سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Open World یا Semi-OW رو موافقم کاملا..
بخصوص که بیشترین جهش رو سخت افزار نسل9 برای چنین عناوینی فراهم خواهد کرد.
کی میدونه.. شاید محیطهای نسبتا باز RE8 هم زمینه سازی و امکان سنجی برای همین موضوع باشه...
جهان آزاد برای سری جالب نیست یک چیزی می شه مثل دیزگان و Dying light .
باید داستان نویس قوی و چند سال استراحت به این آی پی بدهند به جای اینکه سند باکس و جهان آزاد و ... امتحان کنند . ممکنه باز گند بزنند و افت کنند

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
اما اگر خواستند سری رو به یه سمت و سوی جدیدی ببرند، بنظرم یه باز اوپن وورد یا نیمه اوپن وورد با المان های RPG اگر درست اجرا بشه میتونه ایده خوبی باشه و من شدیدا استقبال میکنم :D.
توصیه می کنم dying light رو بازی کنی D ; نسخه دومش هم داره میاد
لازم نیست سری رو openworld کنن با المان ها rpg همین که داستان محیط و شخصیت پردازی عالی داشته باشه کافیه

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
جهان آزاد برای سری جالب نیست یک چیزی می شه مثل دیزگان و Dying light .
باید داستان نویس قوی و چند سال استراحت به این آی پی بدهند به جای اینکه سند باکس و جهان آزاد و ... امتحان کنند . ممکنه باز گند بزنند و افت کنند
البته
اما ip اونقدر پرفروش هست که بخوان بیخیالش بشن و بهش استراحت بدن هر کدوم از نسخه های این سری تو این نسل اونقدری فروختن که الان داریم نسخه 8 رو با این کیفیت میبینم
تازه 5 6 سال زمان کمی نیست بین هر نسخه (استراحتیه برای خودش )

• Wow
Reactions: kamyy

Morimaxell

کاربر سایت
Aug 22, 2020
28
آقا من RE7 رو بازی نکردم (کلاً بازی ترسناک بهم نمی‌سازه، دیگه اول شخص که هیچی! :|)، ولی این بحث بانوی عظیم‌الجثه باعث شده هوس کنم RE8 یا Village رو زمان انتشار یوتیوب‌خور کنم! :D این یارو ایتن شخصیت اصلی RE7 بوده؟ کلاً شخصیت‌پردازی درست حسابی در حد کاراکترهای معروف این سری داره یا بیشتر شبیه این حالت‌هایی هست که می‌خوان گیمر رو بذارن جای طرف؟ :D
بعد یه سوالی هم در مورد RE7 داشتم:
اگه درست یادم باشه (شاید هم توهم زدم!)، توی یکی از تریلرها یه بنده خدایی می‌اومد دست طرف رو قطع می‌کرد و بعدش طرف دستش رو برمی‌داشت می‌چسبوند سر جاش! :D جریان اون چی بود؟!

پیشنهاد میکنم حتما RE7 رو بازی کنی خیلی جذاب تر از چیزیه که به نظر میرسه از اون دسته بازیهایی هست که سازنده ها برای کارشون ارزش قائل بودن و یه گیمر حتما باید تجربه اش کنه بر خلاف ریمیک های نسخه 2 و 3 که ارزش وقت گذاشتن هم ندارن نسخه 7 خیلی چیزها واسه ارائه داره

در مورد نسخه 8 از الان مشخصه نمیتونه موفقیت نسخه 7 رو تکرار کنه با سه تا شخصیت سسکی میخوان گیمرها رو بترسونن؟ من نه تنها نترسیدم بلکه یک دل نه صد دل عاشقشون شدم تو خود بازی هم وقتی این سه تا خانوم با شخصیت به کاراکتر بازی حمله میکنن کاراکتر هیچ عکس العملی نشون نمیده مشخصه کاراکتر بازی هم با من هم نظر بوده

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
البته
اما ip اونقدر پرفروش هست که بخوان بیخیالش بشن و بهش استراحت بدن هر کدوم از نسخه های این سری تو این نسل اونقدری فروختن که الان داریم نسخه 8 رو با این کیفیت میبینم
تازه 5 6 سال زمان کمی نیست بین هر نسخه (استراحتیه برای خودش )
الان برنامه داره هر سال یک شماره بده

jarrodrandich

کاربر سایت
Oct 5, 2019
86
البته RE7 هم ترسناک نبود، بماند ترس خودش یه موضوع سابجکتیو هست و بستگی داره شخص چقدر با سبک Horror آشناست، در طول RE7 من چیز ترسناکی ندیدم، بیشتر برام پیش زمینه خانواده جذاب بود و صد البته Pacing بازی هم خیلی خوب بود، RE7 بیشتر منو یاد فیلم Cabin in the woods میندازه، RE Village هم همون بازی قبلی در تم دراکولا و کستلوانیا هست، درکل به این سری با دید "ادونچر" نگاه کنید نه چیز دیگه ای.

من یه انتقادی هم دارم نسبت به رزیدنت های جدید.
وقتی شما بازی ترسناک میسازی نباید کشته شدن یا قطع عضو بدن کرکتر اصلی رو " عادی سازی"ش کنی، برای مثال در همین RE7 یک بار دست ایتن کنده میشه که پیوند میزنن، بعد نیم ساعت پاش کنده میشه که با الکلی که "جک" میده پاش درست میشه، خب فردا این "بانوی با عظمت":D ایتن رو از وصل به دو نیم تقسیم کنه، گیمر میگه خب که چی حتما با الکل یا چیزی پیوند میخوره درست میشه، دشمن ها هم همینطور، پدر خانواده رو هم 4،5 بار کشتیم در طول بازی،چه خبره؟
اگه به Script بازی قبلی هم دقت کنین بازی کمی تم کمدی داره و داستانش مثل بازیهای سایلنت هیل، آوت لست یا دد اسپیس کاملا جدی نیست. خلاصه از بعد داستانی زیاد ایراد نگیرین.

farzad2236

کاربر سایت
Apr 24, 2016
89
پیشنهاد میکنم حتما RE7 رو بازی کنی خیلی جذاب تر از چیزیه که به نظر میرسه از اون دسته بازیهایی هست که سازنده ها برای کارشون ارزش قائل بودن و یه گیمر حتما باید تجربه اش کنه بر خلاف ریمیک های نسخه 2 و 3 که ارزش وقت گذاشتن هم ندارن نسخه 7 خیلی چیزها واسه ارائه داره

در مورد نسخه 8 از الان مشخصه نمیتونه موفقیت نسخه 7 رو تکرار کنه با سه تا شخصیت سسکی میخوان گیمرها رو بترسونن؟ من نه تنها نترسیدم بلکه یک دل نه صد دل عاشقشون شدم تو خود بازی هم وقتی این سه تا خانوم با شخصیت به کاراکتر بازی حمله میکنن کاراکتر هیچ عکس العملی نشون نمیده مشخصه کاراکتر بازی هم با من هم نظر بوده
الان ریمیک نسخه 2 مشکلش چی بوده به جز موارد معدود؟ بازی بسیار با کیفیت و خوبی بود
تنها مشکلش ناهماهنگی و تکراری بودن سناریو های a و b بود!
حالا ریمیک 3 که عین یه بچه ایه که 6 ماهه به دنیا اومده اونو قبول دارم ولی منی که بهترین بازیم شماره 2 اورجیناله به شخصه از ریمیک 2 بسیار لذت بردم

شماره 8 هم که تلفیقی از رزیدنت 7 و 4 شده .. امیدوارم یه سیستم آپگرید درست درمون مثل نسخه 4 بگذارن داخلش

farzad2236

کاربر سایت
Apr 24, 2016
89
البته RE7 هم ترسناک نبود، بماند ترس خودش یه موضوع سابجکتیو هست و بستگی داره شخص چقدر با سبک Horror آشناست، در طول RE7 من چیز ترسناکی ندیدم، بیشتر برام پیش زمینه خانواده جذاب بود و صد البته Pacing بازی هم خیلی خوب بود، RE7 بیشتر منو یاد فیلم Cabin in the woods میندازه، RE Village هم همون بازی قبلی در تم دراکولا و کستلوانیا هست، درکل به این سری با دید "ادونچر" نگاه کنید نه چیز دیگه ای.

من یه انتقادی هم دارم نسبت به رزیدنت های جدید.
وقتی شما بازی ترسناک میسازی نباید کشته شدن یا قطع عضو بدن کرکتر اصلی رو " عادی سازی"ش کنی، برای مثال در همین RE7 یک بار دست ایتن کنده میشه که پیوند میزنن، بعد نیم ساعت پاش کنده میشه که با الکلی که "جک" میده پاش درست میشه، خب فردا این "بانوی با عظمت":D ایتن رو از وصل به دو نیم تقسیم کنه، گیمر میگه خب که چی حتما با الکل یا چیزی پیوند میخوره درست میشه، دشمن ها هم همینطور، پدر خانواده رو هم 4،5 بار کشتیم در طول بازی،چه خبره؟
اگه به Script بازی قبلی هم دقت کنین بازی کمی تم کمدی داره و داستانش مثل بازیهای سایلنت هیل، آوت لست یا دد اسپیس کاملا جدی نیست. خلاصه از بعد داستانی زیاد ایراد نگیرین.
100 درصد موافقم
همون اول بازی به شکل مضحکانه ای خشونت بی جا داره و عادی سازی میکنه یکسری چیزارو!
کلا من از عنصر بی منطقی که هی بیوفته دنبالت و نمیره خوشم نمیاد :))))
بحث نمسیس و تایرنت البته جداس

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلامتی همه میلف بازا :D (خصوصا خودم ک پای ثابت این کتگوری هستم :D )

من خودم از کسایی بودم ک با نسخه ۷ حال کردم اما نه ب عنوان رزیدنت اویل و هنوزم معتقدم شماره ۷ هیچ ربطی ب اویل نداشت اصلا :D ولی دیگه بیخیال اسم رزیدنت اویل شدم و سعی میکنم از شماره ۸ ب عنوان ی بازی مستقل لذت ببرم چون واقعا حال کردم با نمایش بازی، اتمسفر و محیط ب شدت پشم ریزون هستش و از همین ۱۵ دقیقه گیم پلی استرس کمبود مهمات گرفتم و کلا با همچین جونورای خرکی ک تو بازی بودن حس کردم فقط آر پی جی و نارنجک بکار میاد :D فقط امیدوارم کپکام مهمات رو مثل شماره سوم ریمیک عین نقل و نبات نریزه توی بازی و همین استرس رو تا اخر بازی با ادم نگه داره.
در کل شاید این حرکت کپکام در راستای تغییر زاویه دوربین ب اول شخص برای ادامه سری واقعا واجب بود ، دقیقا مثل تغییری ک از نسخه ۳ ب نسخه ۴ بود و باعث پیشرفت سری شد، ولی حقیقتا هرچی فک میکنم داستان این دو نسخه اخر خیلی بی ربط هستش ب کل سری ک امیدوارم توی این نسخه بتونن بصورت منطقی داستان ۷ و ۸ رو ربط بدن ب خط اصلی مجموعه و صرفا جوری نباشه ک از کل داستان رزیدنت اویل شاهد حضور کریس باشیم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

ریمیک شماره دو و سه عالی بودند .

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
همین سه چهارصفحه اخیر همین تاپیک، کانسپت ریبوت کل مجموعه رو بهت میده :D به کپکام باید بگیم بیاد یه سر به فانتزی های بچه های بازیسنتر بزنه :))

......

من هم با این معارفه سعی کردم هایپ نشم. چیز جدید اگر باشه فقط در داستان داره رخ میده که هنوز چیزی مشخص نیس وگرنه گیم پلی همون هفته تو یک محیط جدید و البته جذاب تر

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر