Reggie:نیازی به عرضه Wii 2 در ساله اینده نیست.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
reggie2.jpg

اقای Reggie رئیس شرکت Nintendo طی کنفرانسی که در شهر نیویورک داشته است اعلام کرده که نیازی به عرضه کنسول Wii 2 در ساله 2011 نمیباشد.

در طی صحیت های او با Kotaku اینچنین گفته است که در حاله حاضر کنسول Wii در امریکا با فروش 30 میلیون نسخه پرفروش ترین کنسول در این کشور میباشد.همچنین اقای Reggie با ارائه یک نمودار نشان داده است که فروش Wii نسبت به کنسول Ps2 افزایش 23 درصدی داشته است.

به گفته او اگر چه در حال حاضر از فروش کنسول Wii کمی کاسته شده است اما باز هم Wii پرفروش ترین کنسول در کل دنیا میباشد.

و در اخر اقای Reggie گفته است که ما زمانی به سراغ کنسول بعدی خود میرویم که Wii به فروش 45 میلیون نسخه برسد.

منبع:http://www.vg247.com/2010/11/12/reggie-says-theres-no-need-for-wii-2-in-2011/#more-129056

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
نیست کنسولشون خیلی قدرتمنده و بازی داره!!!هی دارن کشش میدن . از روز اول ساختشم این تکه آشغال به درد نمیخورد ...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
نیست کنسولشون خیلی قدرتمنده و بازی داره!!!هی دارن کشش میدن . از روز اول ساختشم این تکه آشغال به درد نمیخورد ...
پس من موندم که این یه تیکه اشغال چه طوری پرفروش ترین کنسول دنیا شده است!!:d:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درسته Wii یه کنسول Sub HD هست ولی در واقع به خاطر شعار نینتندو که هدفش جذب خانواده هست به این فروش رسیده و حالا حالا ها هم به فروشش خودش ادامه میده.
نینتندو به جای اینکه رو بازیهای Mature با خشونت بالا سرمایه گذاری کنه رو بازیهای Every One سرمایه گذاری کرده. کاری که مایکروسافت الان بهش رسیده.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
وقتی 1 میلیارد و 600 میلیون چینی وجود داشته باشه Wii میشه پرفروشترین
من شنیدم هیچ شرکتی حق فروش کنسول توی دیار چین رو نداره!:D جالبه که همه ی کنسولا توی چین تولید میشه ولی فروش توی چین ندارند:D MS هم خیلی لابی گری کرده که بخاریش رو توی چین بفروشه ولی نتونسته:D کیسه زباله و اسباب بازی هم جای خودشون رو دارند:D

اگه کسی صحت این خبر رو تایبد یا بکل خبر رو تکذیب میکنه، بگه!قضیه چیه؟

• Like
Reactions: Niko Bellic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر