Resident Evil و بزرگترین خبردرباره جدیدترین نسخه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
hwcztyv963wz739z91.jpg

"آیا شما می‌ترسید؟" پس باید منتظر این رونمایی باشید."

Official Nintendo Magazine اعلام کرد شماره بعدی این مجله 13 فوریه منتظر رونمایی از یک بازی بزرگ باشید. طبق گفته‌ها باید منتظر چندین خبر باشیم معرفی یک پورت HD از Resident Evil Revelations برای Wii U و تایید رسمی Resident Evil Revelations: Unveiled Edition برروی کنسول‌های Xbox 360 و PS3 به صورت پورت HD. اوایل سال پیش بود که Resident Evil Revelations برای 3DS منتشر شد و بسیار موفق عمل کرد، به طوری که آن را یکی از بهترین نسخه های این سری و همچنین پایبندترین نسخه نسبت به سری‌های نسل گذشته می دانند.
گفته شده این عنوانی که قرار است معرفی شود یک بازی انحصاری خواهد بود همچنین Capcom باید بزودی به شایعات درباره Resident Evil Revelations HD پایان دهد, این شایعه زمانی قوت گرفت که دیروز لیست آچیومنت‌های نسخه Xbox 360 بازی Resident Evil Revelations Unveiled Edition به بیرون درز کرد.
در شماره آتی این مجله اطلاعاتی از Pikmin 3 و نقد بازی‌های Rayman Legends وLuigi’s Mansion 2 را خواهید خواند به اضافه معرفی یک بازی بزرگ. شماره بعدی این مجله چهارشنبه 13 فوریه منتشر می‌شود.
مشاهده لیست آچیومنت‌های لیک شده

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
عالـــــــــــیه :x دومین کار خوب کپکام در این 2 سال گذشته>:d<

فقط Resident Evil Revelations: Unveiled Edition فرقش با Resident Evil Revelations چیه:-/

یا فقط خواستن اسم رو عوض کنن/:)

Jill آماده باش که داریم میایم:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مطمئن باش وحید جان اگر برای کنسول ها تایید بشه 100% برای PC هم تایید میشه

اینو مطمئن باش
من به این خاطر دوست دارم بیاد که اگر مثل رزیدنت های قبلی ترسناک باشه می خوامش. وگرنه اگر عین آشغالی به اسم Resident Evil 6 باشه می خوام 100 سال سیاه هم نیاد

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من به این خاطر دوست دارم بیاد که اگر مثل رزیدنت های قبلی ترسناک باشه می خوامش. وگرنه اگر عین آشغالی به اسم Resident Evil 6 باشه می خوام 100 سال سیاه هم نیاد

اصلا نباید این نسخه رو با اون هردمبیلِ re6 مقایسه کنی تو این چند سالِ اخیر شاید بهتره بگم یکی از بهترین های رزیدنت اویل به حساب میاد

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اي بابا چقد پول دوستن اينا!
اقا انحصار نگه داريد ديگه!
بجا اينكار بريد ي نسخه درست حسابي عين بچه آدم بسازيد بدين بيرون...:|

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
100% استقبال میشه. اگه بیاد فکر کنم از آخرین نسخه رزیدنت اویل تو این نسل باشه... حالا شاید یه نسخه فرعی هم بعدا ازش منتشر کنند ولی نسخه هفتم به احتمال 99% میره برای نسل بعد !

مطمئن باش وحید جان اگر برای کنسول ها تایید بشه 100% برای PC هم تایید میشه

اینو مطمئن باش
والا تا اینجا کالکشن هایی که HD شده اند هیچکدوم برای ویندوز منتشر نشده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر