سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
193650

هر چقدر رامون سالازار کوتوله بود بانو السینا بجاش جبران کرده :D.
خیلی دلم میخواد بدونم چهره چه کسی رو برای این کاراکتر اسکن کردند. با توجه به محبوبیت و شهرتش تا این حد قبل از ریلیز بازی تعجب میکنم تا الان کسی مدل چهره اش رو پیدا نکرده یا خود مدل دست به کار نشده و از اسم و چهره اش رونمایی نکرده. هر چند احتمالا بخاطر مسائل NDA هست یا اینکه اون مدل احتمالا صرفا علاقه ای به این مسائل نداره.

2 تا دختر داره یا 3 تا ؟؟
اخه چرا یکی باید این همه قد بلند باشه هم خوشگل
من قدم 185 هست ولی کناره یه شخص 2 متری احساس میکنم قوتولم اینکه 3 متره / :

طبق چیزی که توی تریلرها دیدیم سه تا دختر داره. ظاهرا اسم اون دختر خوش چهره و خوش خنده که توی تریلر و فکر کنم توی دمو دیدم Daniela هست :D.

IMG_۲۰۲۱۰۲۰۲_۱۹۰۸۳۲.png

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
سلام دوستان

یه مدتی درگیر زندگی بودم و فرصت نشد به بازی سنتر سر بزنم. چه پست های قشنگی گذاشته شده توی این تاپیک. خیلی خوب بودن، خصوصا اون پست @.Amirone عزیز در مورد پروژه HD بازی RE3 GameCube که خیلی استفاده بردم ازش. :x

بهترین کاسپلی شخصیت Alcina Dimitrescu هم تا این لحظه به گمونم مربوط به عکس های بانو Danielle Danicola توی این صفحه میشه که پیشنهاد میکنم حتما عکس های اون صفحه رو ببینین. :DBest of Lady Dimitrescu Cosplay - Resident Evil Village - Pagina 4 din 4 - NIVELUL2

اگه دیمیترسکو توی بازیش هم همونجوری باشه تمام تفنگ هامو احتمالا بزارم توی inventory و با :Rose: برم به استقبالش =))

ویرایش: منظورم از inventory همون item box بود :D

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
یکسری نکات هست درمورد بخش آنلاین بازی که تجربش کردم
وقتی امروز پرسش نامه تیم تسترها رو تکمیل کردم اینجا هم به اشتراک می‌ذارم

• Like
Reactions: kamyy

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
۳ تا دختر داره که اونام بلندن :D
View attachment 193711
الان من هنگ کردم دختراش با شخصیت ما هم قد هستن
یعنی شخصیت اصلی بازی الان بالای ۲متر۵۰ قد داره:D:D:D
این تصویر دختراش جلو ما هست که هم قدن با ما
View attachment 193712

با این چیزایی که نشون دادن این خانم ۲۹۰ قد داره
دختراش ۲۷۵ قد دارن
شخصیت اصلی هم ۲۷۰ بهش میخوره:D
بازی پلند پروازانه ایه:D
View attachment 193710
تو اون عکس اول دختر ها جلو تر از بانو ایستادن به خاطر همین زاویه دید یه جوریه که فک می کنی قدشون بلنده وگرنه اگر دقیقا پهلوی بانو وایسن می بینی که قدشون معمولیه

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
346
سلام دوستان

یه مدتی درگیر زندگی بودم و فرصت نشد به بازی سنتر سر بزنم. چه پست های قشنگی گذاشته شده توی این تاپیک. خیلی خوب بودن، خصوصا اون پست @.Amirone عزیز در مورد پروژه HD بازی RE3 GameCube که خیلی استفاده بردم ازش. :x

بهترین کاسپلی شخصیت Alcina Dimitrescu هم تا این لحظه به گمونم مربوط به عکس های بانو Danielle Danicola توی این صفحه میشه که پیشنهاد میکنم حتما عکس های اون صفحه رو ببینین. :DBest of Lady Dimitrescu Cosplay - Resident Evil Village - Pagina 4 din 4 - NIVELUL2

اگه دیمیترسکو توی بازیش هم همونجوری باشه تمام تفنگ هامو احتمالا بزارم توی inventory و با :Rose: برم به استقبالش =))

ویرایش: منظورم از inventory همون item box بود :D
فقط تصویر آخریه:x:x

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
سوالی که پیش میاد اینه شوهر این خانم محترم کی بوده؟
البته مثل قضیه زن البرت وسکر شاید مهم نباشه.
ولی برام جالبه این خانم محترم آدم معمولی نیست انگاری یه جور تایرانته
و این مرده کی بوده که با همچین زنی ازدواج کرده برام جالبه

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
193755

سوالی که پیش میاد اینه شوهر این خانم محترم کی بوده؟
البته مثل قضیه زن البرت وسکر شاید مهم نباشه.
ولی برام جالبه این خانم محترم آدم معمولی نیست انگاری یه جور تایرانته
و این مرده کی بوده که با همچین زنی ازدواج کرده برام جالبه

فکر نکنم این بانوی باکمالات شوهری داشته باشه یا اگر داشته تا الان هفت تا کفن پوسونده :D. چون احتمالا حدود ۱۰۰ سال سن داره و یجورایی بخاطر الودگی که داره نامیرا هست. اگر منظورتون دخترها هست، که قبلا هم گفتم فکر نکنم دخترهای واقعیش باشند و اگر اشتباه نکنم بر اساس یکی از فایل های دمو احتمالا نمونه ازمایشی برای ویروس بودند.
با این وجود بنظرم اگر توی بازی از طریق فایل ها و چیزهای دیگه در مورد بک گراند و زندگی شخصیش قبل از اینکه الوده بشه بیشتر توضیح داده بشه جالب میشه و به شخصیت پردازی کاراکتر هم خیلی کمک میکنه.

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
فکر نکنم این بانوی باکمالات شوهری داشته باشه یا اگر داشته تا الان هفت تا کفن پوسونده :D. چون احتمالا حدود ۱۰۰ سال سن داره و یجورایی بخاطر الودگی که داره نامیرا هست. اگر منظورتون دخترها هست، که قبلا هم گفتم فکر نکنم دخترهای واقعیش باشند
من حدس میزنم این دخترها در اصل قربانی آزمایشات بایولوژیکی این بانو باشند.چون تقریبا در هر سری چنین مواردی داشتیم.ولی اگر بفرض هم دخترهای واقعییش باشند کپکام کار سختی در پیش داشته و خودش میدونه هیچ مرد بدبختی نمیتونه شوهر ایشون بشه:)) و در نتیجه نمیتونه داستان خالی از اشکال برای شوهرش سر هم کنه.
فعلا باید منتظر موند دید این بانوی جذاب و در عین حال ترسناک چه پیشینه و داستانی پشت سرش هست.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
The gift that keeps on giving :D

m3a7_20210203_225723.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر