Resident Evil 7: Biohazard-Pc

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,574
نام
رضا.آ

Resident Evil 7: Biohazard

Developer: Capcom
Publisher: Capcom
producer : Masachika Kawata
Genre: Violent, Gore, Action, Adventure
,Release Date: North America and Europe on 24 Jan, 2017
Japan on Jan 26
Platforms: Pc , Ps4 , Xone

بازی رزیدنت اویل 7 اتفاق بزرگ بعدی در سری مشهور رزیدنت اویل و مجموعه ای از دوره جدیدی از این فرنچایز و همانند اهرمی است که این سری را به ریشه های خود باز گردانیده و دری را رو به ترس و وحشتی واقعی باز می کند . یک تغییر جدید برای این سری زاویه دید اول شخص در سبک واقع گرایانه است که از موتور گرافیکی جدید کپکام RE Engine قدرت گرفته . رزیدنت اویل 7 سطح بی سابقه ای از غوطه وری در وحشت و هیجانی شخصی و نزدیک را به ارمغان آورده و منتقل می کند .

مجموعه رزیدنت اویل 7 در زمان حال و در روستایی در آمریکا و پس از وقوع حوادث دراماتیک رزیدنت اویل 6 در حال جریان است و بازیکنان وحشت را مستقیما از دریچه دید اول شخص تجربه می کنند. تضمین شناسنامه این سری توسط عناصری از گشت و گذار در جو متشنجی است که اولین بار توسط سبک “survival horror” حدود بیست سال پیش ابداع شد . یعنی ، نوسازی کامل سیستم گیم پلی و هم زمان ، سوق دادن تجربه survival horror به سطح بعدی .
داستان بازی در سال 2017 و تقریبا 4 سال بعد از حوادث رزیدنت اویل 6 در شهری ساختگی از توابع Dulvey در لوییزیانا در جنوب ایالات متحدده در جریان است . بازی دارای شخصیت جدیدی به نام Ethan Winters است ، یک غیرنظامی که مهارت های مبارزه ای کمتری به نسبت اغلب شخصیت های اصلی در رزیدنت اویل های قبلی ارایه می کند. Ethan در جستحوی همسر گمشده اش Mia است که درنهایت او را به سمت یک امارت در مزرعه متروکِ خانواده گمشده Baker می کشد . برای 3 سال Ethan Winters مطمئن بود که همسرش مرده تا زمانی که یک پیغام ماورالطبیه از گور دریافت می کند اما آن تصویری آزاردهنده در دنیای واقعیست ، چیزهای زیادیست که ما باید در این باره بدانیم ! اگرچه ارتباطات به سری قبلی در این سری شکل خواهند گرفت ، اما بازی به طور کامل از ویژگی شخصیت های کاملا جدیدی نیز بهره خواهد برد .

گفته شده عنوان بازی ، که برای اولین بار شامل اسامی هر دو برند "Resident Evil" و "Biohazard" می باشد سرنخیست از آن چه که در پسِ طرح کلی این بازی نهفته است.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,806
توی بازی یه چیزایی هست شبیه سکه هستن
اینا ب چ درد میخورن؟
کلا بجز اسلحه و فشنگ و بطری سلامتی بقیه چیزا اصلا نمیدونم ب چ درد میخورن

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,009
نام
سام
توی بازی یه چیزایی هست شبیه سکه هستن
اینا ب چ درد میخورن؟
کلا بجز اسلحه و فشنگ و بطری سلامتی بقیه چیزا اصلا نمیدونم ب چ درد میخورن
سکه برای باز کردنه آپگرید های سلامتیو سرعته ریلودو باز کردنه سلاح هست... بقیه چیزام به موقش بدرد میخورن!

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,806
سکه برای باز کردنه آپگرید های سلامتیو سرعته ریلودو باز کردنه سلاح هست... بقیه چیزام به موقش بدرد میخورن!
خب این سکه ها رو چجوری باید استفاده کنم تا اپگرید بشه؟

سوال بعدی
این کلید عقرب یا کلا هر وسیله ای ک برای باز کردن در استفاده میشن همه شون یکبار مصرفن؟ یعنی یه بار در باز میکنی و غیب میشه؟
الان برای برداشتن شاتگان یکی نوشته کلید عقرب لازمه و بعد میری ..... ([نخواستم اسپویل بشه) خلاصه برای برداشتن شاتگان گفت این کلید عقرب لازمه ولی من برای باز کردن ی در ازش استفاده کردم غیب شد الان چجوری باید شاتگان بردارم؟

بعد این در لعنتی چجور باز میشه؟ خسته شدم
http://s7.picofile.com/file/8285717092/re7_2017_02_09_16_22_40_25.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
1,934
نام
مهراد
خب این سکه ها رو چجوری باید استفاده کنم تا اپگرید بشه؟

سوال بعدی
این کلید عقرب یا کلا هر وسیله ای ک برای باز کردن در استفاده میشن همه شون یکبار مصرفن؟ یعنی یه بار در باز میکنی و غیب میشه؟
الان برای برداشتن شاتگان یکی نوشته کلید عقرب لازمه و بعد میری ..... ([نخواستم اسپویل بشه) خلاصه برای برداشتن شاتگان گفت این کلید عقرب لازمه ولی من برای باز کردن ی در ازش استفاده کردم غیب شد الان چجوری باید شاتگان بردارم؟

بعد این در لعنتی چجور باز میشه؟ خسته شدم
http://s7.picofile.com/file/8285717092/re7_2017_02_09_16_22_40_25.jpg
سکه ها رو هنوز باید نگه داری تا برسی به یه خونه ی تریلری اونجا میندازی تو قفس ها سکه ها رو تا برات یه سرنگ بده بزنی بر بدن
نه یکبار مصرف نیستن،شما میتونی با کلید عقرب درهایی که روشون عکس عقرب هست رو باز کنی.یکی کنار همون سره سه شیره یکی دیگم که توی اتاقیه که توش ویدیو پلیر و تلویزیون گذاشتن از اونجا شات گانو بر میداری
ببین هر کلیدی مخصوص یه جور درایی هست مثلا بعدا کلید درهایی که روشون کلاغ داره رو پیدا میکنی و میتونی اونارو باز کنی
در مورد این عکس هم شما باید در همه کشو هارو ببندی بعد آخری سمت راست رو باز کنی و اون کشویی که روش عکس دست داره
بعد اون آخری ازش بخار میاد بیرون که میتونی بازش کنی و کلیدو برداری.
موفق باشی:)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,806
بازی ب شخصه برای من اصلا جالب نیس و میتونم بگم نامیدم کرد
ما نگفتیم اویل 4 بساز نگفتیم 6 هم بساز ولی ای کاش میشد یه چیزی تو مایه های Revelations 2 بسازه
واقعا اصلا برای من یکی این دوتا قابل مقایسه نیستن
فقط بازی میکنم تموم بشه دلت بزنم بره و منتظر Revelations 3 بمونیم

• Like
Reactions: kamyy

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
2,219
من قضیه Evelin با پیرزنه رو متوجه نشدم یکی که واقعا بلده توضیح بده

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
من قضیه Evelin با پیرزنه رو متوجه نشدم یکی که واقعا بلده توضیح بده
من واقعا بلد نیستم ولی بنا بر شواهد و مدارکی که تو بازی هست و پایان بازی ، احتمال زیاد اولین همون پیرزنه هست . حالا شواهد و مدارکشو خواستی بگو رو کنم :D . بازی رو تا آخرش رفتی ؟

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,022
نام
sal
دوستان این شاتگان رو از اون اتاقه برداشتم ولی میگه شکسته و نمیشه ازش استفاده کرد
باید چیکارش کنم؟

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
دیشب بازی رو تموم کردم بلاخره
اونقدرام که میگفتن طولانی نبود...داستان خوب بود شخصیت های اصلی خوب کار شده بودن،گرافیکم خوب بود
در کل راضی کننده بود و نسبت به 6 خیلی خیلی بهتر بود
فقط تنها مشکلی که داشت دشمنای بازی بود که کلا 2 نوع بود یکی رو زمین میخزید یکیم که میومد تو شیکمت :-j
بنظرم تنوع دشمنارو بیشتر میکردن خیلی بهتر بود
در کل خوب بود.
منتظر Outlast 2 هستیم.
دو نوع که بیشتر بود ، molded , spiked arm molded , fat molded , 4 legged molded و اگه اونایی که پا نداشتن رو هم جدا حساب کنی میشن 5 نوع ولی کلیت همشون یک چیز بود .

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

|ًٌ We're The Whites |
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,780
دوستان این شاتگان رو از اون اتاقه برداشتم ولی میگه شکسته و نمیشه ازش استفاده کرد
باید چیکارش کنم؟
بعضی اسلحه ها تو طول بازی وقتی پیدا میکنی میزنه Broken handgun مثلا، تو طول بازی یه جاهایی بهت Repair Kit میده.
کامباین میکنی و اسلحه مورد استفاده میشه.

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
باید چیکارش کنم؟
باید ببریش تو main hall ، یه اتاق کوچیکی هست توش یه مجسمه هست که دستش یه شات گانه ، اونو برداری و این شکسته رو بجاش بذاری تا در بسته نشه .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
2,219
من واقعا بلد نیستم ولی بنا بر شواهد و مدارکی که تو بازی هست و پایان بازی ، احتمال زیاد اولین همون پیرزنه هست . حالا شواهد و مدارکشو خواستی بگو رو کنم :D . بازی رو تا آخرش رفتی ؟
اینو که هممون دیدیم ! حتی یه جا خوندم توی تحقیقاتشون متوجه شدن اولین موهاش سفید میشه و داره پیر میشه ولی باز برام مبهمه
امپول رو به اولین میزنی بعد میشه پیرزن ...!اون پیرزنه در اصل کی بوده چرا بچه میشه بعد پیر میشه wtf

hamedcenter

کاربر سایت
Jun 28, 2009
199
نام
سید حامد ترابی
اینو که هممون دیدیم ! حتی یه جا خوندم توی تحقیقاتشون متوجه شدن اولین موهاش سفید میشه و داره پیر میشه ولی باز برام مبهمه
امپول رو به اولین میزنی بعد میشه پیرزن ...!اون پیرزنه در اصل کی بوده چرا بچه میشه بعد پیر میشه wtf
بچهه فکر کنم یجور توهمه ، در اصل اولین همون پیرزنه هست که سه سال پیش بچه بوده و یهو پیر شده . میگم توهم چون میا هم تو یه حالت توهم گونه ای اون آخر کار بهمون حمله میکنه که در واقع هیچی نیست و یهو غیب میشه ، جک هم در کنار زوئی تو یه همچین حالتی میاد و ازما میخواد خانوادشو نجات بدیم در شرایطی که همشون مردن ! میا هم میگه که اولین رو از بین ببریم که سرم رو بهش تزریق میکنیم و ... ، مطمئنا این داستان ادامه داره تا یه سری ابهامات برطرف بشه .. آخر بازی هم یه چند تا صدای ویبره تلفن اومد ، اون داستانش چی بود نمیدونم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟