سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شاتر و لگ چی ؟
به نظر میاد کرکتر ها بدجوری سنگینن و بار پردازشی دارن اصلا معقول نیست !!! یکی از زامیبا جلو روم رو On/Off کردم (از طریق فوتومود) قشنگ 30 فریم اختلاف بود !!! یهو از هفتاد میپرید 40 !! حالا اینم بازم هیچی موقعی درگیری با خواهرا برخورد اول فقط افت فریم ناجور میشه و لگ کمه برخورد دوم مصرف CPU میاد رو 50 درصد و اون حوالی و به شکل وحشتناکی شاتر میزنه جوری که دیگه نمیشه بازی کرد . برا شما هم همینجوری میشه ؟مصرف بالای GPU رو نمیدونم شاید واقعا مدل ها تو بازی واسه کارت گرافیکای قدیمی سنگینن ولی اون شاتر زدن ـه قشنگ معلوم ـه یـ باگ مربوط به Enemy Behavior ـه وقتی بهت حمله میشه ایجاد میشه
من به این شکل سنگینی احساس نکردم . بازی روان بود . ولی کلا از کپکام بعیده که همچین بهینه سازی ضعیفی کرده باشه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
شاتر و لگ چی ؟
به نظر میاد کرکتر ها بدجوری سنگینن و بار پردازشی دارن اصلا معقول نیست !!! یکی از زامیبا جلو روم رو On/Off کردم (از طریق فوتومود) قشنگ 30 فریم اختلاف بود !!! یهو از هفتاد میپرید 40 !! حالا اینم بازم هیچی موقعی درگیری با خواهرا برخورد اول فقط افت فریم ناجور میشه و لگ کمه برخورد دوم مصرف CPU میاد رو 50 درصد و اون حوالی و به شکل وحشتناکی شاتر میزنه جوری که دیگه نمیشه بازی کرد . برا شما هم همینجوری میشه ؟مصرف بالای GPU رو نمیدونم شاید واقعا مدل ها تو بازی واسه کارت گرافیکای قدیمی سنگینن ولی اون شاتر زدن ـه قشنگ معلوم ـه یـ باگ مربوط به Enemy Behavior ـه وقتی بهت حمله میشه ایجاد میشه
سیستمت چیه؟ من با GTX 1080 و i7 4790K افت فریم شدید و لگ اصلا حس نکردم شاید تنظیمات گرافیکی یکمی ور بری مشکل حل بشه.

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سیستمت چیه؟ من با GTX 1080 و i7 4790K افت فریم شدید و لگ اصلا حس نکردم شاید تنظیمات گرافیکی یکمی ور بری مشکل حل بشه.
CPU من خیلی ضعیف ـه ولی خوب میگم لگ زدنش به شدت غیر معقول ـه و اصلا هم ربطی به تنظیمات گرافیکی نداره .ظاهرا مشکل کاملا رندوم ـه یـ سریا رو دیدم تو استیم میگفتن با 3080 مشکل لگ داشتن یـ سریا نه کلا بازی واسه بعضی سیستما لگ میزنه حالا از من چون CPU ضعیف تره شدید لگه میزنه بعضیا کمتر

• Sad

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
شاتر و لگ چی ؟
نه ازینجور موارد ندیدم. فقط وقتی اون خواهرا با حشراتشون ظاهر میشن یه نمه به طور ناگهانی فریم میاد پایین و بلافاصله درست میشه. مصرف و دمای GPU اینارو نگاه نکردم

• Like

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
مثل اینکه بازی روی هاردکور به مراتب سخت تر از استاندارد هست، که خب انتظار هم میرفت. تصورش هم سخته درجه سختی Village of Shadows چه شکلی هست. خبر خوب برای کسایی که میخوان بازی رو حتما روی این درجه های سختی تجربه کنند اما براشون زیادی سخته، با وجود مد New Game+ با اسلحه های اپگرید و انلاک شده کار به مراتب اسونتر میشه.

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
خوب منم روی پی سی با بالاترین تنظیمات بازی کردم و خبر خوب اینکه براتون ترینر اوردم تا دمو بشه بی نهایت بازی کرد

Resident Evil Village Trainer | FLiNG Trainer - PC Game Cheats and Mods

حالش رو ببرید

البته اگر تایمتون هم از دست رفته یک راه کار دیگه هست تا تایم هم برگرده پس نگران نباشید تا 10 می پی سی بازا بازی کنن

گرافیک هنری بازی یعنی اتمسفر بازی خیلی خوبه اما تکنیکی بازی ضعیف هست و خیلی از افکت هاش نسل قبلی هست مشخصه انجین بازی قدیمی هست و کاملا به روز نشده از افکت گل و گیاه درخت برخی تکسچرهای خیلی ضعیف تا چندین مورد دیگه اما روی هم رفته گرافیک بازی راضی کننده هست

گان پلی و شوتینگ بازی هم نسبت به 7 پیشرفت خوبی کرده و بهتره که wobble از بخش کمرا غیر فعال کنید تا کنترل بهتری داشته باشه دوربین الکی لق نزنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم ربع ساعت اول دمو رو بازی کردم گرافیک خوبه ولی عالی نیست، کسی هم شماره 7 رو بازی نکرده باشه اصلا نمی‌فهمه این رزیدنت ایوله، میخواستم نسخه پری اردر شو بگیرم فعلا کنسل

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
خوب منم روی پی سی با بالاترین تنظیمات بازی کردم و خبر خوب اینکه براتون ترینر اوردم تا دمو بشه بی نهایت بازی کرد

Resident Evil Village Trainer | FLiNG Trainer - PC Game Cheats and Mods

حالش رو ببرید

البته اگر تایمتون هم از دست رفته یک راه کار دیگه هست تا تایم هم برگرده پس نگران نباشید تا 10 می پی سی بازا بازی کنن

گرافیک هنری بازی یعنی اتمسفر بازی خیلی خوبه اما تکنیکی بازی ضعیف هست و خیلی از افکت هاش نسل قبلی هست مشخصه انجین بازی قدیمی هست و کاملا به روز نشده از افکت گل و گیاه درخت برخی تکسچرهای خیلی ضعیف تا چندین مورد دیگه اما روی هم رفته گرافیک بازی راضی کننده هست

گان پلی و شوتینگ بازی هم نسبت به 7 پیشرفت خوبی کرده و بهتره که wobble از بخش کمرا غیر فعال کنید تا کنترل بهتری داشته باشه دوربین الکی لق نزنه
وضعیت فریم با rt چطوره؟ این افت های یهویی که ملت میگم چی؟

• Like
Reactions: Persia Tech

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
واه پشمام چقدر دموی روستا رو دوست داشتم.
چقدر بازی از لحاظ داستانی بلوغ پیدا کرده، از اون داستان پردازی آبکی دهه نودی کیلومترها فاصله گرفته.
درسته پایه بازی میتونیم بگیم المان روستا، کسی که اونجا مرتبه روحانی داره و بقیه داستان از RE4 الهام گرفته ولی اصلا انتظار نداشتم اینقدر نوآوری داشته باشن و خیلی جدی تر و امروزی ترش کنن.
خیلی دوست دارم در مورد داستان مخصوصا آخر دموی روستا هم بحث کنیم ولی بنظرم زوده نمیخوام برای بقیه اسپویل بشه، فقط به کپکام تو یک کلام باید گفت آفرین.

درسته گرافیک بالا نیست ولی بقولی در خدمت بازی هست، مخصوصا یه جاهایی به وحشتناک تر شدن (نمیشه باید انگلیسی بلغور کنم و بگم Creepyطور) خیلی کمک میکنه.
صداگذاری عالیه، من بیشتر بازیهارو با هدست بازی میکنم، دیشب جرات نمیکردم همون اول بازی برم تو علفزار که اون 3تا "زامبی" بکشم.
یعنی اگه اون خونه نبود و یکی یکی نمیاوردمشون اونجا، کلا بیخیال میشدم. :))

این بحث ترینر و ... مال این تاپیک نیست ولی چون اینجا مطرح شد، همینجا نظرم میگم.
برای همین این پست اونور هم میزارم که لطفا بحث فنی PC اونجا ادامه بدیم:*
@Persia Tech الان میخوام برم دموی دوم بازی کنم، مطمئنی که این ترینر جواب میده؟
من 20 دیشب بازی کرده بودم، امروز که رفتم ادامه بدم از این ترینری که گذاشتی استفاده کردم ولی زمان باز هم کم شده و الان کلا 4 دقیقه برام مونده!

دیشب برای دفعه اول که بازی کردم نمیدونم تنظیمات دیفالت بود یا صداها با دهان شخصیت هماهنگ نبود، تو بخش علفزار هم افت فریم داشتم ، یکبار هم بازی کرش کرد.
بعد امروز اومدم تنظیمات پاور بردم بالا، تو بازی هم گرافیک تا خرخره بردم بالا، همینطور FPS و رفرش ریت روی 120 قفل کردم (مانیتور 240 دارم)، با این شرایط هیچ مشکلی یا افت فریمی که خیلی فاحش باشه ندیدم.
راستش انقدر مجذوب فضای بازی شدم که اصلا گرافیک و... واقعا به چشم نیومد که حالا بخواد استاتر یا همچین چیزی ببینم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
واه پشمام چقدر دموی روستا رو دوست داشتم.
چقدر بازی از لحاظ داستانی بلوغ پیدا کرده، از اون داستان پردازی آبکی دهه نودی کیلومترها فاصله گرفته.
درسته پایه بازی میتونیم بگیم المان روستا، کسی که اونجا مرتبه روحانی داره و بقیه داستان از RE4 الهام گرفته ولی اصلا انتظار نداشتم اینقدر نوآوری داشته باشن و خیلی جدی تر و امروزی ترش کنن.
خیلی دوست دارم در مورد داستان مخصوصا آخر دموی روستا هم بحث کنیم ولی بنظرم زوده نمیخوام برای بقیه اسپویل بشه، فقط به کپکام تو یک کلام باید گفت آفرین.

درسته گرافیک بالا نیست ولی بقولی در خدمت بازی هست، مخصوصا یه جاهایی به وحشتناک تر شدن (نمیشه باید انگلیسی بلغور کنم و بگم Creepyطور) خیلی کمک میکنه.
صداگذاری عالیه، من بیشتر بازیهارو با هدست بازی میکنم، دیشب جرات نمیکردم همون اول بازی برم تو علفزار که اون 3تا "زامبی" بکشم.
یعنی اگه اون خونه نبود و یکی یکی نمیاوردمشون اونجا، کلا بیخیال میشدم. :))

این بحث ترینر و ... مال این تاپیک نیست ولی چون اینجا مطرح شد، همینجا نظرم میگم.
برای همین این پست اونور هم میزارم که لطفا بحث فنی PC اونجا ادامه بدیم:*
@Persia Tech الان میخوام برم دموی دوم بازی کنم، مطمئنی که این ترینر جواب میده؟
من 20 دیشب بازی کرده بودم، امروز که رفتم ادامه بدم از این ترینری که گذاشتی استفاده کردم ولی زمان باز هم کم شده و الان کلا 4 دقیقه برام مونده!

دیشب برای دفعه اول که بازی کردم نمیدونم تنظیمات دیفالت بود یا صداها با دهان شخصیت هماهنگ نبود، تو بخش علفزار هم افت فریم داشتم ، یکبار هم بازی کرش کرد.
بعد امروز اومدم تنظیمات پاور بردم بالا، تو بازی هم گرافیک تا خرخره بردم بالا، همینطور FPS و رفرش ریت روی 120 قفل کردم (مانیتور 240 دارم)، با این شرایط هیچ مشکلی یا افت فریمی که خیلی فاحش باشه ندیدم.
راستش انقدر مجذوب فضای بازی شدم که اصلا گرافیک و... واقعا به چشم نیومد که حالا بخواد استاتر یا همچین چیزی ببینم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
Resident Evil 8 I PC
الان دیدم دیروز میلادجان @miladdej این روش گذاشته، ندیده بودم، پست ویراش کردم طبق همون برید.
ولی گفتم این 3-2 خط توضیح بیشتر شاید به کار کسی بیاد :
خب این روش یکی از بچه ها اشاره کرده بود من اینجا روش کامل میزارم.
Code:
1. Disable Steam Cloud for RE8 Demo
2. Download Steam SAM (Steam Achievement Manager)
3. Delete Local Savefiles
(Located: D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\
Delete those Files.
4. Start Steam SAM
5. Select RE8 Demo
6. Remove Achievements and Stats, confirm.

If you run the Demo now, Timer is Reset to 1Hour.
You can do that in a couple of Seconds, i even wrote a small tool to do that for me...

این مشخصه ولی برای کسی که آشنایی کمی داره، آدرس فایل سیو روی سیستم شما بستگی به این داره که برنامه استیم کجا نصب کرده باشید.
برای غیر فعال کردن استیم کلود هم روی بازی در استیم کلیک راست کنین و Propertise و طبق عکس غیر فعال کنین:
Capture.JPG

برای دانلود Steam Achievement Manager به اینجا برید:
از Github
========
خیلی راحته، برای من اون ترینر کار نکرد ولی با این روش سریع دوباره 1ساعت تایم دارم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر