سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام،شما روی ps4 معمولی هم تجربه اش رو داشتید ، درسته ؟
قابل قبول بود ؟

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

اینم یادم رفت بگم، خیلی بهتر از "قابل قبول بود" بود،
اگه اویل 7 رو بازی کردی، دقیقا مثل اون اجرا میشه بازی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Dead2021

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
سلام روی نسل 9 کلا 60 فریم هست
Ps4 pro رو 1080 فریم ریت 60، رو 4k فریم ریت 45
رو ps4 معمولی 45 فریم هست

اگر ۴۵ باشه خیلی خوبه ولی من خودم روی pro 4k که میذارم خیلی اذیت میکنه . البته بعضی جا ها خوبه ولی بعضی محیط ها خیلی فریم افت میکنه به حدی که وقتی میخوام هدفگیری کنم کار برام سخته ولی الان بجای 4k تنظیمات روی 1080 گذاشتم بهتر شده .

فریم اگر روی ۳۰ قفل باشه اصلا اذیت نمیکنه ولی این بازی در حالت 4k به طور مدام بالا و پایین میشه به طوری که یه لحظه میاد ۴۵ بعد جلوتر میری یهو میاد روی ۲۰ .

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
در نسخه ی پرو دو تنظیم هست یکی رزولوشن و یکی فریم .

وقتی روی گزینه ی رزولویشن میذارید اینجور نیست که فقط رزولوشن بالا بره . همه چیز بهتر میشه ، مثلا نور پردازی و گرافیک و البته رزولوشن و ... چند پله بهتر میشه و از اون سمت وقتی تنظیمات روی حالت فریم باشه کیفیت و نور پردازی کاملا پایین میاد . بقیه بازی ها اینگونه نیست و فقط رزولوشن بالا و پایین میشه .

• Like
Reactions: kamyy and Dead2021

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
رفقا بازی Jump Scare داره ؟ اگه آره در چه حد .
من بازی ترسناک که تم و داستان و فضاسازیش ترسناک باشه خوشم میاد ولی از Jump Scare متنفرم و دراپ میکنم .
اگه دم به دیقه دوربین رو میچرخونیم یه چیزی میپره یا یه چیزی میشکنه و هی از این مسخره بازیا داره بازی نکنم ولی اگه ریتمش آرومه بخرم بازیش کنم .

• Smile
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من بازی ترسناک که تم و داستان و فضاسازیش ترسناک باشه خوشم میاد ولی از Jump Scare متنفرم و دراپ میکنم .
اگه دم به دیقه دوربین رو میچرخونیم یه چیزی میپره یا یه چیزی میشکنه و هی از این مسخره بازیا داره بازی نکنم ولی اگه ریتمش آرومه بخرم بازیش کنم .
زیاد به اون صورت نیست اوایل بازی چند تا داره دو سه تا هم اواسط بازی (ترسناک ترین بخش بازی)

• Like
Reactions: kamyy and Scαrface

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
داره ولی نه تا این حدی که گفتین، بیشتر اتمسفر و فضاسازی ترسناکی داره تا جامپ اسکیر

• Like
Reactions: kamyy and Scαrface

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
570
یکی از سوالاتی برای من بوجود آمد این هستش که اولین در خواب ایتن بهش گفت که تو توسط جک کشته شدی و این درواقع اون قارچ بودش که تورو دوباره زنده کرد حالا سوالی که پیش میاد این هستش که اگه ایتن مبتلا به قارچ شده بود چطور مثل جک و خانوادش یا میا تحت کنترل اولین در نیامده بود؟

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
570
فکر می‌کنم به این دلیل :

در نسخه‌ی هفتم ایتن واکسن میزنه، تزریق واکسن آخر هم به انتخاب بازیکن هست بین میا و زوئی
البته دچار توهم هم میشه در همون نسخه‌ی 7

این حرف شما درسته ولی تا قبل از به دست آوردن واکسن چرا اولین اون مثل بقیه تحت کنترل نگرفته توی دی ال سی زویی نشون میده خیلی سریع میتونه جک و زنش کنترل کنه

• Poker Face
  • Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
یکی از سوالاتی برای من بوجود آمد این هستش که اولین در خواب ایتن بهش گفت که تو توسط جک کشته شدی و این درواقع اون قارچ بودش که تورو دوباره زنده کرد حالا سوالی که پیش میاد این هستش که اگه ایتن مبتلا به قارچ شده بود چطور مثل جک و خانوادش یا میا تحت کنترل اولین در نیامده بود؟
ایتن یـ جورایی خاص بود واسه همینم اولین نتونست کامل کنترلش کنه سر اون صحنه معروف غذا خوری میخواستن غذا بخوردش بدن که نتونستن واسه همین مارگارت یهو عصبانی میشه و میگه غذایی که پختم رو نمیخوره چون انتظار داشته مثل خودشون فرمان بردار باشه. خاص بودن ایتن یـ جورایی باعث شده بود مولد رو در اختیار خودش بگیره سر همینم دخترش خاص به دنیا میاد و میراندا هم دقیقا واسه همین دنبالش میره تا باهاش دختر خودش رو برگردونه. تو Epilogue بازی هم معلوم میشه رزماری قدرتای فرا بشری داره که حاصل همین قضیست. در کل با اینکه بازی هم تو هفت همم هشت یـ عالمه Hint میده که ایتن به مولد تبدیل شده ولی مستقیم به وضعیتش اشاره نمیکنه تا جا واسه سورپرایز کردن ملت داشته باشه

فکر می‌کنم به این دلیل :

در نسخه‌ی هفتم ایتن واکسن میزنه، تزریق واکسن آخر هم به انتخاب بازیکن هست بین میا و زوئی
البته دچار توهم هم میشه در همون نسخه‌ی 7

ایتن به خودش چیزی تزریق نمیکنه دو تا دوز کلا میسازه که یکیش رو مجبور میشه سر باس با جک بیکیر بهش تزریق کنه اون یکیش رو هم بین میا و زوئی یکیشون رو انتخاب میکنه که میا Canon داستانی محسوب میشه

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
ایتن به خودش چیزی تزریق نمیکنه دو تا دوز کلا میسازه که یکیش رو مجبور میشه سر باس با جک بیکیر بهش تزریق کنه اون یکیش رو هم بین میا و زویی یکیشون رو انتخاب میکنه که میا Canon داستانی محسوب میشه

بله حق با شماست،اشتباه کردم،اون پست رو حذف کردم

من یه لحظه فکر کردم وقتی که زوئی از دست ایتن عصبانی میشه (لحظاتی قبل از نبرد آخر با جک) بخاطر این بوده که واکسن رو ایتن به خودش تزریق می‌کنه، ولی نه، فقط میگه یه دونه از واکسن ها برای منه (چرا هر دوتا رو برداشتی) که آخرش هم فقط یه دونه واکسن می‌مونه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان همه گنج های داخل بازی رو میشه به دوک فروخت؟گنج ها ربطی به تروفی دارن؟
بله میتونی همش رو بفروشی، فقط بعضی ها با هم کمباین میشن و خیلی گرون تر میشه فروخت، تروفی مربوط به گنج نداره،. دو تا تروفی کالکتیبل داره برا مجسمه بز و فایل ها

• Like
Reactions: kamyy and db07

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140

فکر کنم بخاطر این بود که ایتن کلا بدن خاصی داشت و نسبت به بقیه مقاومت بیشتری در برابر مولد و کنترل اولین روی مولد داشت. توی REV هم به این موضوع اشاره شد. بخاطر همین بود که ایتن با وجود اینکه هیچ واکسنی دریافت نکرد اما بدنش با مولد آداپت شد و عملا به یه Molded زنده که دارای هوش و اختیار هست تبدیل شد.

کلا این موضوع بستگی به فرد داره. توی خانواده بیکرها زویئ و حتی میا مقاومت بیشتری نسبت به کنترل ذهنی اولین داشتند. میا تا قبل از اینکه ایتن به عمارت بیکرها برسه مقاومت خیلی خوبی نسبت به اولین داشت. جک و مارگاریت چون از نزدیک مراقبت اولین بودند و تماس فیزیکی بیشتری داشتند، زودتر از بقیه آلوده شدند و مقاومت کمتری داشتند.

تا چه حد احتمال میدید ریمیک 4 تو TGA معرفی بشه؟

احتمالش خیلی کمه. اگر شایعه ها درست و بازی ریبوت شده باشه، حداقل تا یک سال دیگه نباید خبری از بازی بشه. مگر اینکه کپکام بخاطر ماجرای لیک بخواد بازی رو زودتر معرفی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر