سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
بازی بد نیست
اما چه گیری دادن حتما یکی دنبالمون باشه
اویل ۲ mr x
اویل ۷ اون مرده
اویل ۳ nemesis
اینجام بانووو
ای کاش این کار رو نمیکردن
یکی از روش های استرس همینه که معمولا خوبم جواب میده هرچند خیلی دیگه زیاده روی شده?
حتی تو پرنس ۲ دهاکان میفتاد دنبالت استرس میگرفتی

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
336

Resident Evil Village Recruits Popular Enka Singer for Hilarious Image Song

شخصی که عکس رو پست کرده اصلا منتقد نیست و خودش گفته بازی لیک شده. البته احتمال داره فیک باشه چون فکر نکنم عکسی از دیسک بازی نشون داده باشه.

نه فیک نیست بازی لیک شده.
نسخه ای که لیک شده برا منتقدا نیست و بازی کاملا لیک شده.
احتمالا تو روزای آتی اینجا هم بشه پیداش کرد.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
نه فیک نیست بازی لیک شده.
نسخه ای که لیک شده برا منتقدا نیست و بازی کاملا لیک شده.
احتمالا تو روزای آتی اینجا هم بشه پیداش کرد.
اگر بازی واقعا لیک شده باشه، تعجب میکنم تا الان چیزی توی یوتیوب و... اپلود نشده. من یوتیوب رو سرچ کردم اما به غیر از چیزهایی که چند ماه پیش لیک شده بود خبری نیست.

Lady D رو فراموش کنید فقط ایشون :

هولی شت. خیلی دوست دارم چهره واقعیش رو ببینم. باید دلیل خوبی برای مخفی کردنش داشته باشه. احتمال زیاد باید منتظر یه پلات توئیست و شوکه شدن باشیم :D.

توی مقاله اشاره شده بخش مربوط به این ویلین بیشتر از بقیه توی زمینه ترس و اتمسفر نزدیک به RE7 هست و احتمالا پیسینگ ارومتری داره و دلهره اورترین بخش بازی باشه.

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
اگر بازی واقعا لیک شده باشه، تعجب میکنم تا الان چیزی توی یوتیوب و... اپلود نشده. من یوتیوب رو سرچ کردم اما به غیر از چیزهایی که چند ماه پیش لیک شده بود خبری نیست.

هولی شت. خیلی دوست دارم چهره واقعیش رو ببینم. باید دلیل خوبی برای مخفی کردنش داشته باشه. احتمال زیاد باید منتظر یه پلات توئیست و شوکه شدن باشیم :D.

توی مقاله اشاره شده بخش مربوط به این ویلین بیشتر از بقیه توی زمینه ترس و اتمسفر نزدیک به RE7 هست و احتمالا پیسینگ ارومتری داره و دلهره اورترین بخش بازی باشه.
ممکنه زنه ایتن باشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

منمم داشتم به همین مورد فک میکردم
دهکده شبیه به دهکده RE4 , لول دیزاین قلعه شبیه به ایستگاه پلیس RE2 , قسمت Beneviento شبیه به خونه ی Baker ها , Factory شبیه به مخفیگاه لوکاس تو RE7 تعجب نمیکنم که قسمت زیر زمینی هم داشته باشه شبیه به RE1 یا RE2 !!! خلاصه که جمع همه جمع ـه !!!

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
ممکنه زنه ایتن باشه

میا؟ نه این یه شخصیت کاملا جدید هست. منظورم از توئیست بیشتر به اون عروسک و رابطه ای که بین این دو هست بود.

منمم داشتم به همین مورد فک میکردم
دهکده شبیه به دهکده RE4 , لول دیزاین قلعه شبیه به ایستگاه پلیس RE2 , قسمت Beneviento شبیه به خونه ی Baker ها , Factory شبیه به مخفیگاه لوکاس تو RE7 تعجب نمیکنم که قسمت زیر زمینی هم داشته باشه شبیه به RE1 یا RE2 !!! خلاصه که جمع همه جمع ـه !!!

اره، خودشون هم گفتند هرکدوم از ولین های بازی یه ستینگ یونیک و دشمن های خاص خودشون رو دارند. کلا از نظر تنوع لوکیشن ها و دشمن ها بازی احتمالا یه چیزی فراتر از ذهن هست. یجوری انگار سعی کردند از تمام لوکیشن های خاطره انگیز سری به نحوی توی بازی استفاده کنند. از ستینگ قدیمی و پراستفاده ای مثل عمارت قدیمی و مخوف بگیر تا دهکده، قلعه، دریاچه و... فقط امیدوارم روی همه محیط ها بخوبی کار شده باشه و فضا و جزئیات خوبی داشته باشند و بشه بخوبی همه جا رو بگردی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر