Replay های شما در PES5

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,116
نام
امید
خوب اینم از تاپیک داغ قدیمی.
تقریبا بیشتر دوستان با نحوه ی کار این تاپیک آشنایی دارند.
فقط یه مطلب این که save های بازی در mydocuments و در فولدر KONAMI ذخیره میشود.
موفق باشید.

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
544
نام
علیرضا
آقا منم پایه ام ولی باید بیشتر بازی کنم تا گلهای باحال بزنم.هنوز خیلی وقت نکردم بازی کنم.
فعلا

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,919
نام
پرهام
سلام
منم پایم .
ولی مثل علی رضا هنوز اونقدر بازیم خوب نشده که بتونم گلایه پدر و مادر دار بزنم .

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,116
نام
امید
یعنی هیچ کسی تو این سایت نیست که گل بزاره؟!!

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
488
نام
هادی
به به.میبینم که تاپیک توپتو دوباره زدی.دمت گرم امید جان.خیلی حال کردم این تاپیک رو دیدم.
البته من چند تا گل زدم.اونقدرا باحال نیست.ستاره هاش هم کمه.ولی فکر کنم الان تو قحطی گل خوب باشه.الان نمیتونم ولی فردا میذارم.به امید اینکه این تاپیک هر روز داغ تر و پر هیجان تر بشه.
فعلا بای.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,116
نام
امید
هادی جان به ستارش چی کار داری اگه منفی 6 ستاره هم باشه این گل برای ما ارزش داره.مهم خوده گل هست.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
488
نام
هادی
سلام
امید من یه گل آپلود کردم تو پرشین گیگ ولی نمیدونم لینکش رو چه جوری پیدا کنم.وقتی هم روش کلیک میکنم میخواد دانلود کنه و لینکش رو نشون نمیده.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,137
بچه ها من يه گل به شدت خدا زدم و سيو هم كردم.الان تعداد سيو هام زياده .چطوري سيو مورد نظرم رو پيدا كنم ؟ الان 9 تا سيو تو فولدرم هست كه سري ريپلي هستند يه سري فورميشن...لطفا به من ياد بديد ...راستي نميشه ريپلي ها رو مثلا Avi كرد ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
سلام
امید من یه گل آپلود کردم تو پرشین گیگ ولی نمیدونم لینکش رو چه جوری پیدا کنم.وقتی هم روش کلیک میکنم میخواد دانلود کنه و لینکش رو نشون نمیده.
هادی جان اگه موس را روی فایل مورد نظر نگه داری در نوار پایین مرورگر لینک فایلرو می نویسه.
ولی یک کار راحت تر هم می تونی بکنی. روی فایلی که آپلود کردی رایت کلیک کن و بگو فایل را در صفحه جدید باز کند اینطوری لینک فایل ظاهر می شود و شما می تونی لینک رو کپی کنی!
بچه ها من يه گل به شدت خدا زدم و سيو هم كردم.الان تعداد سيو هام زياده .چطوري سيو مورد نظرم رو پيدا كنم ؟ الان 9 تا سيو تو فولدرم هست كه سري ريپلي هستند يه سري فورميشن...لطفا به من ياد بديد ...راستي نميشه ريپلي ها رو مثلا Avi كرد ؟
سامان جان برای این کار ابتدا باید بری در قسمت سیو های بازی تا ببینی اون reply مورد نظر را در خانه شماره چند ذخیره کردی! سپس می ری تو:
X:\Documents and Settings\xxx\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\save\folder1
تمامی فایل های ذخیره شده در اینجا می باشند. روش پیدا کردن فایل مورد نظر:
اسم تمامی فایل ها به این صورت است که در اول KONAMI-WIN32PES5 نوشته شده و سپس 3 تا شماره در جلوش قرار دارد. این شماره ها در واقع همان خانه ها هستند به فرض خانه شماره 1 به صورت 000 نشون داده می شود و یا خانه شماره 23 به صورت 220 و ... . فایل مورد نظر را پیدا کرده و سپس آپلود می کنید!
برای مشاهده reply ها نیز باید وارد بازی شده و به قسمت زیر بروید:
Options->Museum->Reply Playback

خوب وقتی آدم می تونه reply شو با یک فایل 250 کیلوبایتی بفرسته مگه مشکل داره که به avi تبدلش کنه! ولی اگه می خوای reply ها رو به صورت فیلم در بیاری بهترین کار اینکه از برنامه Fraps استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,137
ايول اشكان !
همه چي حله فقط فايل من تو بازي تو خونه ي 9 بود ولي تو فولدر شماره ش 8 بود.كه 9 تو بازي با 8 تو فولدر يكي هستند.

گل رو زيدان زده دقيقه 5 به تركيه.

ببينيد و امتياز هم بديد از 5.ريپلي ها رو امتياز مي ديم از اين به بعد باشه ؟

راستي هر اتفاق جالب و عجيبي هم تو بازي افتاد سيو كنيد بفرستيد ...

براي دريافت ريپلي روي اين لينك دكمه سمت راست بزنيد و سپس Save Target As را انتخاب كنيد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
ايول اشكان !
همه چي حله فقط فايل من تو بازي تو خونه ي 9 بود ولي تو فولدر شماره ش 8 بود.كه 9 تو بازي با 8 تو فولدر يكي هستند.
سامان واقعا شرمنده!!!
من حواسم نبود که در نام فایل یک عدد کمتر نوشته می شه یعنی خانه شماره 1 به صورت 000 است و خانه شماره 2 به صورت 010 در هر صورت شرمنده!
الان پست بالایی رو درست می کنم تا بقیه دوستان دچار مشکل نشوند.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
488
نام
هادی
سامان جان برای این کار ابتدا باید بری در قسمت سیو های بازی تا ببینی اون reply مورد نظر را در خانه شماره چند ذخیره کردی! سپس می ری تو:
X:\Documents and Settings\xxx\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 5\save\folder1
تمامی فایل های ذخیره شده در اینجا می باشند. روش پیدا کردن فایل مورد نظر:
اسم تمامی فایل ها به این صورت است که در اول KONAMI-WIN32PES5 نوشته شده و سپس 3 تا شماره در جلوش قرار دارد. این شماره ها در واقع همان خانه ها هستند به فرض خانه شماره 1 به صورت 000 نشون داده می شود و یا خانه شماره 23 به صورت 220 و ... . فایل مورد نظر را پیدا کرده و سپس آپلود می کنید!
برای مشاهده reply ها نیز باید وارد بازی شده و به قسمت زیر بروید:
Options->Museum->Reply Playback
البته یه راه آسونتر هم هست که از خود بازی ریپلی ای رو که مد نظرت هست رو کپی کنی تو یه فولدر خالی مثلا فولدر 8.بعد از بازی بیایی بیرون و بری تو فولدر 8 و اون رو آپلود کنی.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
488
نام
هادی
یه خواهش هم از همه دوستانی که گل میذارن دارم.برای اینکه تاپیک نظم داشته باشه و همه گلها یک شکل باشه حتما ریپلی هایی رو که میذارین با winrar فشرده کنید و روی فایل rar اسم خودتون و شماره گلی رو که میذارین بنویسین.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,993
نام
اشکان
یه خواهشی هم از شما داشتم هادی جان!
شما می تونستی هر 3 تا پستتو در یک پست ارسال کنی نه پشت سر هم! لطفا سعی کنید پست های خود را تا حد امکان ویرایش کنید و از زدن چند پست خودداری کنید.
در ضمن به علت ناراحتی یک سری از دوستان مدت ویرایش هر پست به مدت 3 ساعت افزایش یافت.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟