Respawn در E3 نمایش خواهد داشت

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
6s720vuzs6uz4r8rzuhl.jpg

اخراج سران سابق Infinity Ward سازندگان COD MW را به یاد دارید، بعد از این اخراج و جدایی 40 کارمند از Infinity Ward آنان با EA بر سر ساخت یک بازی در سبک sci-fi shooter توافق کردند، حتی تاسیس کنندگان Respawn در E3 سال گذشته حاضر شدند ولی نمایشی نداشتند.

bibf1rrgqao2swup99j.png

Vince Zampella یکی از تاسیس کنندگان Respawn در توییر خود تایید کرد این استدیو در E3 حاضر خواهد بود، احتمالا نمایشی نیز خواهد داشت. نمایشگاه E3 سال 2011 بود که Vince Zampella بیان کرد:
امیدوارم بزودی بازیمان رونمایی شود.

تاکنون فقط یک تصویر گنگ از بازی در حال توسعه این استدیو منتشر شده است. Frank Gibeau رئیس استدیو‌های EA گفته بود:

این بازی شباهت‌هایی به Gears of War و Halo دارد.

E3 2013 در ماه ژوئن از روز 11 تا 13 این ماه برگزار می‌شود.
شرکت Activison دادگاه خود را به این استدیو باخت و مبلغی را به عنوان جریمه در ماه می سال پیش پس از 2 سال دادگاه پرداخت کرد.

منبع

آخرین ویرایش:

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
حسین جان عزیز
این دو نفر همیشه به فکر گیمران .... همیشه سرپرایز دارن برای گیمر ها مثل MW و MW2 .....
ولی تو این چند ساله که از اینفنتی رفتن هیچ سور پرایزی تو بازی ها دیده نمی شه هیچ شوکی تو بازی به گیمر ها وارد نمی شه همیشه گیمر ها پیشبینی مکنن سنارویو بازی رو .وهمیشه درست از آب در میاد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من تو این CoD های اخیر MW2 رو بازی کردم، انقدر ازش خوشم امد که خودم رو هم سورپرایز کرد! خیلی منتظرم ببینم اینبار چی میخوان بسازن! خیلی دوست دارم حال اکتیویژن رو بگیرن. رو این حساب که نقره داغ بشن بفهمن چه حماقتی کردن اینارو انداختن بیرون!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
من تو این CoD های اخیر MW2 رو بازی کردم، انقدر ازش خوشم امد که خودم رو هم سورپرایز کرد! خیلی منتظرم ببینم اینبار چی میخوان بسازن! خیلی دوست دارم حال اکتیویژن رو بگیرن. رو این حساب که نقره داغ بشن بفهمن چه حماقتی کردن اینارو انداختن بیرون!

تو COD های اخیر، MW2 رو بازی کردی؟!!:-/:d
جدیدا رو بازی کن تا ببینی به کجا کشیده شدن!:d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان

یه عمر میگذره از روزی که این عکس رو دیدیم :d عجب آدمایین! هیچی نشون ندادن این همه وقت! :|

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
Respawn در سبک sci-fi shooter به توانایی ea و jason west و vince zampella فک کنم ترکیبه سه بازی BF و MW و MOH بشه یه اکشن ناب با صحنه های نفسگیر....ولی اکتیم بیکار نمیشینه بشینه اینارو نگاه کنه اونها MW و BLACK OPS رو دارن با یه انجین انقلاب کننده همه ی ما میدونیم EA دنباال سوده تا کیفیت پس بگزاریم زمان تایین کنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
نسل بعد چقدر بازی با تم علمی تخیلی و آینده گرایانه داریم !! :D
Halo
Killzone
Destiny
بازی Respawn
بازی Black Tusk
و یه سری بازی دیگه که الآن یادم نیست.
یه جورایی یاد دورانی می افتم که همه بازی ها در رابطه با جنگ جهانی دوم شده بودن ! :D ولی فرقش اینه که جنگ جهانی دوم یه چیز محدودتر بود و در نهایت 90% بازی ها copy paste همدیگه بودن و یه تعدادی هم بهتر از بقیه. ولی بازی های علمی تخیلی قضیه ـشون فرق میکنه و دست سازنده ها برای هر کاری بازه.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
جدیدا رو بازی کن تا ببینی به کجا کشیده شدن!
اگه جدیدا رو هم ندید مشکلی نداره . چهارتا اسکوپ و چاپر و صحنه ی سینماتیک که یه بچه دوساله هم میتونه ببینه و درک کنه چیزی رو بجای خاصی نمیکشونه !!
اون دونفر هم ادعای تحول در این سری داشتن و اکتی هم مخالفت کرد مجبور شدن برن زیر دست EA که به خواستشون برسن . اکتی توی نسل بعد بدجور به گل میشینه . طوری میشه که همه بجای اکتی اکتی ، رسپون رسپون کنن و یادشون بره آیپی به اسم COD هم وجود خارجی داشته ...
عمراً اگه Destiny بگذاره اکتی به خاک سیفید هم بشینه
آره بابا از الان خز شده دیگه اینم ! :d دستنی 1و2و3
4و5و6و7 . هر چند گفتن دوسال یه قسمت منتشر میکنن ، ولی با شناختی که از اکتی میره به احتمال زیاد اون 1سال استراحت بانجی رو میده به IW تا بقیشو بسازه !
سران بانجی هم خودشون رو کم کم باید برای دادگاه 1-2 سال آینده آماده کنن یه وقت نابود نشن! چون اکتی کلا استعداد خاصی در زمینه به خاک سیاه نشوندن افرادی که سرشون به طنشون میارزه داره .

Last edited by a moderator:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این ها هم زدن تو کار Sci-Fi !؟ :( اشکل نداره در عوض بهترین شوتر رو معرفی میکنن :D با توجه به ژانرش هم CoD Killer نمیشه 8-|

خاک بر سر Acti که این 2 تا نابغه رو از دست داد :|

MW vs BF
Respawn vs Bungie آیا!؟:-/
. اکتی توی نسل بعد بدجور به گل میشینه . طوری میشه که همه بجای اکتی اکتی ، رسپون رسپون کنن و یادشون بره آیپی به اسم COD هم وجود خارجی داشته ...

عمراً اگه Destiny بگذاره اکتی به خاک سیفید هم بشینه :| :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
@Dinosaur

Cyberpunk هم هست :D

----

اکتیویژن هنوز هم با فرمول این دو نفر داره CoD میده بیرون :D حالا فرض کنین بازی بعدیشون چی آب درمیاد! به شدت منتظریم! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر