سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
هی من میخوام نرم سراغ دمو هی نمیذارن :))
باس های بازی به طرز عجیبی خوب طراحی شدن
کاش این دمو هم مثل Maiden بخشی از بازی اصلی نبود اینطوری بدون عذاب وجدان میرفتیم سراغش!
اصلا حال نمیکنم یه بخشی از بازی اصلی رو قبلا تست کرده باشم

• Like
Reactions: kamyy

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
کپکام یه ایمیل برای اعضای ambassador خودش ارسال کرده که توی ایمیل اشاره شده REverse تابستان امسال لانچ میشه و ظاهرا دیگه همزمان با RE8 عرضه نمیشه. متن ایمیل:

View attachment 203544
بعدازظهری فرستادو با لبخند ازش عبور کردم، یک دلیلش می تونه این باشه که روی نقدهای بازی احتمالش زیاده تاثیر منفی بذاره! خودشون هم فهمیدن چه سمی بوده! هر چند که این زمان هم با چیزی که دیدیم اصلشو عوض نمی کنه و در پایان همین سم رو با تغییراتی تحویل می دن!

• Like

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
بعدازظهری فرستادو با لبخند ازش عبور کردم، یک دلیلش می تونه این باشه که روی نقدهای بازی احتمالش زیاده تاثیر منفی بذاره! خودشون هم فهمیدن چه سمی بوده! هر چند که این زمان هم با چیزی که دیدیم اصلشو عوض نمی کنه و در پایان همین سم رو با تغییراتی تحویل می دن!
من بتا رو کمی بازی کردم اما بنظرم اصلا خوب نبود. بعضی از کرکترها مثل هانک و کریس زیاد از حد op بودند. البته من هیچوقت تو بازی انلاین رقابتی و PvP خوب نبودم و به شخصه اصلا انلاین باز نیستم.

با این وجود بنظرم دلیل تاخیر نقدها نبوده. احتمالا بخاطر بالانس کردن بیشتر بازی و کرکترها و مشکلات فنی مربوط به سرورهای بازی تاخیر خورده. تا اونجایی هم که یادم میاد رزیستنس روی نقدهای RE3 تاثیری نداشت. الان با وجود کمپین نسبتا طولانی و مرسنریز فکر کنم اصلا کسی مشکلی با نبود REverse نداره.

• Like
Reactions: kamyy and .Amirone

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
تاخیر رزیدنت اویل تا تابستان
البته بخش آنلاین
اگه این هم شکست بخوره (به احتمال 100 درصد :D )، چندمین تلاش مایوس کننده کپکام میشه؟
جالبه بیخیال هم نمیشه، پشت کارش واقعا جای تحسین داره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
اگه این هم شکست بخوره (به احتمال 100 درصد :D )، چندمین تلاش مایوس کننده کپکام میشه؟
جالبه بیخیال هم نمیشه، پشت کارش واقعا جای تحسین داره.
این یکی ،سطح گرافیکش در حد نسل هشته و انیمیشناش هم در همون حد و پایینتره.
بعید میدونم این بتونه جلو رقبای انلاینش کاری کنه. شخصیت محبوب میتونه کمک کنه،ولی بازی باید خودش یچیزی برا ارائه داشته باشه،اینی که ما دیدیم.چیزی نداره.

• Like
Reactions: m.d.makan and kamyy

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
نمیدونم کپکام سعی میکنه کیو جذب کنه
خود بازیها محبوبن و فروش خوبی هم دارن واقعا الان مولتی چی به رزیدنت اضاف میکنه؟

• Sad

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
نمیدونم کپکام سعی میکنه کیو جذب کنه
خود بازیها محبوبن و فروش خوبی هم دارن واقعا الان مولتی چی به رزیدنت اضاف میکنه؟
اتفاقا داشتن یک مولتی پلیر خوب میتونه خیلی تاثیر داشته باشه که ملتُ ترغیب کنه برای یک بازی سینگل پلیر حدود 70-60 دلار پول بدن.
از اونطرف اگه موفق بشه مثل Dead by Daylight که داره پول پارو میکنه، یک راه فوق العاده برای درآمد زایی کپکام هست.

البته من فکر نمیکنم کپکام بخواد مثلا با DBD رقابت کنه و یا همچین چیزی، مشخصه کپکام برای این مولتی پلیرهایی که برای نسخه های مختلف RE میسازه هزینه بالایی نمیکنه.
بیشتر همون بحث 2خط بالاتر هست و اون این هست که ارزش کلی پکیجی که میزاره برای فروش بالاتر ببره.
البته حالا جالب شده که Verse قرار هست چندماه با تاخیر منتشر بشه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
مشکل کپکام سر مالتی پلیر کردن رزیدنت اویل ها اینه که به زور میخواد گیم پلی و کامبتی که واسه ترس و بقا و مدریت منابع درست شده رو ازش عنوان انلاین بگیره . به عبارتی دقیق همون اشتباهی که سر RE6 کرد رو دائم میخواد سر مالتی پلیر هم تکرار کنه (اینجوری هم که پیداست اینقدر گند میزنه تا جواب بده) هم خدا رو میخواد هم خرما رو ! نه جرعت ساخت یـ RE تماما انلاین رو داره نه درک درستی از اینکه که مکانیک های RE فعلی به درد انلاین اونم انلاین رقابتی نمیخوره داره . سر RE6 اومد بازی رو اکشن Fast Pace کرد اونم بر اساس زیر بنای کامبت RE4 نتیجش شد کنترل و کامبتی که بین نسخه کلاسیک و مدرن مونده بود یعنی حتی اگه مخیواستی RE6 رو به عنوان یـ بازی اکشن هم قبول کنی بازم با کامبت پا در هوا و تاریخ مصرف گذشته واسه یـ عنوان اکشن نمیشد کنار اومد . سر همین مالتی RE3 بازی عملا کنترل و همه چیزش رو از RE2 گرفته بودن نتیجش شده بود یـ تجربه نچندان روون و به شدت فراموش شدنی .

در کل میخوام بگم اگه کپکام قصد ساخت عنوان انلاین داره و همزمان هم میخواد فن های قدیمیش رو راضی نگه داره باید از این رویه Recycle کردن Asset های رزدینت اویل سینگل پلیر دست برداره و درست حسابی مثل بچه آدم روش سرمایه گذاری کنه سیستم کامبتش رو به کلی عوض کنه و کلا یـ چیز سوای رزیدنت اویل های کمپین دار بسازه

• Like
Reactions: kamyy and reza51

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
یعنی حتی اگه مخیواستی RE6 رو به عنوان یـ بازی اکشن هم قبول کنی بازم با کامبت پا در هواش نمیشد کنار اومد .

به جز این قسمت با بقیه حرفت موافقم. اتفاقا به نظرم RE6 خیلی خوب توانسته بود melee combat و تیر اندازی را ترکیب کنه به خصوص وقتی با فینیشرها و لیز خوردن و ... ترکیب می شد یکی از دلایل محبوبیت mercenaries شماره 6 هم به نظرم همینه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
به جز این قسمت با بقیه حرفت موافقم. اتفاقا به نظرم RE6 خیلی خوب توانسته بود melee combat و تیر اندازی را ترکیب کنه به خصوص وقتی با فینیشرها و لیز خوردن و ... ترکیب می شد یکی از دلایل محبوبیت mercenaries شماره 6 هم به نظرم همینه
به شخصه برا من غیر قابل تحمل بود مخصوصا واسه کمپین کریس که تماما اکشن بود (با اون سیستم کاور گیری فوق افتضاحش) . کلا هسته کامبت بازی داد میزد از نسخه 4 اومده فقط کپکام کاری که کرده بود اومده بود سرعتی ترش کرده بود و یـ سری حرکت بهش اضافه کرده وگرنه کنترل همون کنترلی بود که از نسخه 4 به نسخه 5 راه پیدا کرده بود

• Like

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
به شخصه برا من غیر قابل تحمل بود مخصوصا واسه کمپین کریس که تماما اکشن بود (با اون سیستم کاور گیری فوق افتضاحش) . کلا هسته کامبت بازی داد میزد از نسخه 4 اومده فقط کپکام کاری که کرده بود اومده بود سرعتی ترش کرده بود و یـ سری حرکت بهش اضافه کرده وگرنه کنترل همون کنترلی بود که از نسخه 4 به نسخه 5 راه پیدا کرده بود
به نظرم اگه یه RE تمام آنلاین با قیمت مثلا ۴۰ دلاری و محتوایی در سطح قیمت بازی، بسازن، بهتره!
به نظرم یه ترکیب از Hunt Showdown و Dead by Daylight و بخش زامبی Call of Duty، خیلی خوب میشه. می تونن (در صورت اول شخص بودن بازی) از محیط ها و گان پلی و انیمیشن ها و ... بازی های RE8 و RE7 استفاده کنن که کار رو راحت تر میکنه.

• Like

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
ویدئو جدید که خلاصه ای که خلاصه ای اتفاقات RE7 رو از زبان ایتن وینترز روایت میکنه. چیز جدید بخصوصی از ویلیج نشون داده نمیشه.

View attachment Remembering Resident Evil 7.mp4

در مورد لیک بازی گویا افرادی که به بازی دسترسی داشتند و تا الان بازی رو تموم کردند، یه سری اطلاعات داستانی تو‌ فروم های مختلف لیک کردند. احتمالا تو یکی دو روز اینده هم ویدئوهای بازی توی یوتیوب و جاهای مختلف اپلود بشه.
طبق طبق حرف هایی که گفته شده بازی نسبت به اون لیکی که چند ماه پیش اتفاق افتاد دچار تغییرات گسترده ای شده. فقط یه چیز فکر کنم اینجا اکثرا کنجکاو باشند بدونند، ظاهرا مدت زمان طول بازی برای اولین بار یه چیزی بین ۱۲-۱۵ ساعت روی درجه سختی استاندارد بوده. البته این موضوع قاعدتا برای افراد مختلف و روی درجه های سختی بالاتر فرق میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر