سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
مثل اینکه بازی ارزش تکرار خیلی بالایی داره. یکی از افرادی که بازی رو تموم کرده گفته برای بار ششم داره بازی میکنه و اصلا نمیتونه از بازی کردن دست بکشه :D.

بیصبرانه منتظرم شخصا بازی رو تجربه کنم. بازی پریلود شده و اماده هست. فقط باید سه روز دیگه صبر کرد :D.

دوستان پریلود بازی شروع شده؟حجم بازی چقدره؟
پریلود روی پلتفرم های ایکس باکس شروع شده. حجم بازی هم همونطور که اشاره شد بدون دی وان پچ ۲۷ گیگ هست.

• Like
Reactions: samijavid and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مثل اینکه بازی ارزش تکرار خیلی بالایی داره. یکی از افرادی که بازی رو تموم کرده گفته برای بار ششم داره بازی میکنه و اصلا نمیتونه از بازی کردن دست بکشه :D.

بیصبرانه منتظرم شخصا بازی رو تجربه کنم. بازی پریلود شده و اماده هست. فقط باید سه روز دیگه صبر کرد :D.

پریلود روی پلتفرم های ایکس باکس شروع شده. حجم بازی هم همونطور که اشاره شد بدون دی وان پچ ۲۷ گیگ هست.
از چه نظر ارزش تکرار داره ؟؟ مثل مثلا بایوشاک با روش های مختلف می تونی ادامه بدی و استراتژی های متفاوت برای کشتن دشمنان !!!!

چند ساعت گیم پلی دارد روی آسان و متوسط ؟

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
27گیگ؟!!!!مگه میشه،خیلی کمه این حجم،یا بازی خیلی کوتاه هس یا یه جای کار میلنگه
بازی کراس جن هست و یه پچ روز اول عرضه هم داره. ضمن اینکه روی پلتفرم های مختلف حجم تفاوت جزئی داره.
از چه نظر ارزش تکرار داره ؟؟ مثل مثلا بایوشاک با روش های مختلف می تونی ادامه بدی و استراتژی های متفاوت برای کشتن دشمنان !!!!

چند ساعت گیم پلی دارد روی آسان و متوسط ؟
بازی یه سیستم شاپ مشابه ریمیک RE3 داره که توی اون میتونید با کامل کردن چالش های مختلف و بدست اوردن پوینت چیزهای مختلف بخرید و باز کنید. ضمن اینکه بازی بزرگتر با تنوع خب تو زمینه های مختلف هست و مسلما لذت بخش تر هست. چیزهای اختیاری مختلف مثل لوکیشن ها، دشمن ها، باس ها و... هم توی بازی هست.

در مورد پلی تایم هم قبلا گفتم، ظاهرا برای اولین ران چیزی بین ۱۲ تا ۱۶ ساعت روی نرمال یا استاندارد هست. هر چند برای افراد مختلف فرق میکنه و بستگی داره چقدر بخواید برای بازی وقت بزارید و توی محیط بگردید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
27گیگ؟!!!!مگه میشه،خیلی کمه این حجم،یا بازی خیلی کوتاه هس یا یه جای کار میلنگه
حجم چه ربطی به تایم بازی داره؟
=========
ویرایش: الان دیدم حجم RE7 روی استیم با تمام DLCها 33 گیگ هست.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
دموی قلعه رو هم بازی کردم، میدونم شاید آخرین نفر باشم :D

ولی اومدم بگم مشکل افت فریم و... که بچه ها میگفتن منم بهش برخوردم.
البته فریم برام پایین نمیومد، اما فکر کنم همونطور که میلاد گفت بیشتر میخورد باگ باشه.
چون FPS من زیر 70-60 نداشتم، نرم افزار مانیتور نداشتم ولی با نمایشگر فریم انویدیا نگاه میکردم خیلی افت وحشتناک نداشتم.
احتمالا اینقدر لحظه ای اتفاق میفته که شاید نمیتونه نمایش بده یا من ندیدم.

در هرصورت فکر کنم مشکل قابل رفعی باشه و با آپدیت از سمت کپکام و انویدیا حل بشه.
بدلیل ترس از اسپویل و... بازی برای من از این لحظه تموم شدست و انشالله که نمیام تو تاپیک تا وقتی که یک تخفیف تپل رو استیم بخوره:))

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
در مورد مدت زمان بازی البته Dusk golem اشاره کرد که این ۱۲ تا ۱۵ ساعتی که داره بهش اشاره میشه مدت زمان تایمر داخل بازی هست که زمان کات سین ها و مردن ها رو حساب نمی کنه، یعنی میشه حداقل یکی دو ساعت هم بهش اضافه کرد. ما همیشه زمان کات سین ها رو هم توی پلی تایم حساب می کنیم دیگه؟ :-?
2021-05-04-13-40-38.jpg

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دموی قلعه رو هم بازی کردم، میدونم شاید آخرین نفر باشم :D

ولی اومدم بگم مشکل افت فریم و... که بچه ها میگفتن منم بهش برخوردم.
البته فریم برام پایین نمیومد، اما فکر کنم همونطور که همونطور که میلاد گفت بیشتر میخورد باگ باشه.
چون FPS من زیر 70-60 نداشتم، نرم افزار مانیتور نداشتم ولی با نمایشگر فریم انویدیا نگاه میکردم خیلی افت وحشتناک نداشتم.
احتمالا اینقدر لحظه ای اتفاق میفته که شاید نمیتونه نمایش بده یا من ندیدم.

در هرصورت فکر کنم مشکل قابل رفعی باشه و با آپدیت از سمت کپکام و انویدیا حل بشه.
بدلیل ترس از اسپویل و... بازی برای من از این لحظه تموم شدست و انشالله که نمیام تو تاپیک تا وقتی که یک تخفیف تپل رو استیم بخوره:))
اشتراکی بگیر روز اول برو

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
مشکل افت فریم تو قسمت علفها رو نسخه های کنسولی هم هست.یه ویدیوی مقایسه ای دیدم.
نسخه های کنسولی فقط تو حالت RT ON هست که اینطوریه که البته به چشم هم نمیاد.
اما برای پی سی تبدیل شده به استاتر حتی در حالت RT Off
ظاهرا باید پچ بدن درستش کنن تو نسخه کامل

• Like
Reactions: hadinas and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر