سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
Resident Evil 8 I PC
الان دیدم دیروز میلادجان @miladdej این روش گذاشته، ندیده بودم، پست ویراش کردم طبق همون برید.
ولی گفتم این 3-2 خط توضیح بیشتر شاید به کار کسی بیاد :
خب این روش یکی از بچه ها اشاره کرده بود من اینجا روش کامل میزارم.
Code:
1. Disable Steam Cloud for RE8 Demo
2. Download Steam SAM (Steam Achievement Manager)
3. Delete Local Savefiles
(Located: D:\Steam\userdata\<YOUR STEAM ID>\1541780\remote\win64_save\
Delete those Files.
4. Start Steam SAM
5. Select RE8 Demo
6. Remove Achievements and Stats, confirm.

If you run the Demo now, Timer is Reset to 1Hour.
You can do that in a couple of Seconds, i even wrote a small tool to do that for me...

این مشخصه ولی برای کسی که آشنایی کمی داره، آدرس فایل سیو روی سیستم شما بستگی به این داره که برنامه استیم کجا نصب کرده باشید.
برای غیر فعال کردن استیم کلود هم روی بازی در استیم کلیک راست کنین و Propertise و طبق عکس غیر فعال کنین:
View attachment 204420

برای دانلود Steam Achievement Manager به اینجا برید:
از Github
========
خیلی راحته، برای من اون ترینر کار نکرد ولی با این روش سریع دوباره 1ساعت تایم دارم.
من ترینر رو تست زدم(از Resident Evil Village Gameplay Demo Plus 13 Trainer استفاده کردم) و خیلی شیرین کار کرد و یه نیم ساعتی دوباره بازی کردم، حتی پول بینهایت رو هم فعال کردم و همه ی آیتم های فروشگاه duke رو روفتم :)) از این ترینر هم ترجیحا استفاده کنید که هیچ خطری برای اکانت نداره ولی اون روش یه نمه ریسکیه. مگر این که کلا تایمرتون تموم شده باشه که مجبورید از همین SAM استفاده کنید تا زمان برگرده و بعدش میتونید از ترینر برای فریز کردن زمان استفاده کنید.
دیشب برای دفعه اول که بازی کردم نمیدونم تنظیمات دیفالت بود یا صداها با دهان شخصیت هماهنگ نبود، تو بخش علفزار هم افت فریم داشتم ، یکبار هم بازی کرش کرد.
بعد امروز اومدم تنظیمات پاور بردم بالا، تو بازی هم گرافیک تا خرخره بردم بالا، همینطور FPS و رفرش ریت روی 120 قفل کردم (مانیتور 240 دارم)، با این شرایط هیچ مشکلی یا افت فریمی که خیلی فاحش باشه ندیدم.
راستش انقدر مجذوب فضای بازی شدم که اصلا گرافیک و... واقعا به چشم نیومد که حالا بخواد استاتر یا همچین چیزی ببینم.
حالت عادی واقعا فریم ریت هیچ مشکلی نداره و اتفاقا بازی خیلی هم سبکه، ولی بعدا که دموی قلعه رو رفتی وقتی دخترای بانو افتادن دنبالت یه لحظه برو نزدیکشون جدی دلم میخواد بدونم تجربه ات چیه :-? من امروز دوباره یه تست زدم وقتی بهشون نزدیک شدم FPS تا ۹ فریم هم اومد پایین. جالب اینجاست که یه بار اتفاق میفته یه بار نه، یا مثلا آخر دموی قلعه که توی کات سین بهت نزدیک میشه FPS کک اش هم نمی گزه. کلا خیلی حس می کنم باگ هست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
حالت عادی واقعا فریم ریت هیچ مشکلی نداره و اتفاقا بازی خیلی هم سبکه، ولی بعدا که دموی قلعه رو رفتی وقتی دخترای بانو افتادن دنبالت یه لحظه برو نزدیکشون جدی دلم میخواد بدونم تجربه ات چیه :-? من امروز دوباره یه تست زدم وقتی بهشون نزدیک شدم FPS تا ۹ فریم هم اومد پایین. جالب اینجاست که یه بار اتفاق میفته یه بار نه، یا مثلا آخر دموی قلعه که توی کات سین بهت نزدیک میشه FPS کک اش هم نمی گزه. کلا خیلی حس می کنم باگ هست.
امروز دموی دوم رو میرم حتما.
بزار فعلا این حس خوبی که از دموی اول گرفتم برام بمونه :))

• Smile
Reactions: kamyy and miladdej

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سیستمت چیه؟ من با GTX 1080 و i7 4790K افت فریم شدید و لگ اصلا حس نکردم شاید تنظیمات گرافیکی یکمی ور بری مشکل حل بشه.
من با همون کارت گرافیک و 8600کا لگ داشتم . شما زیاد درگیر نشدی با دشمنا. البته من روی رزولوشن 4k
در کل دموی خوبی نبود. نه چیزی نشون داد که بخاطرش بخوای هایپ بشی و نه از نظر فنی روبراه بود. کلا خیلی سطحی بود

• Wow
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
من با همون کارت گرافیک و 8600کا لگ داشتم . شما زیاد درگیر نشدی با دشمنا. البته من روی رزولوشن 4k
در کل دموی خوبی نبود. نه چیزی نشون داد که بخاطرش بخوای هایپ بشی و نه از نظر فنی روبراه بود. کلا خیلی سطحی بود
جدای از بحث فنی که خب وقتی همه مشکل دارن یعنی که همینطوره.
در باقی موارد مخالفم دمو واقعا برای کسی که از عمد تریلرهارو دنبال نمیکرد و نمایشهارو نمیدید (خودمو میگم) فوق العاده بود.
اما خب روال این روزهای گیم ملت اونقدر بازیهارو از قبل برای خودشون اسپویل میکنن که اون لذت رویارویی اولین بار با گیم مورد نظر از خودشون میگیرن.
اینقدر پیگیر گیم پلی، تئوری داستان و... میشن که بازی براشون روز اول بیتفاوت میشه.

این مشکل کپکام نیست، این روال تبلیغات و نمایشهاست، من سر بازیهای خاص که داستان محور هستن یاد گرفتم که باید ازشون دور بمونم.
برای یکی مثل من دمو عالی بود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
جدای از بحث فنی که خب وقتی همه مشکل دارن یعنی که همینطوره.
در باقی موارد مخالفم دمو واقعا برای کسی که از عمد تریلرهارو دنبال نمیکرد و نمایشهارو نمیدید (خودمو میگم) فوق العاده بود.
اما خب روال این روزهای گیم ملت اونقدر بازیهارو از قبل برای خودشون اسپویل میکنن که اون لذت رویارویی اولین بار با گیم مورد نظر از خودشون میگیرن.
اینقدر پیگیر گیم پلی، تئوری داستان و... میشن که بازی براشون روز اول بیتفاوت میشه.

این مشکل کپکام نیست، این روال تبلیغات و نمایشهاست، من سر بازیهای خاص که داستان محور هستن یاد گرفتم که باید ازشون دور بمونم.
برای یکی مثل من دمو عالی بود.
ببین اینکه شما از دمو لذت بردی خب مشکلی نداره ولی بشین کل سناریو دو تا قسمت دمو رو مرور کن
خیلی محتاطانه است و هیچی نمی زاره گیمر تجربه کنه. حتی از اسلحه به ندرت شما استفاده می کنی . اصلا فکر می کنم هیچ کدوم از دو قسمت دشمنایی نداری که اسلحه ها رو حداقل یه تستی باهاشون بزنی
بعدم 1 ساعت بیشتر نمیزاره توی دمو باشی!! این خودش نشون میده که چقدر تیم بازاریابی گیری داره کپکام

• Like
  • Sad
Reactions: kamyy and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
ببین اینکه شما از دمو لذت بردی خب مشکلی نداره ولی بشین کل سناریو دو تا قسمت دمو رو مرور کن
خیلی محتاطانه است و هیچی نمی زاره گیمر تجربه کنه. حتی از اسلحه به ندرت شما استفاده می کنی . اصلا فکر می کنم هیچ کدوم از دو قسمت دشمنایی نداری که اسلحه ها رو حداقل یه تستی باهاشون بزنی
بعدم 1 ساعت بیشتر نمیزاره توی دمو باشی!! این خودش نشون میده که چقدر تیم بازاریابی گیری داره کپکام
خب این که محتاطانه هست و... بحث دیگه ای هست و قبول دارم.
اما بالاخره دمو هست نباید کل بازی در دسترس بزارن.
پیرو حرفت این برای منم خیلی عجیب بود که دمو ساختن ولی میزارن فقط یک ساعت بازی کنی.
این با هیچ منطقی جور در نمیاد.

• Sad
  • Like
Reactions: miladdej and kamyy

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه چیز خیلی ضایعی گرافیک بازی داشت اونم توی بین علف های بلند دموی روستا بود. علف ها به شکل مقوا تا میشدن وقتی از بینشون حرکت می کردی! این مدل علف تا شدن ماله قرون وسطاست! خیلی عجیبه که کپکام به این مورد توجه نکرده

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
@Persia Tech الان میخوام برم دموی دوم بازی کنم، مطمئنی که این ترینر جواب میده؟
من 20 دیشب بازی کرده بودم، امروز که رفتم ادامه بدم از این ترینری که گذاشتی استفاده کردم ولی زمان باز هم کم شده و الان کلا 4 دقیقه برام مونده!
چطوری ماکان جان اره ترینر این گروه هم 100 درصده هم ویروس نداره بهترین جنس بازاره:D

من 1 ساعتی زدم همون 51 دقیقه که از ابتداش زدم کار کرد گفتم یک روش دیگه هم هست می شه صفرش کرد اما یکم داستان داره بعدم باید یک بک اپ از سیوت بگیری که بیشتر به درد کسایی می خوره که قبلا صفرش کردن الان دیگه همون منوی اصلی بازی فعالش کن بعد دمو رو بازی کن ثانیه ش گیر می کنه هی یکی کم می شه باز اضافه می شه

یه چیز خیلی ضایعی گرافیک بازی داشت اونم توی بین علف های بلند دموی روستا بود. علف ها به شکل مقوا تا میشدن وقتی از بینشون حرکت می کردی! این مدل علف تا شدن ماله قرون وسطاست! خیلی عجیبه که کپکام به این مورد توجه نکرده
گفتم که یک سری افکت های بازی ماله یکی دو نسل پیشه یکیش اینه یکیش برخی تکسچرها فوق بی کیفیت هستن یکسری پلیگان ها هم از نزدیک کاملا چند ضلعی هستن کلا مشخصه انجین بازی نصفه نیمه اپگرید شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan and kamyy

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
وضعیت فریم با rt چطوره؟ این افت های یهویی که ملت میگم چی؟
ار تی بازی در بالانرین کیفیت نسبتا سنگین هست چون dlss هم نیست بدتره شرایط یعنی بر فرض من فریمم از 230 به 115 اینا سقوط می کنه می شه گفت نصف می شه اما می شه v sh هم فعال کرد یکم بهترش کرد هر چند یکم از کیفیت تصاویرت کم می شه بر عکس dlss که بهش اضافه هم می شه امیدوارم بعدا بهش اضافه بشه

اما در کل روی 1080p با بالاترین تنظیمات به راحتی 2060s می تونه 60 ثابت بده

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
یه زمانی بازی ها قیمتش مقرون به صرفه بود و کلا مطمئن بودی هر چی بازی خوب میاد میخری بازی میکنی و سایت ها هم پر بود از بازی های کار کرده ولی الان کنسولشم خیلی ها نمیتونن بگیرن تو سایت ها هم که دیگه مثل قبل بازی برای فروش نیست در کل با این وضعیت بازی های نسل بعد یا همین بازی یه جورایی ارزو شده ادم نمیدونه از بین این همه بازی کدوم بگیره و کدوم نگیره

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
حجم بازی رو PS5 حدود 27 گیگه
و اینکه کسی ک PS5 بخواد بازی کنه نمیتونه دیتا PS4 دانلود کنه و میشه
به عنوان سفیر سری اویل چندتا نکته و راهکار و اطلاعات دادم که هیچ اسپویل داستانی ندارن ممکنه بدردتون بخورن:

• Like
  • Love
Reactions: samijavid and kamyy

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
حجم بازی رو PS5 حدود 27 گیگه
و اینکه کسی ک PS5 بخواد بازی کنه نمیتونه دیتا PS4 دانلود کنه و میشه
به عنوان سفیر سری اویل چندتا نکته و راهکار و اطلاعات دادم که هیچ اسپویل داستانی ندارن ممکنه بدردتون بخورن:

یک عکس از کارخونه اصلا نابودم کردم :|
نمیدونم فقط یک عکسه یا قرار شاهد یه همچین چیزی تو بازی باشیم :D ولش کن اصلا نمیخوام بدونم بذار تو بازی باهاش رو به رو بشم

• Like

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
یک عکس از کارخونه اصلا نابودم کردم :|
نمیدونم فقط یک عکسه یا قرار شاهد یه همچین چیزی تو بازی باشیم :D ولش کن اصلا نمیخوام بدونم بذار تو بازی باهاش رو به رو بشم
اون یه آرت سادس ک حتی IGN هم ازش استفاده کرده و چیز خاصی نداره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر