سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من هم رو آخرین تنظیمات 60 فریم میگیرم. اما نمیدونم چرا بعضی مواقع فریم بازی من یهو به زیر 20 میرسه مجبورم بازی رو ریستارت کنم و دوباره اجرا کنم تا درست بشه. خیلی عجیبه. نمیدونم به خاطر فعال بودن ری تریسینگ هست یا چیز دیگه. خیلی عجیبه.

• Sad
Reactions: kamyy

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من هم رو آخرین تنظیمات 60 فریم میگیرم. اما نمیدونم چرا بعضی مواقع فریم بازی من یهو به زیر 20 میرسه مجبورم بازی رو ریستارت کنم و دوباره اجرا کنم تا درست بشه. خیلی عجیبه. نمیدونم به خاطر فعال بودن ری تریسینگ هست یا چیز دیگه. خیلی عجیبه.
این باگ هست فکر کنم، خیلی ها این مشکل رو داشتن/دارن.

برای منم بعضی وقت ها اینطوری میشد. به نظرم بازی مشکل memory leak داره الان و مقدار خیلی زیادی رم استفاده میکنه و بخاطر همین بعد از یه مدت بازی کردن کلی لگ و ... میگیره.

• Sad
Reactions: kamyy

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
منم امروز این بخش رو تموم کردم ولی واقعیتش یکم نا امید شدم واقعا حیف این اتمسفر فوق العاده و اصطلاحا کریپی طور بازی و خود دانا بنوینتو نه هیچ پرداختی روی اینکه این کی بوده و اینا از کجا اومده یکم براش شخصیت پردازی بیشتری میکردن یه چند تا جا با خودش ست پیسی میزاشتن مثل چیزی که با دیمیترسک تو قلعه ساخته بودن واقعا و حتی به نظرم باس فایت که اگه بشه اسمش رو گذاشت باس فایت خسته ایم داشت و واقعا هم خیلی کوتاه بود و کاملا کشش مانور بیشتر رو داشت قشنگ به نظر من حتی یک ساعت بیشتر چون واقعا لذت بخش بود این بخش و هنوز سیراب نشده یهو تموم شد نمی‌دونم اینا محدودیت بودجه داشتن یا سر کرونا بوده یا نمیخواستن زیاد بازی طولانی شه نمی‌دونم چی بوده ولی اولین جمله ای که وقتی جعبه حامل پاهای رز رو گرفتم و عمارتش خارج شدم به ذهنم رسید این بود که یعنی همینقدر راحت؟حیف این طراحی لوکیشن اتمسفر و ویلن و ایده که اینقدر کم و بود و به دانا بنوینتو هیچی تقریبا پرداخته نشد.

منم دقیقا از همین تعجب کردم
خیلی شخصیت جذابی بود و مراحل مخصوصش هم پازل های بینهایت جذابی بودن
کاش کمی این بخش طولانی تر طراحی میشد

• Like
Reactions: just soccer

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
منم بازی رو تموم کردم و باید بگم عالی بود. حتی مراحل اخرش هم عالی بود ، پایان بندیش هم عالی بود! واقعا بازی انچنان کمو کسری ای نداشت خیلی کیف کردم. بین رزیدنت اویل هایی که بازی کردم اتفاقا این نسخه از لحاظ شخصیت پردازی و داستان پیشرفت خیلی خوبی داشت و شخصیت ها مخصوصا پروتاگونیست پرداخت خیلی خوبی داشتن. کلا با بازی حال کردم و اینکه حالا مراحل اخر بازی تغییر هویت میده و اینا که بخوایم نکته منفی درنظر بگیریم من انچنان قبول ندارم چون با رویه ای که بازی در پیش گرفته بود میخورد و تو ذوق نمیزد. بازی با کیفیتی بود و مشخصا روش وقت گذاشته بودن. و اینکه بمراتب بهتر از نسخه ی قبلی.
درضمن من بازی رو ١١ ساعته تموم کردم و متاسفانه بخش قلعه رو زیاد نگشتم چون فکر میکردم بتونم برگردم که نشد. بهمین خاطر دوستان توجه کنن بخش قلعه رو حتما خوب بگردن چون دیگه نمیتونین برگردین.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
با معرفی یک سایت آپلود توسط دوستان تونستم اسکرین شات ها رو آپلود کنم، دقت کنید حجم کلی عکس ها 500 مگه. نگران گرافیک روی کنسول نسل قبل نباشید، روی PRO هم پلی کردم جز تکنیک RT که همونم با شیدر قابل قبوله روی PS4، در بقیه زمینه ها کمبودی نداره.. فقط دوال سنس به تنهایی تجربه بازی رو چند پله ارتقا می ده

اسکرین شات های PS5 که اکثرا بدون فوتومد گرفته شده، اسپویل از تمام قسمت های بازی داره

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من حقیقتا از طرف مادِر میرندا شرمگینم که هرچقدر کامیونیتی به لیدی دیمیترسکو توجه کردن، به ایشون هیچ توجهی نکردن...

1-2 روز پیش رفتم تمام لیک هایی که قبل معرفی بازی اومده بود (که کم هم نبود) و همچنین لیک های بعد معرفی رو پیدا کردم و دوباره کامل خوندم...
و جالبه که فهمیدم هیچکدومشون واقعی نبودن و در این حد بودن که مثلا تریلر 2-3 ماه قبل عرضه به دستشون رسیده بوده و نشستن تئوری نوشتن. از خود داسک گالم بگیر تا بقیه لیکر ها...
بجز محیط روستا و قلعه و گرگینه ها و البته rouge شدن کریس که توی تریلر اولی نشون داده بودن، لیک ها و شایعات هیچ تطابقی نداشت با محصول نهایی.

فقط لیک چند ماه پیش (همون موقع کامل خونده بودمش) بود که درست بود که خب البته رسما با فوتیج و عکس و فیلم بوده :D اون لیک 100 درصد درست بود و هیچ تغییری بنظر توی بازی حاصل نشده از اون موقع... (هرچند تقریبا غیر ممکنه تو 3-4 ماه پایان رو عوض کنن ولی مخصوصا میگم چون همون موقع یسری حال نکردن و گفتن ممکنه بخاطر اعتراضات تغییراتی در پایان لحاظ کنن)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
باورم نمیشه کشتنش تموم شد رفت ولی بازم چهرش رو نشون ندادن :|
هر چقدر شخصیت پردازی و طراحی کارکترا خفن بود از اونور خط داستانیشون اصلا خوب نبود!
هر چی به انتهای بازی نزدیک تر میشدیم بدتر و بدتر شد
با اون داستانی هم که از سرباز BSAA دیدیم منتظریم نسخه نهم بره واسه رقابت با COD

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
542
نام
Ahmadreza
با معرفی یک سایت آپلود توسط دوستان تونستم اسکرین شات ها رو آپلود کنم، دقت کنید حجم کلی عکس ها 500 مگه. نگران گرافیک روی کنسول نسل قبل نباشید، روی PRO هم پلی کردم جز تکنیک RT که همونم با شیدر قابل قبوله روی PS4، در بقیه زمینه ها کمبودی نداره.. فقط دوال سنس به تنهایی تجربه بازی رو چند پله ارتقا می ده

اسکرین شات های PS5 که اکثرا بدون فوتومد گرفته شده، اسپویل از تمام قسمت های بازی داره

توی PS5 الان این عکس های شمارو میبینم واقعا خوب کار شده و قابلیت های گیم پد هم حس بازی رو خیلی قشنگ تر میکنه. کیفیت بازی واقعا روی همه پلتفرم ها خوب بود.
اینا رو هم از روی سری ایکس کپچر کردم. عکس هارو بیشتر از محیط کپچر کردم به جز دو سه تا عکس شامل اسپویل داستانی نمیشه (بدون photo mode)

• Like
Reactions: .Amirone

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
من هم همین الان دانلود بازی تموم شد و میخوام شروعش کنم اما یه موردی منو نگران کرده! درسته که زمان بازی حدود 10 ساعته؟ من یه چیزی توی gamesradar میخوندم که طرف میگفت با وجود کلی گشت و گذار توی بازی و backtracking، بازی حدود 13 ساعت طول کشیده براش.

من با زمان کم و زیاد بازیا مشکلی ندارم ولی دوست داشتم مدت زمان بیشتری توی محیط بازی ای که اینقدر دوسش دارم باشم. دست کم 20 ساعت :/ بدون نیاز به Backtracking و explore کردن. که وقتی این کارارو انجام میدم دست کم یه 30 ساعتی غرق شم توی این محیط مرموز و دوست داشتنی.

گویا
گویا دوباره از اون تروفی هایی که بازی رو باید زیر سه ساعت تموم کنیم هستش. CapCom نمیشه بیخیال این تروفی بشه و بازی و محیطش رو گسترش بده!!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
من هم همین الان دانلود بازی تموم شد و میخوام شروعش کنم اما یه موردی منو نگران کرده! درسته که زمان بازی حدود 10 ساعته؟ من یه چیزی توی gamesradar میخوندم که طرف میگفت با وجود کلی گشت و گذار توی بازی و backtracking، بازی حدود 13 ساعت طول کشیده براش.

من با زمان کم و زیاد بازیا مشکلی ندارم ولی دوست داشتم مدت زمان بیشتری توی محیط بازی ای که اینقدر دوسش دارم باشم. دست کم 20 ساعت :/ بدون نیاز به Backtracking و explore کردن. که وقتی این کارارو انجام میدم دست کم یه 30 ساعتی غرق شم توی این محیط مرموز و دوست داشتنی.

گویا
گویا دوباره از اون تروفی هایی که بازی رو باید زیر سه ساعت تموم کنیم هستش. CapCom نمیشه بیخیال این تروفی بشه و بازی و محیطش رو گسترش بده!!!
اون تروفی از واجباته چون رنکینگ داره بین فن ها، در مورد ساعت درست گفته، شخم که بزنی همینقدر می شه، ایول به عنوان یک بازی خطی نمی تونه بالاتر از این قرار بگیره حالا هر چقدر محیط هاش بزرگ شده باشه، این ها هم سعی کردن بازیکن مجاب بشه بیشتر در محیط ها بچرخه، کشش گیم پلیش در همین حده و بیشتر کردنش دلیلی نداره

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
من حقیقتا از طرف مادِر میرندا شرمگینم که هرچقدر کامیونیتی به لیدی دیمیترسکو توجه کردن، به ایشون هیچ توجهی نکردن...

1-2 روز پیش رفتم تمام لیک هایی که قبل معرفی بازی اومده بود (که کم هم نبود) و همچنین لیک های بعد معرفی رو پیدا کردم و دوباره کامل خوندم...
و جالبه که فهمیدم هیچکدومشون واقعی نبودن و در این حد بودن که مثلا تریلر 2-3 ماه قبل عرضه به دستشون رسیده بوده و نشستن تئوری نوشتن. از خود داسک گالم بگیر تا بقیه لیکر ها...
بجز محیط روستا و قلعه و گرگینه ها و البته rouge شدن کریس که توی تریلر اولی نشون داده بودن، لیک ها و شایعات هیچ تطابقی نداشت با محصول نهایی.

فقط لیک چند ماه پیش (همون موقع کامل خونده بودمش) بود که درست بود که خب البته رسما با فوتیج و عکس و فیلم بوده :D اون لیک 100 درصد درست بود و هیچ تغییری بنظر توی بازی حاصل نشده از اون موقع... (هرچند تقریبا غیر ممکنه تو 3-4 ماه پایان رو عوض کنن ولی مخصوصا میگم چون همون موقع یسری حال نکردن و گفتن ممکنه بخاطر اعتراضات تغییراتی در پایان لحاظ کنن)
اون لیک بزرگ چند ماه پیش مربوط به یکی از بیلد قدیمی بازی قبل از معرفی رسمی بازی بوده.
اگر تمام چیزهایی که لیک شده بود رو دیده بودید، تغییرات نسبتا بزرگی توی نسخه نهایی نسبت به لیک رخ داده و برخی از اون کات سین ها مثل یه صحنه بین میا و ایتن به کل حذف شده. همینطور بعضی از صحنه های تریلر معرفی اصلا توی بازی نهایی نیست.
همینطور داسک گفته بود خیلی از باس فایت ها دچار تغییرات بزرگی شده. مثل دخترهای دیمیترسکو که ظاهرا دچار جهش میشدند و مثل مادر میراندا فرم اسپایدر مانند داشتند. یا باس فایت انجی و دونا کلا متفاوت بوده. اینطور که دونا ایتن رو خیلی ریز میکنه و تو این حالت باید از دست انجی فرار و باهاش مبارزه میکرده.
[/SPOILER]من هم همین الان دانلود بازی تموم شد و میخوام شروعش کنم اما یه موردی منو نگران کرده! درسته که زمان بازی حدود 10 ساعته؟ من یه چیزی توی gamesradar میخوندم که طرف میگفت با وجود کلی گشت و گذار توی بازی و backtracking، بازی حدود 13 ساعت طول کشیده براش.

گویا
نه بازی ۸ ساعت یا ۱۰ ساعت نیست. تایمر بازی فقط زمان خالص گیم پلی رو حساب میکنه و توی این موارد متوقف میشه.
زمانی که بازی رو پاس میکنید.
تو منوی اینوتوری
زمانی که از دوک در حال خرید و معامله هستید.
کات سین ها.

جستجو و بک ترکینگ هم همیشه جز اصلی از بازی های سری بودند. RE به استثنا دو نسخه(RE4 و RE6) همیچوقت بازی های طولانی با مراحل بزرگ و گیم پلی بالای بیست ساعت نداشتند. این بازی هم طوری طراحی شده که به شدت قابل تکرار باشه و تا مدت ها بتونه پلیر سرگرم کنه.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320

اتفاقا لیک هایی که من تو Resetera خونده بودم و دوتا اسکرین شاتی هم که تو ذهنم مونده بود داخل بازی بود (یکیش مربوط به دختر ایتن و میا تو قبرستون بود و یکی دیگش هم مربوط به باس lady dimitrescu کاملا درست بود.)
اسپویل داستان رو راستش زیاد یادم نیست ولی اینکه اونی که اول بازی کریس میکشه میا نیست و میرانداس رو کاملا یادمه که تو لیک ها بود.
اینم که میراندا قلب ایتن رو درمیاره از بدنش بعد بازی سوییچ میشه رو کریس بعد ایتن دوباره به خاطر اون داستان مولد زنده میشه و ... کاملا تو لیک ها خونده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر