سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام
دوستان قسمت دهکده رو رد کردم الان تقریبا اوایل قلعه هستم
توی دهکده خیلی در بود که بسته بود یا چاه اب بود که اهرم میخاست
یا توی قلعه همون اوایل چند تا در هست بسته هست
سوالم اینه که ایا در ادامه ایتم یا ایتم هایی بهمون میده که بتونیم تمام این درها چه توی دهکده چه قلعه رو باز کنیم؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام
سوالم اینه که ایا در ادامه ایتم یا ایتم هایی بهمون میده که بتونیم تمام این درها چه توی دهکده چه قلعه رو باز کنیم؟
بله کلید و تولزهایی بعدا بهت میده که میتونی باز کنی

• Like
Reactions: kamyy

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام
بله تمام آیتمهای لازم پیدا می شه عجله نکنید بعضی درب ها هم از اون طرف قفل هستن که روند بازی در ادامه شما رو به اون سمت درب هدایت می کنه و می تونید درب ها باز کنید.

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
در وروری یکی از شعبه های مک دونالد کاغذ زدن که کارمندها بخاطر بازی کردن با اون ومپایر گنده هه سرکار نیومدن و ما با کمبود کارمند طرف هستیم پس لطفا درمورد سرویس رسانی شکیبایی کنید :D البته مشخصا به شوخی این کاغذ رو چسبوندن ولی خب جالبه :D

074DD466-EBE4-4485-A7F2-E5CE37C4684A.jpeg

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
خب بخش قلعه رو تموم کردم و تا اینجا بازی برای من +90 بوده.

از هیچ چیز بازی نمیتونم ایراد بگیرم به غیر از Cheesy بودن داستان و بعضی از دیالوگ ها که این همیشه امضای RE بوده از نظر من :D

اتمفسر و گرافیک هم معرکن. واقعا عجب موتور قدرتمندی ساخته کپکام که با 27 گیگ همچین خروجی پشم ریزونی تحویل ملت میده.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خب منم تموم‌کردم. به نظرم ضعیف تر از 7 بود. بخش قلعه خیلی زود تموم شد.قسمت ترسناک برا من عملا نداشت.درگیری ها متاسفانه اصلا حساب شده نیستن. باس فایت ها هم به جز اخری، بقیه موارد خیلی سطحی طراحی شدن. داستان هم فکر کنم کپکام نمیدونه داره چیکار میکنه.چیزایی که مطرح میشه حتی با استاندارد های اویل هم مضحکه :| در کل بر عکس 7 که کلی صحنه و باس فایت یه یاد موندنی داشت، نسخه هشتم meh خالصه. هوش مصنوعی هم به نظرم جالب کار نشده. مخصوصا سر قلعه که تعقیب و گریز داریم با لیدی، به طرز چیپی میشه اطراف ابجکت ها راحت دور زد. یه خوبی نسخه 7 این بود که scale بازی از لحاظ داستان و لوکیشن کوچیک بود و این خیلی به گیم پلی اول شخص بازی کمک میکرد. ولی خب اینجا بزرگ شدن بازی با اول شخص بودن خوب در نیومده. نسخه بعدی اگه اول شخص باشه امیدوارم برگردن به فرمول 7 یا کلا سوم شخص بشه.پازل هم عملا وجود نداشت تو بازی به جز یه مورد. در کل 6/10.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
خب منم تموم‌کردم. به نظرم ضعیف تر از 7 بود. بخش قلعه خیلی زود تموم شد.قسمت ترسناک برا من عملا نداشت.درگیری ها متاسفانه اصلا حساب شده نیستن. باس فایت ها هم به جز اخری، بقیه موارد خیلی سطحی طراحی شدن. داستان هم فکر کنم کپکام نمیدونه داره چیکار میکنه.چیزایی که مطرح میشه حتی با استاندارد های اویل هم مضحکه :| در کل بر عکس 7 که کلی صحنه و باس فایت یه یاد موندنی داشت، نسخه هشتم meh خالصه. هوش مصنوعی هم به نظرم جالب کار نشده. مخصوصا سر قلعه که تعقیب و گریز داریم با لیدی، به طرز چیپی میشه اطراف ابجکت ها راحت دور زد. یه خوبی نسخه 7 این بود که scale بازی از لحاظ داستان و لوکیشن کوچیک بود و این خیلی به گیم پلی اول شخص بازی کمک میکرد. ولی خب اینجا بزرگ شدن بازی با اول شخص بودن خوب در نیومده. نسخه بعدی اگه اول شخص باشه امیدوارم برگردن به فرمول 7 یا کلا سوم شخص بشه.پازل هم عملا وجود نداشت تو بازی به جز یه مورد. در کل 6/10.
سلام و درود به شما
یکم با وسواس و سخت گیری نظر دادین به بازی، (شماره 7 واقعا بخش اولش عالی بود) بله ویلیج همه این ایرادات رو داره ولی باز مسیر خوبی رو پیش میره، ویلیج خیلی بهتر از دو شماره افتضاح 5 و 6 هست، اگه کپکام این دست فرمون ره بره عالی میشه ( البته با رفع ایراداتی که گفتی)
شماره 9 هم قطعا اول شخص خواهد بود، طبق سابقه ی کپکام
سه نسخه اصلی 1،2،3 دوربین ایزومتریک داشتن
سه نسخه 4،5،6 هم سوم شخص
سه نسخه 7،8،9 هم اول شخص میشن،
من به شخصه نسخه 7 و 8 رو در کنار سه گانه اول بیشتر از همشون دوست دارم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Demon slayer

کاربر سایت
Oct 30, 2020
15
سلام به تمام دوستان. به دلیل مشغله ی زیاد فرصت زیادی برای بازی کردن ندارم و به همین خاطر در طی کردن مراحل کمی کند پیش میرم... چند صفحه قبل نظرم رو درباره ی یک ساعت اول بازی نوشتم.
در حال حاضر و با ادامه دادن قصه بسیار بسیار از شماره ی هشت لذت بردم. یه کم اگر سخت گیری رو بزاری کنار بازی عالی کار شده. از نظر خودمم هم شماره هفت ترسناکتر بود ولی اگر منصف باشیم شماره چهار که در قله ی این سری به سر میبرد هم چندان ترسناک نبود. این شماره با طراحی زیبا انمی ها و همچنین خلق اتمسفر بی نظیر نوع ترسش با شماره ی قبل متفاوته. اگرچه کمتر ولی جالبه در نوع خودش. حقیقتا از لحظه به لحظه ش دارم لذت میبرم و به نظرم این شماره خیلی زیاد تحسین برانگیزه و باید ممنون استدیو سازنده باشیم که اینقدر به نظرات مخاطبین توجه داشته. نمره ی من تا اینجای کار نود از صده.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
چه رند شد! :D

resident_evil_village_20210514105740_3pw1.png

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خدایش کپکام پیش خودش چی فکر کرده این تروفی Legendary cowboy گذاشته حالا 4 تا مرحله اول میگیم اکی جالب بود حالش داد این 4 تا مرحله اخر از مرحله Castle 2 به بعد رسما مشکل تیر داره ادم اگه شانس بیاری بهت یکی از ability هات دمیج بیشتر Hand Cannon باشه وگرنه تو ACT 4 به بعد قشنگ تیر کم میاری یک سری میمونن نمیتونی بکشی.:|

یه آپدیت بدن یا بزارن یکم تیر بخریم یا اینکه یک بسته تیر بیشتر تو مرحله قرار بدن قشنگ رسمی آدم باید نگران این گولاخ ها باشه نگران داج دادن یک سری هم باشه نگران تیر کم اوردن و تایم هم باشه. :|

• Sad

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
کپکام تو این بازی و طراحی مراحل و سختی بازی واقعا خراب کرده.
باید یه آپدیت بده. اصول اینه هر چی میری جلو بازی باید سخت بشه ولی این سینوسی شده.
بازی از یه سختی زیاد بخاطر کمبود تیرو نوع دشمنا و حملشون شروع میشه افت میکنه تو قلعه و تیر زیاد میشه و دشمنا راحت میشن و دوباره صعود میکنه.
نمیدونم چرا اینکارو کردن. به تجربه بازی لطمه زدن با اینکار.
شخصیتهای بازی زیاد شدن و میخوان همه رو تو اون آغاز بازی معرفی کنن و برن جلو.

• Sad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر