سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
صدا گذار کریس صدا گذار کارلوس RE3 ـه یسسسسسسسسسسسسسسسسسس ....

:D:D

هولی شت! چند وقت پیش صدا پیشه کلیر توی ریمیک RE2، توی پادکست RoE که با حضور صدا پیشه های RE2 و RE3 بود، گفت که تو یه پروژه که هنوز منتشر نشده با یکی از صدا پیشه های RE3 کار کرده. این یعنی اینکه ممکنه اون پروژه RE8 و کلیر واقعا توی بازی باشه :D یه نشونه برای اون لیک :D

اما شخصا ترجیح می دادم حالا که چهره کریس رو درست کردند، راجر اسمیث رو هم میاوردند تا ترکیب کامل بشه.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
بازی بر اساس واحد پول یا currency که توی گیم پلی دیدیم احتمالا توی رومانی باشه.

این هم برای کسایی که رزیستنس و رولیشنز دو رو بازی کردند.

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۰۵۴۰۰۱.jpg

دنیل فابرون همون مرد عینکی توی تریلر که همکار مرحوم الکس وسکر بوده:

Danielfabron_35.png

ظاهرا بازی از نظر lore و درون مایه داستانی خیلی جالبه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
این ویدیو ببینید چند ثانیه گیم پلی جدید داره که تو همون عمارت هست. RE 8 واسه من شده مورد انتظار ترین بازی نسل بعدی. خیلی خوبه لعنتی

با تشکر از لیکر گرامی اون علامته میدونیم چیه:))

• Smile
Reactions: Kurt117

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
پشمام....عجب پوستری!!!
فک کنم شهادت کلر خیلی باید براش سخت باشه.
میا هم که اول بازی زدن کشتن:|

حداقل 9 هم اول شخصه دیگه از ده دوباره یک سبک جدید میشه‌.

الان چی شد ؟‌ :| من چرا خاطرم نیست مرگش رو ؟ کی مرد ؟

• Like
Reactions: Holy Diver

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
551
نام
کامران
بازی حس هوای رزیدنت ایول 4 رو داشت جوری که فکر کردم ریمیک 4 رو نمایش دادن واقعا زیبا و وحشتناک و فوق العاده بود
خودم تمام بازی رزیدنت ایول رو بازی نکردم و واقعا برای این بازی هایپ هستم :-bd
قیافه کریس رو دیدم دلم به حالش سوخت بیچاره دیگه از بین رفته=((

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بازی گرافیک نسل بعدی نداره واقعا، هر چند که کپکام در این مورد عالی عمل کرده ولی انتظار آپدیت انجین رو داشتم مثل ریمیک و 7، حالا جزییات دهکده و وسعتش رو ندیدم ولی این چیزی که نمایش دادن چیز عجیبی نبود که کنسول فعلی از عهدش بر نیاد، قسمت حشرات خفن بود، ولی از بعد فنی جهش نداشت.

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
من تریلر رو چند باری نگاه کردم. گرافیک هنری و ارت دایرکشن بازی انصافا عالیه مخصوصا طراحی لوکیشن ها و دشمن ها، از این جهت بنظرم کلا یه سر و‌ گردن از RE7 بالاتره و اگر کل بازی همینطور باشه میتونه به goat سری یعنی ریمیک نسخه اول نزدیک یا حتی از اون هم فراتر بره :D

بازی گرافیک نسل بعدی نداره واقعا، هر چند که کپکام در این مورد عالی عمل کرده ولی انتظار آپدیت انجین رو داشتم مثل ریمیک و 7، حالا جزییات دهکده و وسعتش رو ندیدم ولی این چیزی که نمایش دادن چیز عجیبی نبود که کنسول فعلی از عهدش بر نیاد، قسمت حشرات خفن بود، ولی از بعد فنی جهش نداشت.

طبق چیزی که داسک گفته بود بازی زمانی که REV3 بوده قرار بوده همین امسال و برای همین نسل منتشر بشه. اما با تبدیل شدن به RE8 تصمیم گرفتن بازی کلا برای نسل بعد باشه. بخاطر همین بازی احتمالا بر پایه این نسل ساخته شده و اون جهش لازم رو نداره.

ضمن اینکه ممکنه این تریلر از یه بیلد قدیمی بوده، چون توی خود تریلر هم مدل کرکترها یکسان نیست و ظاهرا برای دو تا بیلد مختلف هست.

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۵۰۷۳۸.jpg

احتمال زیاد تا موقع عرضه گرافیک کلی بهتر از این بشه.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
چند تا نکته از تریلر که بنظرم جالب اومد.

یکی اینکه یکی از دشمن های قدیمی سری برگشته و از نظر ظاهری خیلی شبیه اون جلاد RE5 هست. تقریبا از RE4 به بعد این موضوع یعنی حضور یه دشمن اره، تبر، ساطور و... به دست تبدیل به یه سنت برای سری شده و این رو توی بیشتر نسخه های اصلی و فرعی دیدیم.

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۵۵۶۵۸.jpg

این زن جوان هم که چندین بار توی تریلر نشون داده میشه بنظر نقش مهمی توی داستان داشته باشه. احتمالا یکی از کرکترهای قابل بازی باشه که داسک در موردش حرف میزد.

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۶۵۷۰۴.jpg

این خانم به ظاهر محترم که بنظر میرسه یه سایکوپث واقعی و سر دسته اون ویچ ها یا ومپایرها باشه جالبه و احتمالا یکی از نقش های کلیدی داستان باشه.

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۶۵۷۳۵.jpg Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۵۵۸۳۰.jpg Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۵۵۷۵۳.jpg

به فرد هم خاصی هم شباهت داره که توی اسپویلر میگم :D

با توجه به اینکه داسک گفت الکس وسکر توی داستان نقش داره و با توجه به لیک، شاید این زن همون ناتالیا یا ناتالکس باشه که اگر اینطور باشه هولی شت :D اما امیدوارم بقیه قضایا حقیقت نداشت باشه.

این هم در نوع خودش جالبه :D

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۲_۱۶۵۸۲۶.jpg

یعنی به معنای واقعی کلمه طراحی دشمن های بازی کلا تو یه سطح دیگه و متفاوت با بازی های قبلی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر