RESIDENT EVIL 2 | PC

🅺 🅸 🅻 🅻 🅴 🆁

千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺⏎
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
16,160
نام
∂αнмα

سری نام اشنای Resident Evil همیشه یکی از برترین اثار های سبک ترس و بقا بوده و هست که مثل هر سری دیگه ای دچار فراز و نشیب های زیادی شده ! به شکل ناگهانی به نسل پنجم ورود پیدا کرد و پایه گذار سبک جدید از بازی های رایانه شد به اوج و شکوه بی مانندی در نسل 6 دست پیدا کرد ولی در نسل هفتم در سراشیبی سقوط قرار گرفت هنگام ورود به نسل هشتم شیب ملایمی رو به سمت بالا پیش گرفت و به موفقیت خوبی با انتشار اخرین نسخه ی بازی دست پیدا کرد . حالا بعد از گذشت این همه سال که از نسخه ی دوم این سری بازی که در سال 1998 توسط دو تن از افراد کلیدی صنعت بازی سازی ینی Hideki Kamiya و Shinji Mikami ساخته شده میگذره باید شاهد یک باز سازی کامل (Remake ) ازش باشیم . کپکام برای اولین در August 2015 خبر از ساخت این ریمیک داد تا بالاخره بعد از سکوت خبری شدید در E3 امسال با یک نماش خیره کنند چشممان به جمال این بازی باز شود. یک باز سازی کامل که از 0 تا 100 ـش دوباره از نوع ساخته شد تا کاملا با استاندارد های روز برابر باشه . موتور گرافیکی بازی RE Engine هستش که پیش از این در ساخت RE 7 ازش استفاده شده و شعارش هم مدلینگ و گرافیک واقع گرایانه در کنار فرم ریت بالاست . بازی المان های کلاسیک خود رو در کنار المان امروزی جمع کرده تا شاهد یک ریمیک کاملا وفادار به ریشه ها باشیم . ما در بازی کنترل شخصیت محبوب سری ینی لیان کندی و در کنارش کلیر ردفیلد رو بر عهده خواهیم گرفت تا در اولین روز خدمت لیان در شهر زامبی زده راکون سیتی مشغول به کشتن دشمان قدیمی و اشنا بازی و هم چنین یک سری دشمن جدید بشیم . دوربین بازی در پی امروزی شدن از حالت ثابت جای خودش رو به دوربین روی شونه داده تا یـ یک تجربه کاملا روون رو به ارمغان بیاره .
Resident Evil 2 قرار در تاریخ 2019.1.25 برای پلتفرم های PS4,XBOX1,PC با قیمت 60 دلار منتشر بشه

mqdefault.jpg mqdefault-(2).jpg mqdefault-(1).jpg r8pluhw0j4574570o11.jpg

=========================================

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,822
نام
فرشاد
evil within 2 آنقدر گیم پلی نچسبی داشت که بعد از یک ساعت پاکش کردم . نمی شد باهاش ارتباط برقرار کرد. سیستم هدف گیریش همان طور که گفتید ضعیف بود . شماره اولشم که نمره پایین 68 هیچ رغبتی برای انجامش ایجاد نمی کنه و گرافیک ضعیف و مصنوعی داره . فقط نورپردازی و سایه ها قوی کار شده که کافی نیست

رزیدنت 2 ریمیک قطعا چند پله بالاتر هستش و نمرش فکر کنم بین 84 تا 88 خواهد شد .
داداش کاری ندارم که خودمم هرزگاهی بازی کپی زدم بر بدن ولی اینقدر راحت از این بازیها نگذر . ملت تو همه دنیا ۶۰ دلار بابت ایول ویدین ۲ میدن بعد تو عین آب خوردن پاکش میکنی؟!! نکن این کارا رو

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like
Reactions: kamyy

🅺 🅸 🅻 🅻 🅴 🆁

千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺⏎
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
16,160
نام
∂αнмα
البته دوستان ی چیزی رو هم در نظر داشته باشین Evil Within سر جمع شاید بودجه ساخت‌ نسخه ی 1 و 2 یک سوم بودجه ی ساخت این بازی هم نباشه ! طبق اخرین اخبار فقط چیزی حدود 800 نفر تو ساخت این بازی دخیل بودن تانگو شاید سر جمع 100 نفر هم نباشه خوب طبیعیه این بازی از همه جهات از اون سر تر باشه مخصوصا تو‌ بحث فنی و انیمیشن !

آخرین ویرایش:

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
610
نام
Ary
بنظرم ایول ویثین 2 میخاست یه لست اف اس اکشن تر باشه که خب یکم ایول هم هست :| خیلی شبیه به لست اف اس بود ولی با کلی مشکل تو دیزاین گیمپلی، از هر بازی ای یکمی انگار تقلید کرده بودن ولی نه درست... مثلا میخواست مثل ایول مدام دنبال ریسورس بگردیم ولی اونقدر ریسورس تو محیط کم بود که دیگه میگفتی بابا فازت چیه منطقت کجاست :|
اگه قراره که مدام فرار کنیم از دشمن چطور این همه سرعت دشمنا بالاست و ما حتی تو دویدن هم محدودیت داریم اگه قراره کاملا اکشن باشه که خب چرا دیگه پلیر رو فلج میکنید تو گان پلی.
من بازی رو با ترینر رفتم ولی بنظرم مشکل اینجا من نیستم مقصر سازنده ها هستن که کاری کردن که پلیر با ترینر بیشتر لذت ببره وگرنه بعد تموم کردنش یکم حسرت میخوردم که بهش هایی از گیمپلی رو از دست دادم اینطوری

Sent from my G3112 using Tapatalk

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,640
نام
بنیامین
بنظرم ایول ویثین 2 میخاست یه لست اف اس اکشن تر باشه که خب یکم ایول هم هست :| خیلی شبیه به لست اف اس بود ولی با کلی مشکل تو دیزاین گیمپلی، از هر بازی ای یکمی انگار تقلید کرده بودن ولی نه درست... مثلا میخواست مثل ایول مدام دنبال ریسورس بگردیم ولی اونقدر ریسورس تو محیط کم بود که دیگه میگفتی بابا فازت چیه منطقت کجاست :|
اگه قراره که مدام فرار کنیم از دشمن چطور این همه سرعت دشمنا بالاست و ما حتی تو دویدن هم محدودیت داریم اگه قراره کاملا اکشن باشه که خب چرا دیگه پلیر رو فلج میکنید تو گان پلی.
من بازی رو با ترینر رفتم ولی بنظرم مشکل اینجا من نیستم مقصر سازنده ها هستن که کاری کردن که پلیر با ترینر بیشتر لذت ببره وگرنه بعد تموم کردنش یکم حسرت میخوردم که بهش هایی از گیمپلی رو از دست دادم اینطوری

کلا مالی نبود شماره یک بهتر بود ولی اونم نمره پایین گرفت و از جهاتی ضعف داشت مخصوصا گرافیک

• Like
Reactions: Mahdi444

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,640
نام
بنیامین
داداش کاری ندارم که خودمم هرزگاهی بازی کپی زدم بر بدن ولی اینقدر راحت از این بازیها نگذر . ملت تو همه دنیا ۶۰ دلار بابت ایول ویدین ۲ میدن بعد تو عین آب خوردن پاکش میکنی؟!! نکن این کارا رو

اونور 60 دلار پول جیبی هست اینور نصف حقوق یک ماه یک آدم بالغ و زحمت کش

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,343
بازی انچنان هم بهینه نیست یعنی بهینه نیست اصلا اما بدم نیست نرماله. بزرگ ترین مشکل بازی هم فیزیک غیر واقعیش هست که اصلا حس شلیک با برخورد گلوله یا برخوردها رو منتقل نمی کنه خیلی حس سبکی داره حتی خود شخصیت اصلی زمانی که می دود خیلی حالت بدی داره. گرافیک بازی هم خیلی خوبه اما عالی یا غیر قابل باور دیگه نیست از خیلی از بازی های انحصاری پایین تره

به نظرم دوستان خیلی احساسی بازی رو دارن نقد می کنن بازی واقعا خوب کار شده متاش هم قطعا همین شکلی احساسی می شه فکر کنم بین 85 تا 90 می شه نظر خودم اما هر چقدرم بیشتر بشه من خوشحال تر می شه چون رزیدنت یعنی نسخه ی 1 2 3 ش(که 3ش هم به نظرم بهترینشه)

البته نمی دونم چرا اما با نسخه ی 5 هم خیلی حال کردم شاید به خاطر شوتینگ عالیش بود هر چند رزیدنت نبود اما خیلی بهم چسبید.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
610
نام
Ary
کلا مالی نبود شماره یک بهتر بود ولی اونم نمره پایین گرفت و از جهاتی ضعف داشت مخصوصا گرافیک
نه دیگه اینطورم نیست من از بازی بدم نیومد قسمت های اول بازی قبل از روبرویی با استفانو خیلی خوب ساخته شده بود اون حالت توهمی که شخصیت پیدا میکرد و راه و دیوار و درهایی که مدام تغیر میکردن و ... خیلی خوب نبود ولی بد هم نبود در کل

• Like
Reactions: 19Rodar

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,822
نام
فرشاد
اونور 60 دلار پول جیبی هست اینور نصف حقوق یک ماه یک آدم بالغ و زحمت کش
این ربطی نداره به سازنده بازی که! این مقصرش کشور عقب مانده ایرانه! به هر حال من که نگفتم کپی نزن میگم ارزش بازی رو اینقدر پایین نیار ! منظورم اینه حالا که بابت بازی پولی نمیدی دیگه چرا ازش می نالی؟ اونم بازی به این خوبی

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,246
نام
آرمین ریاضی
من خیلی حال کردم منتهی گانپلی بازی خیلی بده! در حدِ RE4 و ایناست

• Like
Reactions: kamyy

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,822
نام
فرشاد
من خیلی حال کردم منتهی گانپلی بازی خیلی بده! در حدِ RE4 و ایناست
اتفاقا گان پلی بازی جزو نقاط قوتشه. ضمنا Re4 یکی از بهترین گان پلی ها رو داشت و به نظرم این از اونم بهتره

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,640
نام
بنیامین
نه دیگه اینطورم نیست من از بازی بدم نیومد قسمت های اول بازی قبل از روبرویی با استفانو خیلی خوب ساخته شده بود اون حالت توهمی که شخصیت پیدا میکرد و راه و دیوار و درهایی که مدام تغیر میکردن و ... خیلی خوب نبود ولی بد هم نبود در کل

یک بازی متوسط نه بیشتر

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,640
نام
بنیامین
این ربطی نداره به سازنده بازی که! این مقصرش کشور عقب مانده ایرانه! به هر حال من که نگفتم کپی نزن میگم ارزش بازی رو اینقدر پایین نیار ! منظورم اینه حالا که بابت بازی پولی نمیدی دیگه چرا ازش می نالی؟
اونم بازی به این خوبی

:-bd

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
1,063
نام
Moein
کوبیدن evil within از گناهان کبیرس دوستان D: چطور دلتون میاد بازی با همچین داستان خوبی رو بکوبید اخه؟ نسخه یکش بیشتر به خاطر مشکلات فنی فوق العاده زیادش زیاد تحویل گرفته نشد(یادمه روی ps4 فریمم 20 اینا بود :| ) نسخه دو هم بازی سندباکس شده بود به خاطر همین به مذاق خیلیا خوش نیومد وگرنه اونم یه بازی خیلی خوب بود هر چند که نیمه اولش اصلا ترسناک نبود

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
4,022
نام
رضا
بازی همین دموش نیم ساعت کافی بود
کامل ترس رو میشه توش احساس کرد!راه رفتن کندتر شده
زامبیام که خوب قشنگ میگیرن ول میکنن
عالی بود و ترسناک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟