سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این طرف فکر کنم همون مرد مرموزیه که توی تریلر ها هم بوده و کلاه و عینک مشکی داره... چون اونم توی تریلر همین سلاح دستش بود :D
اون مرد مرموز هم احتمالا داداش بانو است :D

من دوست دارم برم با این بانوان تو بازی مذاکره کنم ببینم مشکلشون چیه نه فرار کنم ???

منم خیلی چیزا دوست دارم :-" ولی این بانوان محترم دوست ندارن :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
به جان خودم این بانو با این قد و عظمت به عنوان غول مرحله آخر بیاد جلوتون پشمی براتون نمیذاره! گول نگاه دلبرانه ش رو نخورید!:D
غول مرحله اخر مادرشونه??

که میگه مادر رو ببین دختر رو بگیر?

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
این گیر کپکام رو عرضه مولتی های درب و داغون نمیفهمم واقعا ، آقا شما همون Mercenaries حالا با یه سری تغییر و ایده جدید بذار کنار بازی اصلیت والا ملت راضی ترن:|

• Like
Reactions: kamyy

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به جان خودم این بانو با این قد و عظمت به عنوان غول مرحله آخر بیاد جلوتون پشمی براتون نمیذاره! گول نگاه دلبرانه ش رو نخورید!:D
همین الان هم نذاشته :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
آقا من RE7 رو بازی نکردم (کلاً بازی ترسناک بهم نمی‌سازه، دیگه اول شخص که هیچی! :|)، ولی این بحث بانوی عظیم‌الجثه باعث شده هوس کنم RE8 یا Village رو زمان انتشار یوتیوب‌خور کنم! :D این یارو ایتن شخصیت اصلی RE7 بوده؟ کلاً شخصیت‌پردازی درست حسابی در حد کاراکترهای معروف این سری داره یا بیشتر شبیه این حالت‌هایی هست که می‌خوان گیمر رو بذارن جای طرف؟ :D
بعد یه سوالی هم در مورد RE7 داشتم:
اگه درست یادم باشه (شاید هم توهم زدم!)، توی یکی از تریلرها یه بنده خدایی می‌اومد دست طرف رو قطع می‌کرد و بعدش طرف دستش رو برمی‌داشت می‌چسبوند سر جاش! :D جریان اون چی بود؟!

• Wow
Reactions: kamyy

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آقا من RE7 رو بازی نکردم (کلاً بازی ترسناک بهم نمی‌سازه، دیگه اول شخص که هیچی! :|)، ولی این بحث بانوی عظیم‌الجثه باعث شده هوس کنم RE8 یا Village رو زمان انتشار یوتیوب‌خور کنم! :D این یارو ایتن شخصیت اصلی RE7 بوده؟ کلاً شخصیت‌پردازی درست حسابی در حد کاراکترهای معروف این سری داره یا بیشتر شبیه این حالت‌هایی هست که می‌خوان گیمر رو بذارن جای طرف؟ :D
اگه درست یادم باشه (شاید هم توهم زدم!)، توی یکی از تریلرها یه بنده خدایی می‌اومد دست طرف رو قطع می‌کرد و بعدش طرف دستش رو برمی‌داشت می‌چسبوند سر جاش! :D جریان اون چی بود؟!

بله ایتن شخصیت اصلی است. خودش و خانومش :D شخصیت پردازی بسیار خوبی دارن حالا در حد لیان و کریس نیست ولی در کل گیمر رو درگیر میکنه.

اگه درست بگم عضوی که قطع بشه رو تا یه زمان محدود میشه پیوند زد. حالا تو دنیای رزیدنت اویل با اون همه پیشرفت و جهش علمی دیگه هیچ ناممکنی باقی نمیمونه :D

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,627
مقدمه‌ی RE7 بی نظیر بود. حتی اگه ترسناک دوست نداری مقدمشو بازی کن نذار واست لو بره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
افسوس، ایده ال های ملت از بازی ترسناک به چی تبدیل‌ شده!:D:|
اره...توی 7 مورد دوم بود...ولی اینجا مثل ایزاک از Dead Space 2 میخوان شخصیت پردازی درست و حسابی در حد کرکتر های سری براش بزارن.

توی 7 توضیح داده نشد ولی احتمالا ایتن یا قبلا یا در اول RE7 ویروس توی بدنش داره.
دقیقا یادم نمیاد ولی فک کنم یک ارتباطی در گذشته اش با امبرلا و دوستان داره، همینطوری کلا آدم معمولی نیست، حالا توی 8 معلوم میشه چی به چیه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

به نظرم به جای اینکه دنبال جواب این سوال ها اینجا باشی حتما و حتما RE7 را بازی کن . به عنوان شخصی که 20 و خورده ای ساله RE بازی میکنم برام یکی از بهترین نسخه ها بود. چهار بارم تمومش کردم. اونقدرهام ترسناک نیست به خصوص نیمه دوم بازی. (از سنت خجالت بکش :D)

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
اویل ۷رو حتما بازی کن،بینظیره
اگر تونستی نسخه gold edition بازیو تهیه کن

• Like
Reactions: kamyy and Dinosaur

Ruvik Victoriano

کاربر سایت
Jan 17, 2021
65
اصلا وقتت رو روی اویل7نذار که اصلا اویل نیست

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
این ایتانه هم فقط کتک میخوره خدا رو شکر کریس ردفیلد احتمال خیلی زیاد قابل بازی باشه و یه همچین سکانسهایی رو شاهد باشیم.\m/

ویرایش : راستی اینم از برای اونایی که عاشق این زنه لنگ دراز شدنه شرمنده منشوریه نمی شد اینجا بزارمش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر