RESIDENT EVIL 2 | PC

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,823
37,308
نام
∂αнмα

سری نام اشنای Resident Evil همیشه یکی از برترین اثار های سبک ترس و بقا بوده و هست که مثل هر سری دیگه ای دچار فراز و نشیب های زیادی شده ! به شکل ناگهانی به نسل پنجم ورود پیدا کرد و پایه گذار سبک جدید از بازی های رایانه شد به اوج و شکوه بی مانندی در نسل 6 دست پیدا کرد ولی در نسل هفتم در سراشیبی سقوط قرار گرفت هنگام ورود به نسل هشتم شیب ملایمی رو به سمت بالا پیش گرفت و به موفقیت خوبی با انتشار اخرین نسخه ی بازی دست پیدا کرد . حالا بعد از گذشت این همه سال که از نسخه ی دوم این سری بازی که در سال 1998 توسط دو تن از افراد کلیدی صنعت بازی سازی ینی Hideki Kamiya و Shinji Mikami ساخته شده میگذره باید شاهد یک باز سازی کامل (Remake ) ازش باشیم . کپکام برای اولین در August 2015 خبر از ساخت این ریمیک داد تا بالاخره بعد از سکوت خبری شدید در E3 امسال با یک نماش خیره کنند چشممان به جمال این بازی باز شود. یک باز سازی کامل که از 0 تا 100 ـش دوباره از نوع ساخته شد تا کاملا با استاندارد های روز برابر باشه . موتور گرافیکی بازی RE Engine هستش که پیش از این در ساخت RE 7 ازش استفاده شده و شعارش هم مدلینگ و گرافیک واقع گرایانه در کنار فرم ریت بالاست . بازی المان های کلاسیک خود رو در کنار المان امروزی جمع کرده تا شاهد یک ریمیک کاملا وفادار به ریشه ها باشیم . ما در بازی کنترل شخصیت محبوب سری ینی لیان کندی و در کنارش کلیر ردفیلد رو بر عهده خواهیم گرفت تا در اولین روز خدمت لیان در شهر زامبی زده راکون سیتی مشغول به کشتن دشمان قدیمی و اشنا بازی و هم چنین یک سری دشمن جدید بشیم . دوربین بازی در پی امروزی شدن از حالت ثابت جای خودش رو به دوربین روی شونه داده تا یـ یک تجربه کاملا روون رو به ارمغان بیاره .
Resident Evil 2 قرار در تاریخ 2019.1.25 برای پلتفرم های PS4,XBOX1,PC با قیمت 60 دلار منتشر بشه

mqdefault.jpg mqdefault-(2).jpg mqdefault-(1).jpg r8pluhw0j4574570o11.jpg

=========================================

آخرین ویرایش:

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,579
1,618
نام
MOHSEN
هر عکس و تریلری ک میاد نوید ی بازی خیلی شاخ رو میده
قراره خیلی خیلی بیشتر از اویل 7 حال کنیم =P~
اصلا بازی که لئون داره مگه میشه بد باشه:D دوتا بانوی بسیار زیبا هم هستن دیگ چ شود;))

انگار گفتن روی کنسول های معمولی 60 فریم و روی ps4 pro به صورت 4k 60فریم هس. برای کامپیوتر سیستمی اعلام نشده؟:-?
فورکا کنسول همون 1080 پی سیه :))

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
300
102
تازه 1080 اون هم روی مدیوم رو به پایین اجرا میشه اونوقت برای اون کیفیت اشغال سی دی بازی را 1 میلیون دارن میخرن خوشحالیم میکنن :)):)):)):))

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
296
652
تازه 1080 اون هم روی مدیوم رو به پایین اجرا میشه اونوقت برای اون کیفیت اشغال سی دی بازی را 1 میلیون دارن میخرن خوشحالیم میکنن :)):)):)):))
بیحیال بابا دیگه اونجوریم نیست :D، من خودمم قبل از اینکه PS4 بگیرم دقیقا اینطوری فکر میکردم اما چارتا بازی انصحاری بازی کردم کلا نظرم عوض شد. همین هورایزن روی 4K لامصب انقدر گرافیکش شارپ و پرجزئیاته آدم چشماش هنگ میکنه! (البته بازی های مولتی پلتفرمو روی PS4 تجربه نکردم شاید اونا اوراق باشن!)

ویدئوهای گیم پلی بازی آدم رو خیلی زیاد یاد RE7 میندازه با این تفاوت که این سوم شخصه، چقدر خوبه که ازون سبک اکشن کشیدن بیرون و مجددا شاهد این ژانر Survival هستیم، خیلی خیلی منتظر این بازیم اما با وضعیت قیمتای الان و بدتر از الان اونموقع بعیده بتونم بخرمش و با توجه به اینکه دنووو هم خواهد داشت بعیده که خیلی زود کرک بشه بازی کنیم :-<

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,823
37,308
نام
∂αнмα
میگم حداقل با اکانت اصلیت sign in کن طبیعی تر به نظر بیاد :))
ویدئوهای گیم پلی بازی آدم رو خیلی زیاد یاد RE7 میندازه با این تفاوت که این سوم شخصه، چقدر خوبه که ازون سبک اکشن کشیدن بیرون و مجددا شاهد این ژانر Survival هستیم، خیلی خیلی منتظر این بازیم اما با وضعیت قیمتای الان و بدتر از الان اونموقع بعیده بتونم بخرمش و با توجه به اینکه دنووو هم خواهد داشت بعیده که خیلی زود کرک بشه بازی کنیم :-<
اشتراکی :p با 30 هزارتومن 4 چهار تا بازی فک کنم ارزشش رو داره :-"
پ.ن: به جون دوتا بچه ی نداشتم اشتراکی فروش نیستم :D

• Like
Reactions: ROULY and ROONEY190

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
296
652
میگم حداقل با اکانت اصلیت sign in کن طبیعی تر به نظر بیاد :))

اشتراکی :p با 30 هزارتومن 4 چهار تا بازی فک کنم ارزشش رو داره :-"
پ.ن: به جون دوتا بچه ی نداشتم اشتراکی فروش نیستم :D
آره انقدر اشتراکی نخریدم که اصلا یادش نبودم :))

• Like
Reactions: ROONEY190

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
4,102
1,886
حالا کاری ندارم فورکا کنسول 1080 PC میشه :D درواقع می خواستم بگم یعنی اگه اونا می تونن فورکا اجرا کنن باید با pC معمولی بشه حداقل کیفیت خوبی گرفت و من می خواستم ببینم می تونم اولین بازی 4K اجرا کنم یا نه ک دیدم گرافیک احتمالا کم میاره:|
کاش ی PC جمع میکردم با لپ تاپ انگار نمیشه 4k بازی کرد:-w

• Like
Reactions: ROONEY190

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
300
102
بیحیال بابا دیگه اونجوریم نیست :D، من خودمم قبل از اینکه PS4 بگیرم دقیقا اینطوری فکر میکردم اما چارتا بازی انصحاری بازی کردم کلا نظرم عوض شد. همین هورایزن روی 4K لامصب انقدر گرافیکش شارپ و پرجزئیاته آدم چشماش هنگ میکنه! (البته بازی های مولتی پلتفرمو روی PS4 تجربه نکردم شاید اونا اوراق باشن!)

من اون چند تا انحصاری را بازی کردم همه رو خوب بود ارزشش را داشت اخرین بار برای گاد اف وار کنسول گرفتم تمام کردم فروختم ولی از وقتی قیمتها بالا رفت به شدت از کنسول بدم امده خیلی بدم امده چون علاوه بر کیفیت میکرو که داره تمام گرون فروشی و دزدزی تو کنسول و بازیهاش هست الان اکاهت هکی اساسین را دارن 150 میفروشن در صورتی که برای پی سی روز اول نصب کردم 5 تومان :|

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
2,844
7,963
نام
پدرام
من اون چند تا انحصاری را بازی کردم همه رو خوب بود ارزشش را داشت اخرین بار برای گاد اف وار کنسول گرفتم تمام کردم فروختم ولی از وقتی قیمتها بالا رفت به شدت از کنسول بدم امده خیلی بدم امده چون علاوه بر کیفیت میکرو که داره تمام گرون فروشی و دزدزی تو کنسول و بازیهاش هست الان اکاهت هکی اساسین را دارن 150 میفروشن در صورتی که برای پی سی روز اول نصب کردم 5 تومان :|
دوست عزیز من تازه به جمع پیسی باز ها ملحق شدم
الان بازیهایی مثل فیفا 19 و اساسین و pes و هورایزن4 که کرک نشده ن، چطور میشه اشتراکی یا هکی بازی کرد؟ من فقط آفلاین بازی میکنم و اهل آنلاین نیستم
ممنونم

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

dokii121212

کاربر سایت
Oct 7, 2018
53
47
الان بازیهایی مثل فیفا 19 و اساسین و pes و هورایزن4 که کرک نشده ن، چطور میشه اشتراکی یا هکی بازی کرد؟ من فقط آفلاین بازی میکنم و اهل آنلاین نیستم
ممنونم

ان تا سایت برای بازی های اشتراکی هست، من خودم اشتراک گرز 4 رو خریدم 15 تومن ولی چون سیستم نمیکشه همش بازی نمیکنمش

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
2,844
7,963
نام
پدرام
ان تا سایت برای بازی های اشتراکی هست، من خودم اشتراک گرز 4 رو خریدم 15 تومن ولی چون سیستم نمیکشه همش بازی نمیکنمش
چنتا ازین سایت ها رو معرفی کنید لطفا، محدودیت اشتراکی گرفتن بازیها چیه ؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
300
102
ممنونم

سلام میتونید از سی دی کی اشتراکی استفاده کنید تو سایتها هست

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,393
738
نام
بنیامین
به نظر بازسازی بازی رو متحول و خفن کرده

من نرفتم . بازیش خطی هست یا جهان باز ؟؟

دی ماه میاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,399
3,187

اولا که 4k native اصلا نیست نهایت 2.5k هست بعد چه فایده که هیچ انحصاریش 1080 60 فریم ثابت هم حتی نمی تونه بده خیلی هاش از جمله هورایزن که اصلا اپشن فریم بیشترم ندارن یا همین red dead 2 اصلا رغبت نمی کنم برم سمتش بازی به این زیبایی اخه نباید فریم باز هم داشته باشه؟
اما قبول دارم که گرافیک انحصاری هاش بعضا پشم ریزون هست فقط موندم لست 2 چی می خواد بشه.

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟