که این دسته داره اینه که کنسول تشخیص میده که دسته چه جوری داره تکون میخوره و این یعنی یه کار خیلی توپ.مهمترین کاربرد این دسته تو بازیهای اول شخصه یعنی اینکه نشونه رو نی ویه شما دسته رو تکون میدین نشونه هم دقیقا مطبق با حرکت دست شما می تکونه خودشو!که این با اون کلید ماشه ای شکل Bکه زیر دستس بهترم میشه!البته تو بقیه بازیها اونطور که به نظر میاد شاید یکم مشکل باشه(شایدم فقط اینطوری به نظر میاد)که واسه همین یه سری عکسا به عنوان شایعه دررفته که نینتندو قراره این اصافه ها رم واسه کنترلر بده که عکساشم آرشام گذاشت.مثلا اون عکس بالاییه عین دسته گیم کیوبه که خفن خوش دسته و خیلی توپ میشه که دسته گیم کیوب به اضافه اون قابلیتی که گفتم رو بگیری تو دستت!و من اگه اندازه یه نخود تو عالی بودن این کنسول شک داشتم برطرف شد!

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
من میگم ابتکار خیلی خوبیه ولی یه جورایی ریسک بزرگی هم هست چون ممکنه موفق نشه.
اگه واقعا یه چیزایی مثل اونایی که آرشام جان عکسشو گذاشتن ، درست میکردن ، خیلی خوب میشد.
حالا ببینیم چی میشه...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ریسک بزرگی هست ولی احتمال جواب دادنش خیلی زیاده و من 80% احتمال میدم که این دسته یه تحولی رو تو دسته های کنسول ها ایجاد کنه.در مورد عکسایی که آرشام گذاشت هم باید بگم اون عکسه بالایی یکم داره از حالت شایعه محض در میاد و اتحمال اینکه یه همچین چیزی باشه هی داره زیاد میشه و با توجه به اینکه ایواتا اعلام کرده تا آخر 2005 همه قابلیت های روو(revo) رو نمی کنه به نظر میاد همچین چیزی باشه.ولی در مورد دسته دوم اولین باره که عکسشو دیدم و 100% احتمال میدم!!که فیک هستش ولی همونطوری که دیدین هیچ چیزی رو نمیشه حدس زد مخصوصا در مورد نینتندو.

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
خب.در مورد عکس اول بايد بگم که اون يک controller shell adaptor هست که IGN براي Revo ساخته اما خوده نينتندو هنوز به طور رسمي اعلام نکرده که بخواد از اين shell استفاده کنه.عکس دوم رو هم IGN بيرون داده اما هنوز نساختتش.اما فکرش رو بکنيد چه حالي ميده يه بازي اکشن رو با اون انجام بديم.اين هم يکي ديگه:

7662457478167769.GIF

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آرشام این عکسا خیلی باحالن ولی نشون نده تو فروم همه انتظارشون بالا میره!!!اینا میره واسه Revolution's Evolution که کنسول بعد از روو نینتندو هستش!
در ضمن فرهنگ بخیل باشی نباشی روو موفق میشه!!همونطوری که دستتو گذاشتم تو دست اسنیک الانم دستتو میذارم تو دست لینک!پیر شین به پای هم!

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط Elvish Hero:
آرشام این عکسا خیلی باحالن ولی نشون نده تو فروم همه انتظارشون بالا میره!!!اینا میره واسه Revolution's Evolution که کنسول بعد از روو نینتندو هستش!

چرا نذارم عماد.بالاخره اين ها حرفها و شايعاتي هستند که در مورد Revo گفته شده و لزومي نداره که مردم ندونن حالا چه ساخته بشن چه نشن.اين هم يکي ديگه: :lol:

controller-concepts-gun-games-20050926045917714-000.jpg

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
به به آقا عماد گل...دیدی چقدر حواتو دارم..

آرشام عکس ها خیلی توپه...به قولت چه حالی میده که با اون تفنگه اول شخص بازی کنی
راستی تا چه حد دارن رو این دسته ها مانور می دن؟یعنی چند درصد؟

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
راستی تا چه حد دارن رو این دسته ها مانور می دن؟یعنی چند درصد؟

اون عکس اولي که فکر کنم 90% ميشه روش حساب کرد.اما اون تفنگها فعلا در حد شايعه هستند و هنوز هيچ چيز معلوم نيست.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اون عکس تفنگها منو یاد کنسول میکرو می اندازه...فکر کنم خودشونم عشق همون تفنگها هنوز هستن.
من شخصا بعد از Ps3 تمایل به خریدن این کنسول دارم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر