Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دیشب بازی رو تموم کردم بلاخره
اونقدرام که میگفتن طولانی نبود...داستان خوب بود شخصیت های اصلی خوب کار شده بودن،گرافیکم خوب بود
در کل راضی کننده بود و نسبت به 6 خیلی خیلی بهتر بود
فقط تنها مشکلی که داشت دشمنای بازی بود که کلا 2 نوع بود یکی رو زمین میخزید یکیم که میومد تو شیکمت :-j
بنظرم تنوع دشمنارو بیشتر میکردن خیلی بهتر بود
در کل خوب بود.
منتظر Outlast 2 هستیم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی برای اتمامش 14 ساعت زمان لازم داره که برای این سبک طولانی محسوب می شه هر چند از نظر بعضی ها خیلی هم کوتاهه:-?

زمان بازی هم می تونید در بخش state ببینید زیر option بازی قرار گرفته.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
اسپویل !!!
خوب منم بازی تموم کردم وکلا میتونم بگم واقعا خوب بود و لذت بردم
تنها ایرادات بازی به نظرم نبود زامبی ها بود که شاید اقتضای داستان هم بود و‌شاید میشد تنوع بیشتری داد به دشمن ها
بازی به نظرم کوتاه بود یا من فقط حس کردم کوتاهه
یه ایراد دیگه که شاید کمتر کسی توجه کنه نگفتن رزدنت ایول هنگام استارت بازی و‌ توی منو بود که شاید خیلی ها مثل من منتظر همچین چیزی بودن
در کل گرافیک و گیمپلی عالی بود همراه با فضا سازی عالی و خوب و

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
این بازی برای اتمامش 14 ساعت زمان لازم داره که برای این سبک طولانی محسوب می شه هر چند از نظر بعضی ها خیلی هم کوتاهه:-?

زمان بازی هم می تونید در بخش state ببینید زیر option بازی قرار گرفته.
والا من که توی 9 ساعت تموم کردم تازه خیلی جاها هم دور خودم چرخیدم فک کنم یه دو ساعتی اضافه دنبال پیدا کردن کلید ها بودم
مسلما اگه دوباره بخوام شروع کنم کمتر هم میشه.
ولی بازم نه میشه گفت کم بود نه طولانی ...راضی کننده بود :)

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
چند سالی بود بعد از نسخه 4 اشتیاقی به بازی کردن نسخه 5 و 6 نداشتم و ریمسترشون هم نخریدم...
راستش اول که نسخه 7 معرفی شد خیلی امید نداشتم به بازی با خودم گفتم وعده های الکی کپکام (بازگشت به ریشه ها و...) تا اینکه رفتم بازی رو خریدم چندروز پیش گفتم امتحانش ضرر نداره که شوک شدم تا این لجظه.... در یک کلام فوق العاده است. چندسالی بود انتظار همچین بازی داشتم. گیم پلی حرف نداره شوتینگ بازی واقعا عالی کار شده و همچنین گرافیک فوق العاده بافت های و سلاح ها. درمورد داستان هم فعلا چیزی نمیتونم بگم خیلی جلو نرفتم اما به نظر با داستان نسبتا خوبی روبرو هستیم. Inventory بازی هم خیلی خوب شده خوشم اومد. در مورد ترس و هیجانش هم که دیگه همه دوستان میدونن خودشون ، صحنه های ترسناک و دلهره اور فوق العاده است ....

پ.ن: حتما با هدفون صدا تا اخر ترجیحا 12 شب به بعد چراغ اتاق خاموش بازی کنید :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALBERT W3SKER

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
واقعا درک نمیکنم نظر بعضی از دوستان رو؟ ( البته منظورم فقط اینجا نیست، و بیشتر جا ها و سایت ها و گروپ ها و غیره) یعنی چی این بازی Resident Evill نیست؟ :| یعنی شما ها Resident Evill رو فقط با شخصیت هاش Resident Evill میدونید؟ و این که این بازی تغییر سبک داد بازم evil نیست؟تغییر سبک تو این سری چیز تازه ای نیست!! مگه دوستان RE4 رو یادشون رفته؟ همه ی ما این سری رو با معما های سخت، باس فایت های عالی، اتمسفر بشدت سنگین، منابع محدود، و .. میشناسیم، توجه کنید !!!همین ویژگی ها بود که EVill باعث شد صاحب سبک بشه! و پایگذار عناوین ترس و بقا بشه! حالا میخواد مثل RE4 سوم شخص باشه، یا مثل RE 7 اول شخص! یا مثل نسخه های کلاسیک کلا با دوربین ثابت! توجه کنید شما ها شخصیت های این سری و اون ویروس معروف و زامبی ها رو با مولفه های این سری همچون ترس، استرس، منابع محدود، اتمسفر سنگین، بقا و. غیره اشتباه گرفتید. حرف کپکام در مورد برگشتن به ریشه های این سری درست بوده، و تک تک عناصر نسخه 7 واقعا الگو برداریی شده از نسخه های کلاسیک بوده، و واقعا هم خوب بوده، و دقیقا عکس اون چیزی های که ما در نسخه های 5-6 شاهدش بودیم! و این که این نسخه رو به عنوان نسخه اصلی در نظر گرفتن واقعا به جا بوده.

• Like
Reactions: masoud101

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
والا من که توی 9 ساعت تموم کردم تازه خیلی جاها هم دور خودم چرخیدم فک کنم یه دو ساعتی اضافه دنبال پیدا کردن کلید ها بودم
مسلما اگه دوباره بخوام شروع کنم کمتر هم میشه.
ولی بازم نه میشه گفت کم بود نه طولانی ...راضی کننده بود :)
دقیقا من هم با درجه متوسط شد 9.5 ساعت تازه 3 ساعت هم وقت تلف کردم در کل اگر یکبار دیگه خواستم بازی کنم میشه 4 ساعت بازی واقعا کوتاه هست ارزش 60 دلار را نداشت واقعا

• Like
Reactions: SiminSecret

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
توی بازی یه چیزایی هست شبیه سکه هستن
اینا ب چ درد میخورن؟
کلا بجز اسلحه و فشنگ و بطری سلامتی بقیه چیزا اصلا نمیدونم ب چ درد میخورن

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
توی بازی یه چیزایی هست شبیه سکه هستن
اینا ب چ درد میخورن؟
کلا بجز اسلحه و فشنگ و بطری سلامتی بقیه چیزا اصلا نمیدونم ب چ درد میخورن
سکه برای باز کردنه آپگرید های سلامتیو سرعته ریلودو باز کردنه سلاح هست... بقیه چیزام به موقش بدرد میخورن!

• Like
Reactions: hitman68

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام رفقا دیشب بازی و گرفتم فقط یک کلام دهنت سرویس کپکام :D
ناموسا کسی این بازی و با VR بازی کنه سکته نکنه خیلی کارش درسته :D:D:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
من بازی رو تموم کردم خیلی خوشم اومد تنها چیزی که خیلی تو ذوقم زد معما های به شدت ساده بوده از نظر من ایراد دیگه ای نداشت

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست عزیز شمایی که همش دم از سن و سال میزنی نشون میده هنوز از نظر عقلی بزرگ نشدی در نهایت این فقط یه بازی بیش نیست کسی هم نظری میده شما نباید بیای قاطعانه توهین کنید و زیر سوال ببرید و از سن حرف بزنید سن و سال هم به عدد توی شناسنامه شما نیست که دوسال زود تر به دنیا اومدی فک کنی چیز برتری نسبت به کوچکتر از خودت داری سن و سال به عقله
شما از اول شروع کردید میگی بازی کلاسیک اما معلومه خودتون سریهای کلاسیک رو خوب یا یادت نمیاد یا اصلا بازی نکردید و هنوز دلیل قانع کننده ای برای این حرفتون نیاوردید فقط دم از سن و سال زدید
اینکه صدای منوی بازی یا اینورتوریبازی شبیه اولین سری های این بازیه یعنی دیگه این بازی کلاسیک محسوب میشه؟ ملاک شما اشتباه هست کلا
در کل هنوز نتونستید حرفتون رو ثابت کنید و فقط تیکه پرونی میکنید اگه نمیتونید حرفتونو ثابت کنید لطفا بی احترامی هم نکنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
الان به شما توهین کردم یا شما دارید به بنده توهین میکنید؟ یعنی چی از نظر عقلی بزرگ نشدید؟ خجالت نمیکشید؟ من اصلا با شما حرفی دارم؟ پستتون رو هم پاک نمیکنم، برخوردی هم باهاتون نمیکنم تا همه ببینن کسی که این وسط توهین میکنه کیه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
سکه برای باز کردنه آپگرید های سلامتیو سرعته ریلودو باز کردنه سلاح هست... بقیه چیزام به موقش بدرد میخورن!
خب این سکه ها رو چجوری باید استفاده کنم تا اپگرید بشه؟

سوال بعدی
این کلید عقرب یا کلا هر وسیله ای ک برای باز کردن در استفاده میشن همه شون یکبار مصرفن؟ یعنی یه بار در باز میکنی و غیب میشه؟
الان برای برداشتن شاتگان یکی نوشته کلید عقرب لازمه و بعد میری ..... ([نخواستم اسپویل بشه) خلاصه برای برداشتن شاتگان گفت این کلید عقرب لازمه ولی من برای باز کردن ی در ازش استفاده کردم غیب شد الان چجوری باید شاتگان بردارم؟

بعد این در لعنتی چجور باز میشه؟ خسته شدم
http://s7.picofile.com/file/8285717092/re7_2017_02_09_16_22_40_25.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر