سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
صداپیشه های ژاپنی بازی برای کاراکترهایی که تا الان معرفی شدند از سایت رسمی بازی:

Ethan Winters - Hidenobu Kiuchi
Mia Winters - Akari Higuchi
Alcina Dimitrescu - Kikuko Inoue
Chris Redfield - Hiroki Tochi
The Duke - Chafurin

صدا پیشه های ایتن، میا و کریس همون صدا پیشه های RE7 هستند و تغییری نکردند. با توجه به تریلرهایی هم که دیدیم فکر کنم صدا پیشه های انگلیسی ایتن و میا هم تغییری نکردند و Kate O'hagan و Todd Soley باشند. اما نمیفهمم چرا صدا پیشه کریس رو تغییر دادند و از صدا پیشه کارلوس توی RE3 استفاده کردند. چون وقتی انتقادها نسبت به چهره کریس رو جدی گرفتند و چهره اش رو بیشتر شبیه RE5/6 کردند میتونستند راجر اسمیث رو هم برگردونند، مخصوصا اگر اخرین بازی کریس توی سری باشه.

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
دوستان اینو دیدین ؟ یا من دیر فهمیدم لو رفته ؟!!!
پشمام کپکام . پشمام . پشمام . پشمام . چه کردی تو !!!
این نسخه به شرط دارا بودن یه ریزه نوآوری فقط یه ریزه نسبت به اویل 7 و گیم پلی و کلا همه چیز اون بازی ، قطع به یقین متای 92 اویل 2 ریمیک رو رد میکنه .
به شخصه من عاشق گرگینه ها و اون زوزه هاشون هستم و خیلی دوست دارم بدونم چطوری از این پتانسیل استفاده میشه .
یه سوال:بازی سیستم داینامیک آب و هوا داره ؟!!! آخه گرگینه ها ( حداقل اون چیزی که من تو بعضی داستانا خوندم ) قطع به یقین تو دل تاریکی شب و به شرط وجود قرص ماه تو آسمون ، میزنن به جنگل و جاده . حالا من خیلی دوست دارم بدونم این جزئیات و اللخصوص زوزه های وحشتانکشون رو چطوری تو بازی پیاده کردن ؟ ( بیشترین ترسم تو کل زندگی از گرگینه هاست . اون ابهت و صدایی که دارن . اصن بعد از خوندن بعضی داستانا راجع به این موجودات ، پشمام میریزه بهشون فکر میکنم تو شبا . خداوکیلی خیلی پتانسیل برتری رو دارن در زمینه ترسوندن و جامپ اسکر. امیدوارم کپکام از دست نده این یه مورد رو به فنا ندن انصافا . به نظرم بهترین تصمیم اضافه کردن این موجودات به بازی بوده . ایول )
البته از حیث گیم‌پلی یه ذره می ترسم . چون اصلا تغییر ندادن . البته نیازی هم به تغییر نداشت ولی خب انتظار داشتم کمی از اون حالت خشک بی رمق سنگین بیاد بیرون که ظاهرا تو تریلر من چیزی جز همون گیم پلی سنگین سابق ندیدم .
نه اینکه بد باشه ها . ولی ای کاش کمی روون تر بشه .
چون گفتن بازی رو اکشن تمرکز داره ، مهمه که یه دستی رو گیم‌پلی بکشه
گفتن داستان بازی وفاداره به نسخه های پایه و قبلی رزیدنت. اگه تهش برسه به لیان و اون تئوری کلر و آلبرت وسکر درست از آب در بیاد یعنی پشماااااااااااااااااااااااااااااااااااام
تخیل من بود دیگه . شرمنده دوستان

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستان اینو دیدین ؟ یا من دیر فهمیدم لو رفته ؟!!!
پشمام کپکام . پشمام . پشمام . پشمام . چه کردی تو !!!
این نسخه به شرط دارا بودن یه ریزه نوآوری فقط یه ریزه نسبت به اویل 7 و گیم پلی و کلا همه چیز اون بازی ، قطع به یقین متای 92 اویل 2 ریمیک رو رد میکنه .
به شخصه من عاشق گرگینه ها و اون زوزه هاشون هستم و خیلی دوست دارم بدونم چطوری از این پتانسیل استفاده میشه .
یه سوال:بازی سیستم داینامیک آب و هوا داره ؟!!! آخه گرگینه ها ( حداقل اون چیزی که من تو بعضی داستانا خوندم ) قطع به یقین تو دل تاریکی شب و به شرط وجود قرص ماه تو آسمون ، میزنن به جنگل و جاده . حالا من خیلی دوست دارم بدونم این جزئیات و اللخصوص زوزه های وحشتانکشون رو چطوری تو بازی پیاده کردن ؟ ( بیشترین ترسم تو کل زندگی از گرگینه هاست . اون ابهت و صدایی که دارن . اصن بعد از خوندن بعضی داستانا راجع به این موجودات ، پشمام میریزه بهشون فکر میکنم تو شبا . خداوکیلی خیلی پتانسیل برتری رو دارن در زمینه ترسوندن و جامپ اسکر. امیدوارم کپکام از دست نده این یه مورد رو به فنا ندن انصافا . به نظرم بهترین تصمیم اضافه کردن این موجودات به بازی بوده . ایول )
البته از حیث گیم‌پلی یه ذره می ترسم . چون اصلا تغییر ندادن . البته نیازی هم به تغییر نداشت ولی خب انتظار داشتم کمی از اون حالت خشک بی رمق سنگین بیاد بیرون که ظاهرا تو تریلر من چیزی جز همون گیم پلی سنگین سابق ندیدم .
نه اینکه بد باشه ها . ولی ای کاش کمی روون تر بشه .
چون گفتن بازی رو اکشن تمرکز داره ، مهمه که یه دستی رو گیم‌پلی بکشه
دشمنای بازی Werewolf نیستش شبیه Werewolf ـن همین قضیه برا Lady Dimitrescu هم صدق میکنه فعلا به عنوان ومپایر نشونش دادن ولی هرچی که هست به ویروس و قضایای پشت پرده داستان بازی ربط داره

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
دشمنای بازی Werewolf نیستش شبیه Werewolf ـن همین قضیه برا Lady Dimitrescu هم صدق میکنه فعلا به عنوان ومپایر نشونش دادن ولی هرچی که هست به ویروس و قضایای پشت پرده داستان بازی ربط داره
یعنی گرگینه ها و‌ خوناشامای بازی با اون تعریفی که من از خوناشاما و گرگینه ها تو کتاب داستان های مختلف خوندم ، تفاوت دارن ؟ درسته ؟!!!
خب یکمی گیج کنندس
جدا این قدر فاصله هست با اون چیزی که من فکر میکردم ؟
متاسفانه من موفق به تجربه RE4 نشدم اما با یه کمی تحقیق کاملا فهمیدم که این بازی شباهت غیر قابل انکاری به اون شاهکار میکامی داره . یه جورایی رو لبه تیغ راه میره . یا به شدت شکست میخوره و به سرعت سقوط میکنه یا به شدت موفق میشه و به سرعت به برترین سری تاریخ RE تبدیل میشه
خیلی پر ریسکه . نقشه ی بازی خودش گویای عمق ریسک کپکام برای بازیه .

آخرین ویرایش:

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
هویت Ethan همچنان :-/
کپکام گفته شخصیت پردازی Ethan تو این نسخه اونقدر قوی هستش که :-$
وفاداری داستان به سری های قدیمی RE هم نفهمیدم یعنی چی . منظورش اینه مربوط میشه به سری های اصلی RE یا ... :-w
کلا هیچی ولی روح و روانمون مریضه و به شدت زامبی شدیم واسه فهمیدن بازی
صبر کردن برای تجربش سخته ولی خیلی هایپم واسه داستان و شخصیت پردازی های بازی
شما چطور دوستان ؟؟؟
سوالات قبلا زیاد بود . سری هفتم سوالات بیشتری رو مطرح کرد و سوالات قبلی رو بی جواب گذاشت . الان سری هشتم هم مثل اینکه قراره یه خروار سوال رو سرمون نازل کنه ( مثل کریس عضله ای و ... ) . امیدوارم حداقل به ابهامات اویل 7 مثل اینکه اصلا Ethan تو این سری چیکار میکنه و ... پاسخ داده بشه . وگرنه دیگه تحمل ندارم 4 سال منتظر نسخه نهم و بعدی بمونم . گنگیات رو جواب بده لطفا کپکام . مغز ما گنجایش نداره انصافا
196698

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر