سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بلاخره پلات شد . باید قفلی بزنی روش تا تموم شه
دور سختی Village of Shadows خیلی سخته.
البته یه بدی داره تو ng plus میتونین از مهمات نامحدود در درجه سختی Village of Shadows استفاده کنین که پیشنهاد نمیشه .
سخترین تروفیشم Legendary Cowboy
البته مهمات نامحدود واسه دوستان speed run عالیه‌
تروفی های مرسناریش چجورین؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم ۲ ۳ساعتی بازی کردم حدودا. این ایتن مادر مُرده چه دهنی ازش سرویس میشه. یعنی از یه جایی به بعد کمدی میشه این حجم از زجر و بدبختی :D گیم‌پلی و شوتینگ بازی که همون نسخه ۷ هستش که دوسش داشتم. فضای دهکده خیلی خوب و مرموزه. لایکن‌ها طراحی خوبی دارن و خیلی هم وحشی و اگرسیو هستن و البته سگ جون! لیدی و دختراشو ملاقات کردیم. قبلش هم که برادرش و مادر میراندا. شخصیتای منفیش خوبن بر عکس شخصیتای مثبتی(!) که سر راهمون دیدیم. جناب دوک خیلی باحاله :D شروع بازی شدیدا wtf بود و طوفانی بود. قشنگ هنگ بودم و میگفتم چرا واقعا. داستان تا اینجا خوب بوده به لطف شخصیتای منفی خوبش تا ببینیم در ادامه چی میشه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من که حس خاصی پیدا نکردم . حرکت موس تمیز و نرم بود . FOV دقیقا کارش چیه ؟

مخفف field of view هست یا همون میدان دید
هر چقدر عددش رو بالاتر ببرید از نقطه نظر کرکتر یا دوربین داخل بازی فضای بیشتری از اطراف داخل مانیتور جا می گیره
ی جورایی انگار از لنز واید تو عکاسی استفاده کنید در این حالت لنز هر چی واید تر باشه میتونه حجم بیشتری از محیط رو تو عکس جا بده .

به هر حال این دومین بار بود که این اتفاق می افته و به این شدت
یادمه چند سال قبل هم همینطوری شدم اون بازی هم شوتر نبود اما اول شخص بود درست مثل همین اسمش یادم نیست .

الان دیگه هر بازی ای ی گزینه fov داره !

• Like
Reactions: -Poormaz- and kamyy

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
پنج شش ساعتی بازی کردم و تا به اینجا واقعا بازی خوبه. یه سوال در رابطه با رزیدنت ٧ دارم و تا حدودی شاید از رزیدنت ٨ که میذارم تو اسپویلر
ایتن تو نسخه قبلی تحت تاثیر چیزی قرار میگیره که مثلا قابلیت فراانسانی بهش بده؟
یه نکته دیگه اینکه چک پوینت داره بازی یا فقط سیوهایی ذخیره میشه که با ماشین تایپ انجام میدیم؟
یه مورد مسخره هم بازی داره که اجازه نمیده دکمه ها رو کاستومایز کنیم مثلا من نشستن رو نمیخواستم با r3 باشه و میخواستم بیارمش روی یه دکمه دیگه که نمیشه!

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
برای باز کردن قفل حالت Mercenaries اول باید داستان را تموم کنین. بعدش به فروشگاه محتوای اضافی دسترسی پیدا می کنید (منوی اصلی> پاداش ها> فروشگاه محتوای اضافی). در آنجا میتونید قفل Mercenaries را باز کنید. بعد از باز شدن قفل ، حالت Mercenaries Mode را با رفتن به Main Menu> Bonuses> The Mercenaries شروع می کنی
?

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
549
نام
Ahmadreza
خب تموم شد.
جو بازی به نظرم خیلی جالبه و اگر نسخه 4 رو بازی کرده باشید جذبش میشید. اتمسفری که توی محیط ها حاکمه خیلی گیراست و داستان خیلی جذاب و نفس گیری هم داره. گان پلی بازی هم در نوع خودش بد نیست و هر اسلحه ویژگی ها و سختی های خودشو توی بازی داره.

پ.ن:

براستی تایرنت ها از دست های ایتن چه می خواهند :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
خب باس فایت دوم بازی رو هم تموم کردم. فقط میشه گفت هولی فاک!!! بنظرم این قسمت با اختلاف زیاد ترسناک ترین دشمن رو توی کل سری داره. طوریکه من از شدت ترس و هیجان نزدیک بود کنترلر از دستم بیوفته :D. همونطور که انتظار داشتم اتمسفر بازی توی این قسمت عالیه. پازل ها هم واقعا خوب و متفاوت بودند. فقط نکته ناامید کننده ای که بود دوباره در مورد انتاگونیست اصلی که در جریان بازی خوب بهش بها داده نمیشه و بیشتر توی فایل ها در مورد بک استوری توضیح داده میشه.
گشتن توی دهکده و باز کردن لوکیشن هایی که قبلا بهش دسترسی نداشتی و پیدا کردن ایتم ها و جواهرات مخفی خیلی جذابه. برای این بازی واقعا باید وقت گذاشت و بنظرم اگر بخوای عجله کنی خیلی چیزها رو از دست میدی.

پنج شش ساعتی بازی کردم و تا به اینجا واقعا بازی خوبه. یه سوال در رابطه با رزیدنت ٧ دارم و تا حدودی شاید از رزیدنت ٨ که میذارم تو اسپویلر
یه نکته دیگه اینکه چک پوینت داره بازی یا فقط سیوهایی ذخیره میشه که با ماشین تایپ انجام میدیم؟
یه مورد مسخره هم بازی داره که اجازه نمیده دکمه ها رو کاستومایز کنیم مثلا من نشستن رو نمیخواستم با r3 باشه و میخواستم بیارمش روی یه دکمه دیگه که نمیشه!
جواب این سوال یه مقدار پیچیده و سخت هست. بستگی به این داره RE7 رو بازی کرده باشید یا نه و همینطور چقدر داستانش رو درک کرده باشید. چون RE8 داستانش ارتباط مستقیمی با RE7 داره و یجورایی تکمیل کننده و منشاء اون هست. اما اگر بخوام زیاد چیزی نگنم اره ایتن توی نسخه هفتم به ویروس مولد الوده شد و بر خلاف همسرش میا واکسینه و درمان نشد. این قابلیت هاش در رابطه با همین موضوع هست. حالا توی RE8 بیشتر درباره این موضوع توضیح داده میشه و میفهمیم قضیه از چه قراره.

بله بازی به غیر از سیو دستی چک پوینت هم داره.

بازی کلا چهار نوع کنترل داره که ترکیب دکمه توی چهار تا کمی متفاوته. اما اینکه بشه ترکیب دکمه ها بصورت تک تک تغییر بدی من کمتر بازی دیدم این امکان باشه، حداقل توی نسخه کنسولی نسخه پی سی رو اطلاعی ندارم.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
دوستان تو بازى camera wobble رو اف كنم يا ان باشه بهتره بنظرتون؟
و اينكه پيشنهاد روى ميديوم هست يا هارد ؟ ميگن اسونتر از ٧ ؟

آخرین ویرایش:

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
منم تا باس اول بازی رفتم و به شدت از بازی راضیم و فعلا از ۷ بیشتر دوسش داشتم نکاتی که خیلی به نظرم خوب بودن کارگردانی ست پیسای بازی-صداگذاری بازی و اتمسفر لوکیشن های مختلف بازیه بریم ببینیم در ادامه چی میشه...=P~:D
Resident Evil Village - PS4 & PS5 Games | PlayStation
یه نکته هم اینکه میتونید از این لینک اقدام کنید و با جواب دادن به یه سوال و دیدن ۳۰ ثانیه ای دو تا تریلر سه عدد آواتار و یه تم رایگان از بازی رو دریافت کنید.

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
لایت سیبر رو چطور میده؟! با اختلاف بهترین اسلحه بازیه!:D

یک بار بازی رو تموم کن. حالت Mercenaries را از فروشگاه محتوای اضافی باز کن. در تمام مراحل حالت Mercenaries رتبه SS را بدست بیار. LZ Answerrer را از فروشگاه محتوای اضافی بخر. و اسلحه رو از Duke با 200 لي خریداری کن .?

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
من که حس خاصی پیدا نکردم . حرکت موس تمیز و نرم بود . FOV دقیقا کارش چیه ؟
اگه مشکلی نداری پی داستان نگیر ، بعدها شاید بگی کاش نمیدونستم و لعنت به اونیکه بهم گفت این چیه تا اینکه با خیال راحت بازیهام میکردم.

• Like
Reactions: kamyy

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
336
پیگیر این سوال نباش
اواخر بازی متوجه میشی قضیه چیه.

• Like
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر