Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
خب این سکه ها رو چجوری باید استفاده کنم تا اپگرید بشه؟

سوال بعدی
این کلید عقرب یا کلا هر وسیله ای ک برای باز کردن در استفاده میشن همه شون یکبار مصرفن؟ یعنی یه بار در باز میکنی و غیب میشه؟
الان برای برداشتن شاتگان یکی نوشته کلید عقرب لازمه و بعد میری ..... ([نخواستم اسپویل بشه) خلاصه برای برداشتن شاتگان گفت این کلید عقرب لازمه ولی من برای باز کردن ی در ازش استفاده کردم غیب شد الان چجوری باید شاتگان بردارم؟

بعد این در لعنتی چجور باز میشه؟ خسته شدم
http://s7.picofile.com/file/8285717092/re7_2017_02_09_16_22_40_25.jpg
سکه ها رو هنوز باید نگه داری تا برسی به یه خونه ی تریلری اونجا میندازی تو قفس ها سکه ها رو تا برات یه سرنگ بده بزنی بر بدن
نه یکبار مصرف نیستن،شما میتونی با کلید عقرب درهایی که روشون عکس عقرب هست رو باز کنی.یکی کنار همون سره سه شیره یکی دیگم که توی اتاقیه که توش ویدیو پلیر و تلویزیون گذاشتن از اونجا شات گانو بر میداری
ببین هر کلیدی مخصوص یه جور درایی هست مثلا بعدا کلید درهایی که روشون کلاغ داره رو پیدا میکنی و میتونی اونارو باز کنی
در مورد این عکس هم شما باید در همه کشو هارو ببندی بعد آخری سمت راست رو باز کنی و اون کشویی که روش عکس دست داره
بعد اون آخری ازش بخار میاد بیرون که میتونی بازش کنی و کلیدو برداری.
موفق باشی:)

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
حدود 3 ساعت بازی کردم تا اینجا فوق العاده بود ! چند بار هم سکته زدم! :D
گیم پلی بازی دقیقا مثل ایول های کلاسیکه ، گرافیک بازی و اتمسفرش هم فوق العادست کاملا حس ترسو القا میکنه ، کاملا اسم رزیدنت ایول برازندشه
ذره ای شک نکنید تو خرید بازی اگه طرفدار ایول هستید ! :D

• Like
Reactions: Democracy

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
الان به شما توهین کردم یا شما دارید به بنده توهین میکنید؟ یعنی چی از نظر عقلی بزرگ نشدید؟ خجالت نمیکشید؟ من اصلا با شما حرفی دارم؟ پستتون رو هم پاک نمیکنم، برخوردی هم باهاتون نمیکنم تا همه ببینن کسی که این وسط توهین میکنه کیه.
اینکه شما بخاطر سمتتون توی سایت هر جا میرید کسی پستی برخلاف میلتون میزاره هر توهینی میکنید اشکالی نداره اما حرف من زیاد براتون غیر قابل تحمل بود
تهدید هم نکنید اگه میخواید برخورد کنید بکنید این رفتار توسط افرادی مثل شما توی این سایت مسله عادیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: bigbang0661

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
اینکه شما بخاطر سمتتون توی سایت هر جا میرید کسی پستی برخلاف میلتون میزاره هر توهینی میکنید اشکالی نداره اما حرف من زیاد براتون غیر قابل تحمل بود
تهدید هم نکنید اگه میخواید برخورد کنید بکنید این رفتار توسط افرادی مثل شما توی این سایت مسله عادیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
اینو وللش
خیلی ها بخاطر همینا نمیان سایت!!!
میام نقد میکنم بدون اسپویل داستانی میگن چرا اسپویل کردی!!!!
آخه من ب اینا چی میتونم بگم!!

• Like
Reactions: bigbang0661

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
بازی ب شخصه برای من اصلا جالب نیس و میتونم بگم نامیدم کرد
ما نگفتیم اویل 4 بساز نگفتیم 6 هم بساز ولی ای کاش میشد یه چیزی تو مایه های Revelations 2 بسازه
واقعا اصلا برای من یکی این دوتا قابل مقایسه نیستن
فقط بازی میکنم تموم بشه دلت بزنم بره و منتظر Revelations 3 بمونیم

• Like
Reactions: kamyy

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
سلام رفقا دیشب بازی و گرفتم فقط یک کلام دهنت سرویس کپکام :D
ناموسا کسی این بازی و با VR بازی کنه سکته نکنه خیلی کارش درسته :D:D:D
من که تو نسخه دموش با vr جرات نکردم از اتاق بیام بیرون چه برسه که بازی رو تموم کنم :)

آخرین ویرایش:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
من که تو نسخه دموش با vr جرات نکردم از اتاق بیام بیرون چه برسه که بازی رو تموم کنم :)
نسخه vrاین بازی فوق العاده اس دقیقا حس میکنی توی خود اون محیطی ،من فقط بعضی جاهاش را جرات کردم برم ،اصلا فک کنم این بازی هدف اصلی اش vrبوده چون واقعا ترس واقعی را باتمام وجود حس میکنی،گرافیکشم روی vrبنظرم خیلی خوبه نسبت به بقیه بازی های vr

• Like
Reactions: Black Roz

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب بازی رو فعلا 2 ساعتی بازی کردم. در یک کلام عالی بوده تا اینجای کار. یک رزیدنت واقعی و اصیل و ریشه ای. با اینکه خودم از مخالفان اولیه اول شخص شدن بازی بودم باید اعتراف کنم اصلا توی این دو ساعت به دوربین بازی توجه نکردم و اصلا اول شخص بودن بازی من رو اذیت نکرد. بازی به معنای واقعی کلمه ریشه ای هست. تا اینجای کار که خیلی راضی بودم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازي همين الان تموم شد . به فن هاي كلاسيك اين سري پيشنهاد مي كنم به هيچ عنوان بازي رو از دست ندن . به غير از تغيير زاويه دوربين ( كه البته به هر چه ترسناك تر شدن بازي كمك زيادي كرده ) اين عنوان كاملا وفا دار به استاندارد هاي re كلاسيك هست و هنوزم باورم نمي شه كپكام خالق چنين ip هست ! حتي از نظر من متاي بازي راحت مي تونست ٢-٣ نمره بيشتر باشه و به مرز ٩٠ هم برسه .

p.s : اميدوارم كپكام اين رويه رو همچنان ادامه بده و از اين به بعد فقط شاهد re وفادار به ريشه هاش باشيم . داستان بازي هم پتانسيل ادامه دار شدن رو داره و از اين نظر هم مشكلي نيست خدا رو شكر !

موفق باشيد

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بازي همين الان تموم شد . به فن هاي كلاسيك اين سري پيشنهاد مي كنم به هيچ عنوان بازي رو از دست ندن . به غير از تغيير زاويه دوربين ( كه البته به هر چه ترسناك تر شدن بازي كمك زيادي كرده ) اين عنوان كاملا وفا دار به استاندارد هاي re كلاسيك هست و هنوزم باورم نمي شه كپكام خالق چنين ip هست ! حتي از نظر من متاي بازي راحت مي تونست ٢-٣ نمره بيشتر باشه و به مرز ٩٠ هم برسه .

p.s : اميدوارم كپكام اين رويه رو همچنان ادامه بده و از اين به بعد فقط شاهد re وفادار به ريشه هاش باشيم . داستان بازي هم پتانسيل ادامه دار شدن رو داره و از اين نظر هم مشكلي نيست خدا رو شكر !

موفق باشيد
البته نیمه دوم بازی به سمت خطی شدن پیش رفت

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
البته نیمه دوم بازی به سمت خطی شدن پیش رفت
منظورتون رو واضح تر توضيح بديد كه بشه روش بحث كرد ! روند بازي از ابتدا تا انتها هيچ ايرادي بهش وارد نبود . البته تو نقد بعضي سايت ها من ديدم به نيمه دوم و اكشن شدنش اشاره كردن ولي من به شخصه مشكل خاصي در اين زمينه نديدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر