سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ماشالله کپکام هنوز از ایده های RE4 استفاده میکنه:D
قسمت بعدی چیه؟ رزیدنت ایول عشایری؟:D یا رزیدنت ایول جزیره؟:D
این IP طوری نبود که شخصیتای اصلی توش بمیرن حالا امیدواریم آسیبی به خانواده ردفیلد نرسه:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
به نظرم خوب کاری کردن طراحی کریس رو دوباره عوض کردن واقعا تو RE7 افتضاح بود و هنوزم باورم نمیشه اون کریس بود !
هر چند شخصا دوربین سوم شخص رو ترجیح میدم ولی نمایشش نشون داد بازی ایده های خیلی خوبی داره و تنوع خیلی بیشتری هم نسبت به RE7 داره , به نظرم یکی از ایرادهای RE7 تنوع خیلی پایین دشمن ها بود که یکم تکراری و یکنواخت میشد . اینکه Inventory هم شبیه RE4 کردن خیلی خبر خوبیه برام و به ریمیک 4 هم امیدوارتر میشم
در کل نمایش عالی بود غیر از بخش گرافیکی که به نظرم خیلی نسل بعدی نبود , در واقع با گرافیک های خفن REهای اخیر از این انجین انتظار بهتر از این ها رو دارم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با این روند عجیبی که کپکام برای نامگذاری/شماره گذاری نسخه های جدید RE در پیش گرفته ، اوضاع برای رونمایی از شماره بعدی یه کم دراماتیک به نظر میاد :D

مثل اون بازی که توسط kz2 حذف شد تعدد خاله ها هم زیاده :))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ماشالله کپکام هنوز از ایده های RE4 استفاده میکنه:D
قسمت بعدی چیه؟ رزیدنت ایول عشایری؟:D یا رزیدنت ایول جزیره؟:D
این IP طوری نبود که شخصیتای اصلی توش بمیرن حالا امیدواریم آسیبی به خانواده ردفیلد نرسه:D
رزیدنت ایول زابل :))

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
تنها نکته منفی تریلر بنظرم نبود یه اهنگ یا تم خوب مثل Go tell Aunt Rhody بود.
برای RE7 توی تریلر معرفی خیلی خوب کار شده بود و کلا به یکی از مشخصه های بازی تبدیل شد. اما اینجا احتمالا گفتند اون تاثیر RE7 رو نداره و می خواستند از تکرار جلوگیری کنند.

با این روند عجیبی که کپکام برای نامگذاری/شماره گذاری نسخه های جدید RE در پیش گرفته ، اوضاع برای رونمایی از شماره بعدی یه کم دراماتیک به نظر میاد :D

نمیدونم چرا ناخوداگاه یاد این ویدئو یا فایل صوتی قدیمی با محتوای طنز افتادم :D البته اگر میخواید گوش کنید توصیه میکنم با هدفون باشه، مخصوصا اگر اطرافتون شلوغ هست :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
تنها نکته منفی تریلر بنظرم نبود یه اهنگ یا تم خوب مثل Go tell Aunt Rhody بود.
برای RE7 توی تریلر معرفی خیلی خوب کار شده بود و کلا به یکی از مشخصه های بازی تبدیل شد. اما اینجا احتمالا گفتند اون تاثیر RE7 رو نداره و می خواستند از تکرار جلوگیری کنند.

نمیدونم چرا ناخوداگاه یاد این ویدئو یا فایل صوتی قدیمی با محتوای طنز افتادم :D البته اگر میخواید گوش کنید توصیه میکنم با هدفون باشه، مخصوصا اگر اطرافتون شلوغ هست :D
والا من هر دفعه که تریلر رو میبینم بیشتر عاشقش میشم خیلی خوبه لعنتی. موزیک هم عالیه مخصوصا اونجایی که داره witch ها رو نشون میده ادم موهاش سیخ میشه. اونجایی هم که اسم بازی
نشون داده میشه موزیکش حس RE Remake داره.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,831
نام
نریمان
دلم نیومد اینو اینجا نزارم. :D

rwlx_img_20200612_205740.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بعد از اینکه تریلر رو یه ۲۰ باری دیدم، :D از تغییرات اعمال شده بر روی بازی (به عنوان نسخه اصلی)، استقبال می کنم.:D

فضای بازی تا الان که دیدم اینطوری بوده:

به شدت مریض، سنگین، مرموز و خفن بوده؛ از اون ویچ ها خوشم اومد! :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بریم یه بررسی تریلرو بکنیم:D

ایشون چه بانوی میلف اسبی هستن:)):D مشخصه که بازیکن داره از پشت پنجره دید میزنتش:D
photo_2020-06-12_23-07-02.jpg

اره انگشتامو بخور:|:D
photo_2020-06-12_23-07-33.jpg

اینم که همون اسلحه فروشه تو re4 هست قطعا:D شایدم یکی مثل لوییس تو re4
چیزی میخوای غریبه؟:D انگار با face app دندوناشو ادیت کردن:D
photo_2020-06-12_23-08-30.jpg

اول تریلر هم که اول بازی هست دقیقا مثل re7 از تو جنگل میره و میره میرسه به یه کلبه:D

کریس هم طبق معمول خوراک میم هست.اخر تریلر یه فرمت جدید میم تعریف کرد:D:|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
بازی مشخصه هنوز تو مراحل اولیه ساخته. تو تریلر خیلی افت فریم بود اول فکر کردم مشکل از استریم هست ولی تریلر اصلی هم همین مشکل رو داره.تو سایت بازی هم زده تاریخ ریلیز احتمال تغیریش هست
زیاد رو 2021 حساب باز نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر