سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
باز این کپکام احمق تریلر داد و توش کل بازی رو اسپویل کرد !! من نمیدونم چه مرضی دارن کل اتفاقات مهم و کل کاراکتر هارو از دم میچپونن تو تریلر داستانی :| منم با علم به این موضوع نمی تونم‌جلو خودمو بگیرم میشینم نگاه می کنم همش اسپویل میشه واسم :D

دمویی که من بازی کردم نوید یه بازی خوب رو میداد. به نظرم مثل نسخه هفتم به استاندارد های کلاسیک و ریشه ای re وفاداره و میتونه همه گروه های طرفدار بازی رو راضی کنه . چه دسته طرفداران کلاسیک و چه دسته طرفدار های جدید رو .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
باز این کپکام احمق تریلر داد و توش کل بازی رو اسپویل کرد !! من نمیدونم چه مرضی دارن کل اتفاقات مهم و کل کاراکتر هارو از دم میچپونن تو تریلر داستانی :| منم با علم به این موضوع نمی تونم‌جلو خودمو بگیرم میشینم نگاه می کنم همش اسپویل میشه واسم :D

دمویی که من بازی کردم نوید یه بازی خوب رو میداد. به نظرم مثل نسخه هفتم به استاندارد های کلاسیک و ریشه ای re وفاداره و میتونه همه گروه های طرفدار بازی رو راضی کنه . چه دسته طرفداران کلاسیک و چه دسته طرفدار های جدید رو .
دموی جدید رفتی یا قبلی (Maiden) ؟؟

• Like
Reactions: mikami.pro

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دموی جدید رفتی یا قبلی (Maiden) ؟؟
دموی جدید که از فردا قابل بازی میشه گویا . من دموی قبلی رو انجام دادم و بازی راضی کننده به نظر می رسید . یاد و خاطر عمارت اسپنسر و اکتشاف توش برام زنده شد کاملا !

• Like
Reactions: kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140

این یکی سورئالترین چیزی هایی هست که تا الان توی سری دیدیم. احتمالا با یکی از عجیبترین انتاگونیست های سری چه از نظر طراحی و چه از نظر شخصیت پردازی روبرو باشیم. با چیزهایی هم که داسک در موردش گفته بیصبرانه منتظرم با چه شخصیتی روبرو هستیم.
با رونمایی از RE4VR امکانش هست شایعه ریمکش اشتباه بوده باشه :|
اون پروژه ریمیک یه چیز کاملا جدا هست و ربطی به این پروژه VR نداره. خود داسک هم این موضوع تایید کرد. این پروژه VR احتمالا با کمک و سرمایه گذاری خود فیسبوک ساخته شده.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اهم... :-"
اینتر تریلر ها و اطلاعات جدید خیلی خوب بودن و کلا مثل اینکه برای این نسخه واقعا کم نزاشتن...
الان فقط با توجه به وسعت بازی، برام یه سوالی پیش اومد، مثل یه سری از Re های قبلی بازی بخش های داستانی اضافه هم داره یا نه، مثلا بعد از تموم کردن بازی برای اولین بار یه سناریو از دید کریس باز بشه و ....

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
679
تازه استور بهم اجازه داد واسه دان دمو ۹ گیگی تا ببینیم چطوریه
دوستان کیا دمو رو رفتن چطوره ؟
مثه دمو رزیدنت ۲ یه بار بریش تمومه؟

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر