سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دمو دیدم . بازی می شه گفت تلفیقی از دراکولای برام استوکر و ون هلسینگ و ... هست .

خودمون گول نزنیم . سری رزیدنت از شماره 7 دیگه رزیدنت اوریجینال با داستان زامبی و ... نیست . حالا چون آرم آمبرلا و ... داخلش بزور به نوعی قرار دادند دلیل نمی شه رزیدنت باشه . دارند از نام تجاری رزیدنت سو استفاده می کنند .

کلا منظورم نیست که این بازی بده نه . خودم هفته اول اشتراکی تهیه می کنم اما یک رزیدنت نیست . به چشم یک بازی ون هلسینگی باید بهش نگاه کرد .

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دمو دیدم . بازی می شه گفت تلفیقی از دراکولای برام استوکر و ون هلسینگ و ... هست .
خودمون گول نزنیم . سری رزیدنت از شماره 7 دیگه رزیدنت اوریجینال با داستان زامبی و ... نیست . حالا چون آرم آمبرلا و ... داخلش بزور به نوعی قرار دادند دلیل نمی شه رزیدنت باشه . دارند از نام تجاری رزیدنت سو استفاده می کنند .

کلا منظورم نیست که این بازی بده نه . خودم هفته اول اشتراکی تهیه می کنم اما یک رزیدنت نیست . به چشم یک بازی ون هلسینگی باید بهش نگاه کرد .

رزیدنت 8 گرافیک هنری خیلی خوبی داره . عالیه اما گرافیک فنی و بافت ها چنگی به دل نمی زنه . رزیدنت 3 ریمیک خیلی گرافیک خفن تری داشت . امیدوارم توی 104 روز باقی مانده هم بازی تاخیر نخوره هم بهینه سازی خوبی داشته باشه هم چند لول گرافیک بهتر کنند .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی واقعا همون چیزی بود که انتظارش رو داشتم با توجه به میان نسلی بودن گرافیک و جزئیاتش هم عالی بود
یجواریی از رزیدنت اویل 4 و سایلنت هیل هم الهام برداری کردن که این عالیه
فقط کاش شاهد زامبی های کلاسیک 3 گانه اول هم بودیم
کاش (نکته اصلی همین کاش هست)

• Like
Reactions: joey tribbiani

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
بازگشت مرچنت که خیلی ظاهر و شخصیت باحالی هم داره + اینونتوری که شبیه RE4 شده بهترین اتفاقاتی بود که برای این نسخه افتاد. اتمسفر بازی هم خیلی خوب و جذاب بود و میشه گفت مهمترین بخش قضیه رو به خوبی از پسش بر اومدن. بانو و دخترای همراهش هم که قطعا میرن واسه موندگار شدن تو تاریخ RE :D خیلی سخته ازین خانومای متشخص فرار کنی. اصن چرا باید فرار کرد، میشینیم و مذاکره میکنیم :D نسخه ۷ بازی به شدت خوب و خوش ساختی بود به نظرم و تنها مشکلی که داشتم تنوع خیلی خیلی کم انمی‌ها بود که اینم تو این نسخه رفع شده. چقدر فضای دهکده و داخل قلعه رو عالی دراوردن. همه چیز خیلی یاد آورد نسخه ۴ هست و به شدت خوبه این اتفاق. میمونه شخصیت ایتن که احتمالا همچنان گلابی طور باشه ولی خب اینم یه جور شخصیت پردازیه دیگه :D در مورد گرافیک هم چیز خاص و wow نداشت اما اینقدر طراحی هنری خوب بود که میشد ندید گرفتش! ولی حیفه امیدوارم نسخه نهایی چیز بهتری ببینیم
اون سرطانی هم که نشون دادن به نام RE:VERSE سعی میکنیم فراموش کنیم و انگار نه انگار همچین چیزی معرفی شده!

موفق باشیم

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
بازگشت مرچنت که خیلی ظاهر و شخصیت باحالی هم داره + اینونتوری که شبیه RE4 شده بهترین اتفاقاتی بود که برای این نسخه افتاد. اتمسفر بازی هم خیلی خوب و جذاب بود و میشه گفت مهمترین بخش قضیه رو به خوبی از پسش بر اومدن. بانو و دخترای همراهش هم که قطعا میرن واسه موندگار شدن تو تاریخ RE :D خیلی سخته ازین خانومای متشخص فرار کنی. اصن چرا باید فرار کرد، میشینیم و مذاکره میکنیم :D نسخه ۷ بازی به شدت خوب و خوش ساختی بود به نظرم و تنها مشکلی که داشتم تنوع خیلی خیلی کم انمی‌ها بود که اینم تو این نسخه رفع شده. چقدر فضای دهکده و داخل قلعه رو عالی دراوردن. همه چیز خیلی یاد آورد نسخه ۴ هست و به شدت خوبه این اتفاق. میمونه شخصیت ایتن که احتمالا همچنان گلابی طور باشه ولی خب اینم یه جور شخصیت پردازیه دیگه :D در مورد گرافیک هم چیز خاص و wow نداشت اما اینقدر طراحی هنری خوب بود که میشد ندید گرفتش! ولی حیفه امیدوارم نسخه نهایی چیز بهتری ببینیم
اون سرطانی هم که نشون دادن به نام RE:VERSE سعی میکنیم فراموش کنیم و انگار نه انگار همچین چیزی معرفی شده!

موفق باشیم
اتفاقا RE:VERSE هم خوب بود اگه موفق بشه چه بهتر کیه که بازیش نکنه اما اگه موفق هم نشد کپکام بلاخره بیخیال بخش انلاین میشه

• Smile
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

رزیدنت 8 گرافیک هنری خیلی خوبی داره . عالیه اما گرافیک فنی و بافت ها چنگی به دل نمی زنه . رزیدنت 3 ریمیک خیلی گرافیک خفن تری داشت . امیدوارم توی 104 روز باقی مانده هم بازی تاخیر نخوره هم بهینه سازی خوبی داشته باشه هم چند لول گرافیک بهتر کنند .
RE خیلی وقته در مورد زامبی ها نیست 14 سال از انتشار RE4 میگذره خلاصه این سری خیلی تغییرات به خودش دیده و اتفاقا این قضیه نشون میده میخوان از تکرار مکررات جلو گیری کنن و ستینگ نو و جدید تحویل بدن .در مورد گرافیک فنی هم تا جایی که دیدیم گرافیک بازی همه جوره پیشرفته داشته بازی با RT رو کنسولای نسل 9 اجرا میشه RE3 ریمیک از نظر گرافیکی همه جور یـ عقب گرد بود نسبت به نسخه دوم حالا نمیدونم بر چه اساسی دارید میگید این نسخه از نظر فنی پسرفت داشته !!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا RE:VERSE هم خوب بود اگه موفق بشه چه بهتر کیه که بازیش نکنه اما اگه موفق هم نشد کپکام بلاخره بیخیال بخش انلاین میشه

به نظرم بهتر بود بعد تجربه‌ی RE Resistance ببخیال میشدن ولی خب نمیدونم چرا با Verse برگشتن
حالا واسه قضاوت زوده. صبر میکنیم ببینیم چی از آب درمیاد

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
داشتم دموی نسخه ps5 رو تماشا می کردم گرافیک هنری بازی که واقعا عالی بود حتی عالی تر از عالی گرافیک فنی هم خیلی خوب بود ولی میتونست بهتر باشه اما بخاطر 4k و 60 فریم بدون بازی اونم عالیه
فقط جای کار داره هنوز تو چند جا مشکلاتی بود مثلا وقتی از پله ها میومد پایین و وارد حال میشد بازی شروع میکرد به افت فریم یا موقعی که اون خانوم محترم حمله می کرد افت فریم شدید تر میشد یا جایی که بین در بود و وقتی در بسته شد لباسش از در رد شد و به عنوان بازی نسل نهمی قابل قبول نبود
امیدوارم 30 فریمش کنن اما گرافیک فنی رو ببرن بالا

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد از جوکر، بانو تنها شروری هستند که من برای دیدنش لحظه شماری میکنم :D

کلا همه ایشون رو فراموش کردید؟ :-"

View attachment 192082

این طرف فکر کنم همون مرد مرموزیه که توی تریلر ها هم بوده و کلاه و عینک مشکی داره... چون اونم توی تریلر همین سلاح دستش بود :D

• Love
  • Like
Reactions: kamyy and Democracy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر