سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
دمو دیدم . بازی می شه گفت تلفیقی از دراکولای برام استوکر و ون هلسینگ و ... هست .

خودمون گول نزنیم . سری رزیدنت از شماره 7 دیگه رزیدنت اوریجینال با داستان زامبی و ... نیست . حالا چون آرم آمبرلا و ... داخلش بزور به نوعی قرار دادند دلیل نمی شه رزیدنت باشه . دارند از نام تجاری رزیدنت سو استفاده می کنند .

کلا منظورم نیست که این بازی بده نه . خودم هفته اول اشتراکی تهیه می کنم اما یک رزیدنت نیست . به چشم یک بازی ون هلسینگی باید بهش نگاه کرد .
اتفاقا ماها عادت داریم یه سبک بازی هی تکرار بشه هی تکرار بشه
اتفاقا من از جهش سری ۷ خیلی خوشم اومد ترس توی اول شخص به گیمر بیشتر القا میشه دیگه سبک زامبی برام اونقدر جذابیت نداره و تو سبک زامبی بازیهای زیادی هستش نمومنش dying light بیچاره کپکام اومد دید طرفداراش میخان سری زامبی رو تکرار کنن رفت سراغ ریمیک بازیهای قدیمیش اتفاقا کار خوبیم کرد ولی انصافا سری ۷ خیلی باحال بود فقط دویدن ایتن تو بازی زیاد منو اذیت میکرد خیلی کند بود اما تو گیم پلی سری ۸ این کندی دویدنو مثل اینکه رفع کردن و بازی زیادی روونه
به هر حال به اسم رزیدنت اویل باید احترام گذاشت
اویل یک منو وارد دنیای بازیهای سه بعدی کرد

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
این Bolt Cutter ایتم خیلی جالبیه. کم کم داره تبدیل به یک ایکون توی سری میشه. الان با احتساب دموی RE8(که قطعا تو خود بازی اصلی هم هست) چهار تا بازی پشت سر هم ازش استفاده کردند. امیدوارم تو بازی های بعدی هم باشه. :D

این طرف فکر کنم همون مرد مرموزیه که توی تریلر ها هم بوده و کلاه و عینک مشکی داره... چون اونم توی تریلر همین سلاح دستش بود :D

اره به غیر از اسلحه لباسش هم یجورایی شبیه اون مرد مرموز هست. اگر خودش باشه جالبه، هر چند بعید میدونم و فکر کنم اون کاراکتر مثل بانو نقش خیلی مهمتری توی داستان داره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
آریا الکی میگن، RE7 انصافا ترسناک بود :D فقط یک سوم پایانیش یه مقدار اکشن شده بود. در واقع اگه اون تیکه های Mr. X رو در نظر نگیریم، به مراتب از RE2 ترسناک تر بود.
ولی کلا بازی خیلی خوب بود. من که کاملا راضی بودم ازش و ایراداتش جزئی بود.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این بازی ها ترسناک نیستن ترسناک و هیجانی و استرسی کسی میخواد فقط باید بره سمت dead by daylight یکی از کیلر هاشم پیوست کردم راحت بدون قهوه و چایی تا صبح بیدار باشید :))

Attachments

• IMG_20210123_002742_259.jpg
    IMG_20210123_002742_259.jpg
    810.2 KB · مشاهده: 115

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
RE خیلی وقته در مورد زامبی ها نیست 14 سال از انتشار RE4 میگذره خلاصه این سری خیلی تغییرات به خودش دیده و اتفاقا این قضیه نشون میده میخوان از تکرار مکررات جلو گیری کنن و ستینگ نو و جدید تحویل بدن .در مورد گرافیک فنی هم تا جایی که دیدیم گرافیک بازی همه جوره پیشرفته داشته بازی با RT رو کنسولای نسل 9 اجرا میشه RE3 ریمیک از نظر گرافیکی همه جور یـ عقب گرد بود نسبت به نسخه دوم حالا نمیدونم بر چه اساسی دارید میگید این نسخه از نظر فنی پسرفت داشته !!!
شماره پنج و شش که زامبی داشتند حالا لا به لا موجودات دیگه هم بود به کنار . حتی شماره چهار میانه رو تر بود . اینجا در شماره هشت خون آشام و گرگینه و موجودات شمشیر به دست داریم !!!! واضح است که کپکام دارد از نام رزیدنت سو استفاده می کند.

در مورد گرافیک فنی و کیفیت بافت ها و رنگ و لعاب رزیدنت سه ریمیک خیلی خفن هست . حتی بچه ها اینجا در قسمت نمره به عناوین کامپیوتر بهش اذعان کرده بودند . خیلی خوش ساخت هست . نمی گم گرافیک فنی رزیدنت ۸ پایینه اما انتظار بیشتری داشتم مخصوصا که در نسل ۹ قراره رلیز شود

• Smile
Reactions: IMANOKA

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,538
نام
Mehrdad
نیمه اول VII هم ترسناک بود هم به نظرم در مقایسه با قسمت پایانی بازی بسیار خوش ساخت تر هم بود.. با اینكه رو madhouse بازی همه جوره سخت تر میشد و استرس خیلی بیشتری میداد.. اما یادمه mansion و old house رو دیفیكالتی های پایین تر هم استرس زیادی میدادن.. من كه خیلی دوستش داشتم حتا گاهی به شدت حس re1 بهم میداد..
به نظرم village باز هم كیفیت بیشتری خواهد داشت.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
فکر میکنم از "الیزابت باتوری" برای داستان الهام گرفتن.
فرضیه ام هم بابت دمویی هست که در نقش خدمتکار خانم انجام میدید.
الیزابت باتوری هم یه قاتل سریالی بوده که فقط دخترها رو میکشته و با خون اون ها حمام میکرده چون فکر میکرده اینطوری همیشه جوان میمونه.
الیزابت باتوری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شماره پنج و شش که زامبی داشتند حالا لا به لا موجودات دیگه هم بود به کنار . حتی شماره چهار میانه رو تر بود . اینجا در شماره هشت خون آشام و گرگینه و موجودات شمشیر به دست داریم !!!! واضح است که کپکام دارد از نام رزیدنت سو استفاده می کند.

در مورد گرافیک فنی و کیفیت بافت ها و رنگ و لعاب رزیدنت سه ریمیک خیلی خفن هست . حتی بچه ها اینجا در قسمت نمره به عناوین کامپیوتر بهش اذعان کرده بودند . خیلی خوش ساخت هست . نمی گم گرافیک فنی رزیدنت ۸ پایینه اما انتظار بیشتری داشتم مخصوصا که در نسل ۹ قراره رلیز شود

علم پیشرفت کرده :D اینا هم مطمئنا جهش یافته هستن یعنی ومپایر نیستن. همون زامبی های ساده هم خون میخورن و دل و روده :-SS

• Sad
Reactions: kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
حالا بعد 8، قسمت 9 بیاد و سه گانه وینتر تمام بشه، بنظرتون سر شماره 10 باز هم سبک رو تغییر میدن؟ خیلی دوست دارم بازم این اتفاق رخ بده.

اینطور که معلومه RE9 یجورایی حسن ختام خط داستانی فعلی باشه و بعد از اون سری رو کلا ریبوت کنند( اسم رمز Apocalypse). اما تا ریلیز RE9 خیلی مونده و ممکنه بازی دچار تغییرات زیادی بشه و کلا تصمیمشون عوض بشه.
با این وجود اگر خواستند بعد از RE9 با خط داستانی فعلی یه زاویه دوربین جدید رو امتحان کنند فکر نکنم مثلا دوربین ایزومتریک یا ساید اسکرول و دوبعدی برای سری خیلی مناسب باشه :D ( چون شخصا بنظرم RE7 سبک جدیدی برای سری نبود و هسته اصلی باز مثل سری کلاسیک فقط زوایه دوربین تغییر کرده بود.) اما اگر خواستند سری رو به یه سمت و سوی جدیدی ببرند، بنظرم یه باز اوپن وورد یا نیمه اوپن وورد با المان های RPG اگر درست اجرا بشه میتونه ایده خوبی باشه و من شدیدا استقبال میکنم :D.

RE همیشه از این چیزهای عجیب و غریب و تا حدودی غیر منطقی داشته. از زمان کدورونیکا که وسکر تبدیل به ماتریکس شد تا RE6 که با یه تی رکس طرف بودیم. مهم اینه که همیشه همه اینها بوسیله ویروس ها و سلاح های بیولوژیکی توضیح داده میشه و هیچ نوع نیروی ماورایی و سوپر نچرالی پشتش نیست. در مورد RE8 هم مطمئنا همین قضیه صدق میکنه و نیازی به نگرانی نیست. تا ابد که نمیتونند از یه تم تکراری مثل زامبی ها استفاده کنند. همونطور که با RE4 شاهد دشمن های پیشرفته تر و باهوش تر مثل گانادوها بجای زامبی ها بودیم.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
اما اگر خواستند سری رو به یه سمت و سوی جدیدی ببرند، بنظرم یه باز اوپن وورد یا نیمه اوپن وورد با المان های RPG اگر درست اجرا بشه میتونه ایده خوبی باشه و من شدیدا استقبال میکنم :D.

Open World یا Semi-OW رو موافقم کاملا..
بخصوص که بیشترین جهش رو سخت افزار نسل9 برای چنین عناوینی فراهم خواهد کرد.
کی میدونه.. شاید محیطهای نسبتا باز RE8 هم زمینه سازی و امکان سنجی برای همین موضوع باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر