سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
چه طور ادم باید این 33 روز را طاقت بیاره فکر کنم تنها بازی امسال باشه ارزش بازی کردن داره بقیه یه مشت چرت و پرت انلاین و تکرای هست این بازی لامصب اصلا کلا بر مبنای افلاین و داستانی ساخته شده بعد از لست 2 فکر کنم دومین بازی به معنای واقعی افلاین هست

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
چه طور ادم باید این 33 روز را طاقت بیاره فکر کنم تنها بازی امسال باشه ارزش بازی کردن داره بقیه یه مشت چرت و پرت انلاین و تکرای هست این بازی لامصب اصلا کلا بر مبنای افلاین و داستانی ساخته شده بعد از لست 2 فکر کنم دومین بازی به معنای واقعی افلاین هست
دیزگان هم هست ( برای کامپیوتر) .

• Like
Reactions: godofwar3

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
من دمویی که چند وقت پیش برای بازی روی ps5 اومد رو بازی کردم و الان با این نمایش جدید مقایسه کردم اونجا گرافیک کلی و بافت ها بسیار با کیفیت تر از این تریلر ps4 pro بودن منتهی نسخه ی های میان نسلی نسل هشتم به قدری خوب هستن که آدم تعجب میکنه چرا یه زمانی همش میگفتن قرار بوده کنسل شن ! هرچند تا زمان ریلیز شدن بازی نهایی باید صبر کرد ولی فکر کنم دلیل اصلیش همون جریان گشت و گذار و لودینگ های طولانی برای ورود به مناطق جدید هستن

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
من دمویی که چند وقت پیش برای بازی روی ps5 اومد رو بازی کردم و الان با این نمایش جدید مقایسه کردم اونجا گرافیک کلی و بافت ها بسیار با کیفیت تر از این تریلر ps4 pro بودن منتهی نسخه ی های میان نسلی نسل هشتم به قدری خوب هستن که آدم تعجب میکنه چرا یه زمانی همش میگفتن قرار بوده کنسل شن ! هرچند تا زمان ریلیز شدن بازی نهایی باید صبر کرد ولی فکر کنم دلیل اصلیش همون جریان گشت و گذار و لودینگ های طولانی برای ورود به مناطق جدید هستن
چون کمپین تبلیغاتیش با سونی ـه به احتمال زیاد اول مجورشون کرده واسه نسل 9 معرفیش کنن تا واسه PS5 خوب تبلیغ بشه بعد که جوش خوابید گذاشتن کپکام واسه کنسولای نسل 8 هم معرفیش کنه . امکان نداره بازی از اول برا نسل 9 در نظر گرفته شده باشه و تو چند ماه یهو نظرشون عوض شده باشه !! سونی همین کار رو با اسپایدرمن جدید ـه و هورایزن کرد DLC داستانی جدید FF7 Remake رو هم به همین صورت اومده انحصاری کرده در صورتی که هیچ دلیل منطقی پشتش نیست ! اسکوار واسه اینکه خواسته باشه بهونه بیاره گفته کارمون راحت تر ـه دیگه نمیخوایم رو دوتا پلتفرم تستش کنیم (اصلا هم مهم نیست بیس بیشتر پلیر ها رو PS4 هستش !!!) . این بازی هم هیچ چیزیش عجیب غریب نیست که بگیم رو نسل هشت قابل اجرا نیست اینو از همون اول هم میدونستیم .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
از لحاظ گرافیکی فکر کنم برای نسل هشت قابل قبول و خوب باشه. مخصوضا از برخی جنبه ها مثل لایتینگ و انیمیشن ها، بنظرم پیشرفت خوبی نسبت به RE7 داشته.

تا الان تمام لوکیشن هایی که نشون دادند اتمسغر عالی داشته. قشنگ یکی از نکات قوت بازی همین ارت دایرکشن و اتمسفر محرکه هست.

دشمن ها ظاهرا نسبتا اسون و سریعتر از RE7، حتی با شاتگان کشته میشن و HP زیادی ندارند، که البته این میتونه فقط مختص این ویدئو باشه و توی درجه های سختی بالاتر و دشمن های قویتر قطعا هوش مصنوعی بالاتری دارند و چالش برانگیز تر هستند. ففط ای کاش دشمن ها صرفا بولت اسپانج نباشند و نقط ضعف خاصی هم داشته باشند که به احتمال زیاد همینطور هم هست و باید تا اومدن گیم پلی های بهتر صبر کرد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
برای تجربه این عنوان لازمه که رزیدنت 7 رو هم بازی کنیم؟ یه جورایی بعد از رزیدنت 4 من نسخه هفتم رو چند بار رو کنسول و پی سی نصب کردم ولی هر بار فقط تونستم دو ساعت تحملش کنم. بعد هم که ریمیک ها اومدن خیلی بهم حال دادن دیگه نشد برم سراغ نسخه هفت!

• Sad
Reactions: kamyy

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
569
برای تجربه این عنوان لازمه که رزیدنت 7 رو هم بازی کنیم؟ یه جورایی بعد از رزیدنت 4 من نسخه هفتم رو چند بار رو کنسول و پی سی نصب کردم ولی هر بار فقط تونستم دو ساعت تحملش کنم. بعد هم که ریمیک ها اومدن خیلی بهم حال دادن دیگه نشد برم سراغ نسخه هفت!
از اونجایی که شخصیت اصلی بازی همون شخصیت اصلی نسخه هفت هست پس بهتره نسخه هفت بازی کنید البته میشه از یوتوب هم ببینید ولی تقریبا مثل بقیه نسخه سری بعضی از اطلاعات در اسنادی که در بازی هست گذاشته شده ضمن اینکه شاید ممکن هست ربطی به re revelations 2 داشته باشه و نیاز باشه این بازی هم کنید البته شاید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هیچ ترد پارتی ای بازیشو به فاصله کمتر از 6ماه از ریلیز نسل بعد نسل قبل رو نادیده نمیگیره، خصوصا با این شرایط کرونا که کنسول‌های نسل بعد در دسترس نیستند از همون اول هم معلوم بود این بازی بین نسلیه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
لازمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر