Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
یکی از نکات باحال بازی که قدیمی های رزیدنت خیلی باهاش خاطره دارن اتاق سیو هست :) خوشحالم که این حس خیلی خوب داخل بازی هست اتاق سیو یه اتاق امن با یه موزیک ملایم و صندوقچه ای که میتونی آیتم های اضافی رو داخلش بذاری :) مرسی کپکام
البته همچنان میگم دهنت سرویییس کپکام :D خیلی استرس خفنی داره بازی:D:D:D:D

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
خب نیمه دوم بازی خیلی کوتاه بود .و چالش خاصی غیر از همون حریف های تکراری نداشت.

بیشتر کسانی این را میگن بخاطر نبود معما و چالش غیر مبارزه ای بود.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
این یادداشت در قسمتی از بازی ( توی کشتی ) خیلی زیباست ( برای کسانی که در Raccoon CiTY حضور داشتن خیلی غم انگیزه ) :

TiP : 16 years since the nightmare of raccoon city the survivors are still suffering

معنیش : 16 سال بعد از کابوس شهر راکون سیتی هنوز هم بازماندگان رنج میبرند . ( البته هنوز نفهمیدم که منظورش دقیقا از بازماندگان چیه یا کیه ! )

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
این یادداشت در قسمتی از بازی ( توی کشتی ) خیلی زیباست ( برای کسانی که در Raccoon CiTY حضور داشتن خیلی غم انگیزه ) :

TiP : 16 years since the nightmare of raccoon city the survivors are still suffering

معنیش : 16 سال بعد از کابوس شهر راکون سیتی هنوز هم بازماندگان رنج میبرند . ( البته هنوز نفهمیدم که منظورش دقیقا از بازماندگان چیه یا کیه ! )
دقیقا منم به این توجه کردم کلا تو نیمه ی اخر بازی همش میخواد یه جوری بازی رو به نسخه ی قبل یا داستان های قبلی ربط بده این جمله هم فک کنم معنیش اینه هنوز بازمانده اون بار روانی و استرس اون موقع رو دارن و بازمانده ها هم که معلمومه دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: residen

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
سلام علیکم!
اقا قضیه چیه تو لود بازی یهو صفحه بنفش میشه بعد مشکی بعد میاد شاید مثلا 2ثانیه میوفته این اتفاق.
عادیه؟ یا مشکی هست؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
منم بازیو تموم کردم و میتونم بگم لذت بخش بود
خوش ساخت و کامل

تنها ایرادات بازی این بود که باس فایت های بازی خیلی کم بودند و زیاد سخت نبودن
از طرفی هم کنترل شخصیت کمی بدقلق بود.
زامبی ها هم هم تنوع جالبی نداشت و کم بودن
داستان بازی هم به اضافه یک سری ایهاماتی که داشته، انچنان خفن و معرکه نبود اما در نوع خودش خوب و قابل قبول بود.

امتیاز من 8.5

• Like
Reactions: mehdi88

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
سلام دوستان

من میخوام این بازی رو دانلود کنم
روی این سیستم نصب و اجرا میشه ؟

Intel Core 2 Quad Q 8300
Ram = 8 gig
vga = NVIDIA GeForce GT 740
Windows = 10 x64 ENT Build 1607

farzan_resident

کاربر سایت
Feb 12, 2017
23
نام
فرزان اسکندری
ب راحتی

با سلام و تشکر از نظر شما دوست عزیزم

من خوندم که حداقل پردازنده باید از نسل Core i باشه

پردازنده من نسل 4 هسته ای قدیمی هستش ولی بسیار قویه

یعنی میتونم از این بازی لذت ببرم ؟

از کدوم منبع دانلود کنم و کدام نسخه را ؟ میخوام کامل کامل باشه و کرک سالم داشته باشه

ممنون از حمایت های بی منت شما عزیزان

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
با سلام و تشکر از نظر شما دوست عزیزم

من خوندم که حداقل پردازنده باید از نسل Core i باشه

پردازنده من نسل 4 هسته ای قدیمی هستش ولی بسیار قویه

یعنی میتونم از این بازی لذت ببرم ؟

از کدوم منبع دانلود کنم و کدام نسخه را ؟ میخوام کامل کامل باشه و کرک سالم داشته باشه

ممنون از حمایت های بی منت شما عزیزان
دوستم با پردازنده ضعیفتر از اینم داره راحت بازی می کنه ولی تنظیمات باید بذاری رو پایین باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر