Resident Evil 3 | PC

Sunderland

Jill Valentine
ناظم انجمن
May 18, 2012
4,310
نام
Ebrahim
23c2_re3.png

بالاخره و بعد از سالها انتظار، طرفداران قدیمی مجموعه محبوب Resident Evilبه خواسته خود رسیدند و قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، ریمیک عنوان 3 Resident Evil را با گرافیک امروزی و بوسیله موتور بازیسازی قدرتمند RE Engine بازی کنند. یکی از دلایل محبوبیت 3 Resident Evil برمیگردد به حضور تایرانت قدرتمند، باهوش و صدالبته ترسناک به نام نمسیس (Nemesis) که باعث به وجود آمدن کابوس‌های زیادی برای شخصیت اصلی بازی، جیل ولنتاین (Jill Valentine) شده بود. در رابطه با ابهت نمسیس فقط این را بگم که کاور نسخه آمریکای شمالی بازی که در سال 1999 برای پلی استیشن 1 عرضه شده بود، فقط شاهد حضور نیم تنه بالایی نمسیس بودیم و خبری از چهره جیل ولنتاین بر روی جلد بازی نبود. داستان 3 Resident Evil، بطور خلاصه در مورد انتقام گرفتن شرکت آمبرلا (Umbrella Corporation) از گروه استارز (S.T.A.R.S) هست که دو عضو اصلی آن، کریس ردفیلد (Chris Redfield) و جیل ولنتاین که برای اولین بار در نسخه اول سری رزیدنت اویل شاهد حضور این دو شخصیت محبوب بودیم، بعد از فهمیدن هدف اصلی شرکت آمبرلا، درصدد بودند که این شرکت را رسوا کند و آمبرلا برای انجام این عمل و بعد از اتفاقات قسمت رزیدنت اویل 1، به ساخت تایرانت هوشمند نمسیس (نمسیس در اساطیر یونانی به عنوان الههٔ خشم و انتقام شناخته میشود.) روی آورد.

 • بعد از به اتمام رساندن ساخت بازی تحسین شده و موفق Resident Evil 7: Biohazard، دو تیم جداگانه و بطور همزمان بر روی ریمیک های قسمت دوم و سوم کار می کنند. زمانی که پروسه ساخت ریمیک قسمت دوم به آرامی به پایان می رسد، تعدادی از افراد تیم ریمیک اویل 3 به تیم اویل 2 ملحق میشوند که اینکار باعث میشود که پروسه ساخت اویل 3 به کندی پیش برود. بعد از ساخت اویل 2، دو تیم سازنده بطور کلی به روی ساخت ریمیک اویل متمرکز میشوند.

 • در ریمیک اویل 3، شاهد تغییرات گسترده ای در روند بازی (برخلاف ریمیک اویل 2) هستیم.

 • خوشبختانه پروسه ساخت بازی رو به اتمام است و بنا بر گفته های سازندگان بازی، 90 درصد ساخت به پایان رسیده است و بازی در همان تاریخ قبلی اشاره شده، عرضه خواهد شد.

 • همانند نسخه کلاسیک، داستان بازی قبل از ریمیک 2 شروع خواهد شد و از طرفی دیگر، بعد از اویل 2 به پایان خواهد رسید.

 • جیل ولنتاین یکی از محبوب‌ترین شخصیت های بازی هست. بنا بر گفته های سازندگان بازی، طراحی جدید (مخصوصا لباس های این شخصیت محبوب) به گونه ای شده است که تلاش برای بقا کاملا حس بشود توی بازی و جیل واقعا برای فرار کردن تقلا کنه. لازم به ذکر است که لباس های نسخه اصلی جیل ولنتاین به عنوان مزایای پیش خرید بازی در دسترس است.

 • بر خلاف نسخه اصلی، شخصیت کارلوس بسیار بالغ به نظر می رسید؛ اما همچنان شوخی طبع بودن خود را دارد و صدالبته بسیار خونگرم است.

 • به اینکه فعلا خبری از گیم پلی بازی نیست، اما به نظر می رسد که همانند نسخه اصلی کلاسیک در روند بازی تمرکز بیشتری بر روی عناصر اکشن شاهد خواهیم بود. بطور خلاصه، نسخه اصلی اویل 2 بیشتر ترسناک بود ولی اویل 3 بار اکشنش سنگین تر بود.

 • همانند نسخه ریمیک اویل 2، اینجا نیز دوربین رو شانه سوم شخص استفاده شده است. لازم به ذکر است که بخش آنلاین بازی با عنوان Resident Evil: Resistance شناخته میشود.

 • عنوان Resident Evil 3 قرار است در تاریخ 3 ماه آپریل 2020، برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه شود.
 • سیستم مورد نیاز بازی را در زیر میتوانید مشاهده نمایید؛ سیستم پشنهادی بزودی اعلام میشود.
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
 • Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
 • DirectX: Version 11

3.png

4.png

جیل ولنتاین

شخصیت اصلی و قهرمان قسمت سوم رزیدنت اویل و همچنین این شخصیت محبوب عضو گروه استارز نیز هست. وظیفه ساخت این شخصیت محبوب بر عهده ایسائو اوهیشی بود و از طرفی دیگر طراحی آن را نیز تاکاهیرو آریمیتوسو انجام داده بود. همان طور که بالاتر اشاره کرده بودیم، جیل در نسخه اول سری، از اهداف شوم شرکت آمبرلا پرده برداشت و شرکت آمبرلا برای انتقام از او تایرانت باهوش نمیسیس را ساخت. نام جیل ولنتاین در کنار محبوب‌ترین شخصیت زن بازی های ویدیویی، یعنی لارا کرافت قرار گرفته است.

کارلوس اولیویرا

کارلوس اولیویرا یکی از اعضای گروه U.B.C.S است که برای نجات بازماندگان از جانب آمبرلا به شهر راکون سیتی اعزام شده بود. جیل در ابتدا به او مشکوک بود زیرا آمبرلا را بانی اصلی نابودی راکون سیتی می داند، اما رفته رفته با کارلوس همراه شد. کارلوس اولیویرا تلاش زیادی برای خروج از شهر انجام داد و سرانجام نیز توانست خود و جیل را از شهر خارج کند.

براد ویکرز

براد ویکرز خلبان هلیکوپتر تیم آلفای گروه استارز بود. او در همان ابتدای بازی مورد تهاجم زامبی‌ها قرار گرفت و مجروح شد. در ادامه بازی نیز توسط نمسیس کشته شد.

نیکولای گینوائیف

نیکولای فرماندهٔ یکی از تیم‌های اعزامی U.B.C.S بود. او فرماندهٔ کارلوس نیز بود. در طول بازی او تلاش دارد تا به هر شکل ممکن و حتی به قیمت مرگ زیردستانش از شهر خارج شود و بالاخره موقق میشود.

میخائیل ویکتور

ویکتور یکی از هم‌تیمی‌های کارلوس و نیکولای بود. او در اثر حملهٔ زامبی‌ها به شدت مجروح شده بود. در جریان حملهٔ نمسیس به جیل، او جان خود را فدا کرد و با نارنجک دستی، مانع از آسیب رساندن نمسیس به جیل شد و خودش نیز در همین ماجرا کشته شد.


bntm_rep.png
زامبی ها

زامبی‌ها، شهروندانی هستند که از راه‌هایی چون گزش زامبی دیگر و تزریق مستقیم ویروس تی به وجود می‌آیند. زامبی‌ها سرعت پایینی دارند اما درجهٔ جان‌سختی آن‌ها بالاست. این موجودات با سلاح‌های گرم راحت‌تر کشته می‌شوند. زامبی‌ها دشمنان اصلی در این بازی هستند.

سگ‌های زامبی

سگ‌های زامبی، سگ‌هایی معمولی بودند که به ویروس تی مبتلا شدند. آن‌ها ممکن است توسط سگ مبتلا گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم، به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ آن‌ها بالا بوده و از درجهٔ جان‌سختی کم‌تری نسبت به زامبی‌ها برخوردارند.

کلاغ‌ها

کلاغ‌های خون‌آشام، کلاغ‌هایی عادی هستند که به ویروس تی مبتلا شده‌اند. آن‌ها ممکن است توسط کلاغ مبتلا، گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ این موجودات بسیار بالا است اما درجهٔ سخت‌جانی آن‌ها بسیار ناچیز است.

عنکبوت‌ها

عنکبوت‌های خون‌آشام، موجوداتی هستند که به ویروس تی دچار شده‌اند. آن‌ها ممکن است توسط عنکبوت مبتلا، گزیده شده باشند یا به شکل مستقیم به ویروس تی دچار شده باشند. سرعت حملهٔ این موجودات پایین است اما درجهٔ سخت‌جانی آن‌ها بسیار بالا است.

هانترها

هانترها، موجوداتی هستند که از تزریق ویروس تی به تخم خزنده و استخراج DNA خزندهٔ مبتلا به ویروس تی و تزریق آن به یک انسان سالم پدید آمده‌اند. سرعت حملهٔ و درجهٔ سخت‌جانی این موجودات بسیار بالا است.

نمسیس

نمسیس، غول‌آخر و دشمن اصلی جیل ولنتاین در این بازی است. نمسیس یک تایرانت تکامل یافته‌است. این موجود از تزریق ویروس تی درجه سوم و انگل ان‌ای-آلفا به بدن یک انسان پدید آمده‌است. او بسیار سخت‌جان و هوشمند است و در طول بازی همواره در تعقیب جیل است. حتی با چندین مرتبه شکست نیز جیل را رها نکرد. نمسیس در نهایت و با سختی فراوان و با کمک اسلحهٔ لیزری بسیار قدرتمند شکست خورد. نوع حمله او به دلیل هوشمندی بالا نسبت به سایر مهاجمان متفاوت است.


1111111111111111111111111111111.png

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg11.jpg121.jpg

Resident Evil 3 - Special Developer Message

1080p.pngResident Evil 3 - Announcement Trailer

1080p.png

 
آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
350
نام
مصطفی
این تنظیمات رو فعال کنی چند فریم کم میشه به عبارتی ؟؟؟؟؟
نسخه اصلی رو از چشمم انداختین بدونه اینا انگار یه فیلتر سیاه انداختن
اینارو تو نسخه اورجینال هم میشه اعمال کرد ؟
یه چیزی حدود 17fps کم میکنه
البته میتونی خودتم با ReShade ور بری و مقدار تاثیر روی fps رو کم یا زیاد کنی. پیشنهاد میکنم از Afterburner استفاده کنی واسه مانیتور کردن منابع سخت افزاری‌ت

اگه منظورت از نسخه اورجینال بازی اصلی RE3 هست که قراره بیاد، آره میتونی
 

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
884
نام
milad
یه چیزی حدود 17fps کم میکنه
البته میتونی خودتم با ReShade ور بری و مقدار تاثیر روی fps رو کم یا زیاد کنی. پیشنهاد میکنم از Afterburner استفاده کنی واسه مانیتور کردن منابع سخت افزاری‌ت

اگه منظورت از نسخه اورجینال بازی اصلی RE3 هست که قراره بیاد، آره میتونی
ممنون
 
 • Like
Reactions: mostafaskip

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,567
اول شخص ترسش بیشتره
نمیخوام باز بحث باز کنم ولی من شخصا توی نسخه 7 ترس بیشتری ندیدم. ترجیح میدم این سری همون به صورت سوم شخص باشه حداقل بشه بینشون سویچ کرد. ترس بخواد باشه فرقی در سوم و اول شخص نداره بنظرم
 
 • Like
 • Sad
Reactions: kamyy and ROULY

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
404
ای کاش موزیک نسخه اورجینال هم داشته باشه فقط به عشق موزیک قدیمیش میخام چند بار برم باور کنین نسخه ۲ رو اصلا با موزیک جدید نرفتم فقط قدیمی منو برد به حال و هوای اونروزا واااای اونایی که گیمر قدیمی هستن درک میکنن چی میگم
الانم میگم بهترین نسخه های اویل به ترتیب اویل ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۷ و ۲ ریمیک و ۳ ریمیک قطعا غیر از اینا رو من کلا جزی اویل حساب نمیکنم
 
 • Like
Reactions: kamyy and m2relax

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,247
نام
Morteza
دمو رو رفتم و تموم کردم / خوب بود ببینیم اصلیش چی در میاد / ریمیک 2 که خوب بود اینم بنظرم خوبه
 
 • Like
Reactions: kamyy

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
508
نام
علیرضا
خیلی زور زدم که اینجا چی بنویسم.

بازی خوبه ولی RE3 remake به نظر من نیست. یه جورایی انگار چون فروش ریمیک 2 خوب بوده وادارشون کرده که اینو هم دقیقا به همون شکل بسازن.

وقتی گرافیک بهبود پیدا میکنه شما مجبور نیستی که دیگه همه چی رو عوض کنی من جمله موسیقی بازی.
نمسیس شاخص ترین کاراکتر این بازی هست و همینطور باید در مرکز توجه تیم سازنده میبود که به نظرم نتیجه خیلی موفقیت آمیز نبود.
بازی بیش از حد سریع شده و بیشتر یه بازی اکشن به نظرم میاد تا بازسازی یه نسخه قدیمی RE.
دقیقا دلیلی که نمسیس حرکات سریعی انجام میده هم همین سرعت بازیه که این بازسازی رو از اصل خودش دور کرده.

با این حال احتمالا بازم میگیرمش چون چاره ای برای تجدید خاطراتم ندارم. امیدوارم که نظرم عوض بشه.
 

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
956
نام
hamid
دوستان چی شد .. هنوز که خبری از بتای انلاین نیست
 

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,227
حالا کاری ندارم تغییرات زیاد داشته اما جز نمسیس اونم قیافش با این یارو پسره می زنه از 2 ش خیلی قشنگ تر شده

حداقل گرافیک با فیزیکش که خیلی بهتر شده چون از روی دمو نمی شه راجب گیم پلی زیاد نظر داد.
 
 • Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟